Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
31 marca 2011 19:34
tego jak bylo w tym roku nie wie nikt 😉

ja taka liczbe moge krzyknac z tego roku samych zawodowych koniarzy. wiadomo, ze firmy beda wejsciowki dostawac, bo ktos te zabawe sponsorowac musi. jak nie teraz to za rok, ale trzeba sponsorow jakos zlapac a jak inaczej jak nie na darmowe wejsciowki, zeby Pan w garniaki i Pani w szpilkach mogli popatrzec na koniki z daleka, bo z bliska smierdza 😉 ?

nie ma innej rady jak sie z tym poprostu pogodzic. i tak postep w wielkosci VIP sektora w stosunku do lat poprzednich.
Oni raczej nie łaszą się na darmowe wejściówki, dla sponsora rangi Toyota muszą wydzielić sporo miejsc- od prezesów po działy marketingu na ten przykład. I później jak zapraszać? Wypada samych dyrektorów czy też menadżerów również..? I tak właśnie lecą zaproszenia po działach, a umówmy się, ile osób z takiej Toyoty interesuje się końmi? 😉 I dalej, środowiska 'celebrytów' etc. Tam również etykieta- zapraszamy pana Iks, to tym samym trzeba pana Igrek. I jeszcze dalej- wypada czasem zaprosić nadprogramowo kogoś z innych firm, które może i za rok się zastanowią czy czasem nie warto by było przysponsorować takiej imprezy i mieć np. swojej przeszkody (jak chociażby Mokate)? I takich ludzi też się zaprasza. Akurat Mokate to dosyć krzywy przykład z mojej strony, bo tam sporo koniarzy 😉
zen, ale my tego nie wiemy - Ty to wiesz 😉
szemrana, ZAWSZE na Torwarze na grandziaku były pełne trybuny. W tym roku w sobotę było bardzo dużo ludzi już od popołudniowego ujeżdżenia, a w Niedzielę pustki... Podobno częściowo przez półmaraton warszawski, który zmieniając trasę biegu "zabił" imprezę...
Anaa no właśnie co to to było? zdziwił mnie jak wyszłam na fajka widok zamkniętej ulicy i stosy kubeczków plastikowych na safalcie...
półmaraton 😉 nic więcej ni wiem - poodobno stado ludzi sobie biegło i z tego powodu pół warszawy było pozamykane...
widziałam tych maratończyków i sobie myślałam ilu ludzi dzięki temu nie dojedzie. co za idiotyzm.
Ja jechałam z centrum przez pragę na torwar, obsuwę miałam 40min.
Masakra. No ale z drugiej strony- dojechać się dało tylko trwało to dłużej. Bez przesady żeby przez biegaczy się Torwar sypnął.
Zresztą na torwar można dojechać z różnych stron 😉 Poza tym komunikacja miejska chyba jeździła sprawnie. Moim zdaniem cena biletów lekko podtopiła imprezę. Program był naprawdę ok 😉
Dziewczyny chciałam się pochwalić zdjęciem :-)



Ja z Laurentem Serre:-)
fot. Urszula Sawicka

Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
01 kwietnia 2011 17:48
heh  nie  ładnie  sie  tak  chwalic 😉 
nie  no  żartuje 😉    swietne  zdjęcia
Jestem grubas całą gębą:-) Mój brzuch świeci z daleka 😂
Czemu >? Bardzo ładnie pani wygląda 😉
A ja mam pytanie: Zna ktoś tytuł tej "piosenki", która leci na pokazie Horesman Team jak już się rozbierają do gatek i skaczą najwyżej? Ta bodajże 3?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 kwietnia 2011 19:06
Ksenia: zazdroszczę! A pogadałaś z Lorenzem???
koniarka28 - ja też niestety nie znam, ale mi przypomniałaś i może ktoś się też orientuje jaka muzyka leci na pokazie Lorenza? :kwiatek: Za każdym razem kiedy oglądałam pokaz to po prostu, aż łza się kręciła w oku, pięękna!
Ksenia: zazdroszczę! A pogadałaś z Lorenzem???

