Olsztyńscy voltowicze

Hej nie wiem czy dobrze trafiłam, ale skoro są tu koniarze Olsztyńscy to może pomogą 👀 👍 Potrzebuje wypożyczyć na początku maja przyczepę jednokonna, no może tez być ta dwukonna. Lub tez kogoś kto w tych czasach jeździ jeszcze 1 zl za km, bo potrzebuje po konia jechać do Krzyżanowa tutaj oddalonego o 200 km.

Pozdrawiam 🙂


za 1 zl juz raczej nikt nie jezdzi. Ja swojego tez wiozlam 200 km (x2 = 400km) i zaplacilam 500zl.
moze ktos z olsztynskich voltowiczow nie ma czasu dla swojego kunia zeby jezdzic dzien w dzien??? chyba musze zaczac cos robic bo zaczynam swirowac w domu ... to juz 6 miesiac zwolnienia  🙁 😵
Ja bym rozważała kogoś, kto by raz dwa razy w tygodniu wsiadł na mojego "mustanga" (niestety sama jeżdżę tylko ze trzy razy w tyg. a jak już wspominałam, chiałabym jakieś zawodziki w tym roku pojechać), ale musi być to osoba odpowiedzialna, o jakimś tam poziomie umiejętności, itp. itd. PW?
polecialo PW  😉
a mnie wzieło na porównania
zdjęcie 1  to 13 września 2010 pierwszy dzień w nowym domku
a zdjęcie 3 to Lary dziś 🙂
od kwietnia zaczynamy pracę nad mięśniami i kończymy ostry odpas 🙂
widać zmianę?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
29 marca 2011 19:23
zielona33Ja go pamiętam takiego,ale zmiana Kasiu super!tak dalej.moja też tak wyglądała.


Zielona a ja będę czepialska  🙂
Najfajniej jakbyś dała zdjęcie konia w takiej samej pozie i również w sierści letniej, bo tutaj raz że na 3 zdjeciu koń jest mocniej przybliżony, dwa ze nawet jakby miał dalej te wystające żebra to pod siodłem nie byłoby ich widac, a trzy to siersc zimowa daje +7 do masy ciała hehe
Nasz Grypsio był o wiele chudszy od Twojego rumaka na pierwszym i drugim zdjeciu, teraz jest dobrej formie i nie widac zadnych żeber, ale czekam aż zgubi sierśc zimową, wtedy będę mogła się nim pochwalic.
no to musze poczekać do ładniejszej pogody i po ogoleniu wstawię foteczki 🙂 bez siodła  🏇 , lecz wprawnym okiem widac różnicę np w zadzie  😉

Ja nie mówię że nie widac różnicy (wprawnym okiem :lol🙂 tylko że fajniej jakby zdjęcia były takie same
Frytkens - cos sie zmienilo w temacie pracy w waszej stajni ? Bo ten Pan, ktory do mnie dzwonil, mowil ze da znac jakos w marcu ale nadal cisza..
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
29 marca 2011 20:44


Zielona a ja będę czepialska  🙂
Najfajniej jakbyś dała zdjęcie konia w takiej samej pozie i również w sierści letniej, bo tutaj raz że na 3 zdjeciu koń jest mocniej przybliżony, dwa ze nawet jakby miał dalej te wystające żebra to pod siodłem nie byłoby ich widac, a trzy to siersc zimowa daje +7 do masy ciała hehe
Nasz Grypsio był o wiele chudszy od Twojego rumaka na pierwszym i drugim zdjeciu, teraz jest dobrej formie i nie widac zadnych żeber, ale czekam aż zgubi sierśc zimową, wtedy będę mogła się nim pochwalic.
          Zgadzam sie 🙂  ale skoro mowisz ze wyglada lepiej 😎, ja  jade jutro po wyniki badan Carmen ktore juz przyszły  z Niemiec, az sie boje... 🙁
nie ma co się martwić na zapas będzie dobrze 🙂
jascus199 nie martw sie !!!!! na 100% bedzie dobrze  :kwiatek: daj no znaka jutro koniecznie jak sie dowiesz wszystko co i jak 😅
jascus - a pod kątem czego ją badałeś???
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
30 marca 2011 07:36
jascus - a pod kątem czego ją badałeś???
        na nadczynnosc tarczycy
a jak przypadkiem jest nadczynność to koń nie powinien być gruby? chyba, że coś pomyliłam
nie, nadczynnosc to chudniecie.
a okej okej to mi się pomyliło chyba z niedoczynnością tarczycy
a ja potrzebuje przewiezc konia z łodzi do olsztyna i wyliczylam ze wyjdzie mi... uwaga cena promocyjna - jedyne 900 zl  😵 fakt faktem ze koszty na pol ale i tak placic 450zl to  skonczy sie raczej na tym ze konie se nie przywioze heh.

Ola masz wolne, nic nie robisz, jedź na stopa do Łodzi, wsiadaj na konia, kilka dni i będziesz. No i kondycje wyrobisz trochę.

Jacek jak wyniki?
noooo hehhe super pomysl xD
wlasnie jacek jakie wyniki bo na gadu sie nie odzywasz  👿
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
30 marca 2011 20:40
Wyniki pozytywne , zdrowa jest... 😅 😍
No to super 🙂
💃 😅 🏇
to super 🙂

Frytkens - moj poprzedni post byl skierowany do ciebie :P


Angeel przepraszam, jakoś nie zauważyłam tego postu  😡

PW
Mam ogłoszenie parafialne 😉
W niedziele przyjeżdża p. R.Dysarz do Olsztyna może ktoś byłby chetny wziać trening?! ...brakuje jednej osoby
hehe, a może być ktoś bez konia?  😁
ja chętnie  😁
myślę, ze dałoby rade pożyczyć jakiegoś rumaka z pensjoantu🙂
Coś tu ucichło ostatnio, nikt się niczym nie chwali  :emota2006094:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się