Tak:-) Mieli przyjechać do nas na obiad, a tu dupa nie wypaliło. Czasowo się nie wyrobili.
Laurent jest specyficznym człowiekiem.
Karmelka chodzi Ci o ten utwór?


koniarka28 - ja też niestety nie znam, ale mi przypomniałaś i może ktoś się też orientuje jaka muzyka leci na pokazie Lorenza? :kwiatek: Za każdym razem kiedy oglądałam pokaz to po prostu, aż łza się kręciła w oku, pięękna!

Karmelka mówisz i masz  🙂
http://twojanuta.pl/mp3,1dfnc,kiato-flowers.html
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 kwietnia 2011 19:18
Ksenia: ale w jakim sensie specyficznym? Proszę napisz coś więcej.
Widziałam jak całkiem sporo osób robiło sobie zdjęcia z Lorenz'em podczas podpisywania książek. Nikomu nie odmawiał  😀
Widziałam jak całkiem sporo osób robiło sobie zdjęcia z Lorenz'em podczas podpisywania książek. Nikomu nie odmawiał  😀


Toż to jego praca :-)

ElaPe on nie przepada za ludźmi, woli towarzystwo koni. Ten typ tak ma :-) Jest bardzo skromny i co jest super nie gwiazdorzy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 kwietnia 2011 19:46
no tak, teraz rozumiem. I prawdę powiedziawszy tego się należalo spodziewać że woli konie niż ludzi. To jest prawdziwy z krwi i kości zaklinacz koni. Że chyba tak naprawdę jakby mial wybierac to wolałby być koniem.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 kwietnia 2011 11:05
Poza tym komunikacja miejska chyba jeździła sprawnie.

No właśnie nie 🤔
W niedzielę stwierdziłam, że zamiast samochodem podjadę autobusem- ode mnie na torwar jeździ bezpośrednio 185. I gdzie tam- wszystko pozamykane, na przystankach i w autobusach zero informacji o nowych trasach. W końcu dojechałam jakimiś objazdami z 4 przesiadkami

MsCarmen widzę, że Ty jesteś obeznana w torwarowych piosenkach, to może będziesz wiedziała jak nazywa się ta 'where are you? listen to me.... stop!' (chodzi o występ boskich chłopaków
)? 😉
wrzuciłam zdjęcia z czwartkowych treningów pingwinów 🙂

www.fotofish.eu
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 kwietnia 2011 17:21
gdzies tu ktos coś pisał o czymś dziwnym załozonym na konia podczas treningu.
kon Ukraińca? druga fotka w folderze Anyy?
mój lucky guess - żeby dziur ostrogami nie porobic, bo potem jest problem ze startowaniem 😉
caroline ja bardziej obstawiam, że żeby potem na konkursie koń był bardziej czuły na ostrogę - co zresztą dało sie zauważyć
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 kwietnia 2011 20:40
caroline ja bardziej obstawiam, że żeby potem na konkursie koń był bardziej czuły na ostrogę - co zresztą dało sie zauważyć

dżizas... to już wolałam mysleć, ze go tak pieczołowicie chronił... coraz bardziej zal mi koni sportowych 🙁
zen - kocham Cię ! (za ten utwór oczywiście  :hihi🙂  To ja też mam kilka zdjęć, co prawda nie porównuję się do Was, ale zawsze coś.  😡

(PS. Co to za wędzidło 🤔wirek🙂






- Wolontariat i HorseMan Team.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
05 kwietnia 2011 10:49
Karmelka - zwykłe wędzidło z hackiem mechanicznym  😉
potwierdzam (brawo dla mnie za refleks), Kleszczu to burak. był u mnie w sklepie kiedyś z synem i był miły (nawet powiedział, że chyba się skądś znamy), a teraz na Torwarze gwiazdorzył okropnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się