Howrse gra :)

zaćjesz wchodziłam na Twoje konto i Ci losy kupowałam jak Cię nie było 🙂 nie obrazisz się ? bo zawsze lecę po kolei konta a Twoje jest po drodze to zawsze się zaloguję i kupię 😉
A ja sie zastanawiam skąd jakieś losy miałam i dziwiłam, że nikt tutaj sie o nie nie upomina 🙂
Jasne, że się nie obraże 😉 Ja nie zawsze mam czas na siedzenie na kompie wiec dziękuje  :kwiatek:
Odwdzięcze się jakoś później  :kwiatek:
zaćjesz PW napisałam
nie ma za co 😉


Sama jestem w szoku 😀
ale nudaa. słabo mi idzie ta gra  🙁 nie wiem jak poprawić swoją pozycję w rankingu. doradźcie... mój nick - baia
baia a ile czasu grasz?
Ale tam jest napisane że jeśli losy osiągną określony poziom zdobędę dodatkowy prezent, o to chodziło 😉 wiecie jaki to prezent i czy go dostanę?
konik66 gdzie ty takie info widziałaś ? To chodzi chyba o to różdźke później 30.000 eq i róg 🙂
faktycznie , dopiero teraz zauważyłam : D  nad Bonusami jest  :
" Kiedy całkowita liczba losów, jakie użyłeś na Loterii osiągnie pewien poziom, wygrasz dodatkowy prezent!  "
Tylko mi sie wydaje ze to chodzi wlasnie o te dodatkowe prezenty ktore sa na dole czyli rozdzka rog i eq, ale nie jestem pewna 😉

florcik wysłałam Ci los, ale juz wczesniej 🙂
Nasetta poszło zaproszenie ode mnie🙂
Chętnie powymieniam się losami !!  😀  Zaproszenia na Megan...
Dzieki przyjęłam i wysłałam los 🙂

megan wyslalam zapro 🙂
Przyjełam i wysłałam los  :kwiatek:
faktycznie , dopiero teraz zauważyłam : D  nad Bonusami jest  :
" Kiedy całkowita liczba losów, jakie użyłeś na Loterii osiągnie pewien poziom, wygrasz dodatkowy prezent!  "

no właśnie zuważyłam to na początku i o co w tym chodzi chciałam się zapytać  😉

Witaj medea12, Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 26 losami. Wygrałeś...

    * 1 x Skrzydlata Laska Hermesa
    * 1 x Konik Morski
    * 1 x Chmurka
    * 1 x Siodło szyte na miarę
    * 2 x Punkt dorastania
    * 120 x Jabłko
    * 44 x Rzepa
    * 18 x Mieszanka energetyczna
    * 8 x Mieszanka kaloryczna
    * 1 x 20% energii dla wszystkich Twoich konia
    * 9 losów na następne losowanie

. Gratulacje i udanej gry! Zespół Howrse

🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
kortina gadaj skąd masz tyle losów  👿
Pisałam na forum w howrse i się wymieniałam 😉 I już tylko 17 losów do RO ! To bd już 8 RO przygotowane na Baliosa..  😁
jak mozecie to wysylajcie zapro na kieffer2 brakuje mi tylko 9 losow do rozdzki, a mam zadanie takie  🙇
Witaj florcik, Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 29 losami. Wygrałeś...
Z 8😲0 🙂
1 x Róg Obfitości
1 x Laury Dafne
1 x Powiew Eola
1 x Chmurka
2 x Punkt dorastania
880 x Jabłko
20 x Rzepa
28 x Mieszanka kaloryczna
1 x 20% energii dla wszystkich Twoich konia
11 losów na następne losowanie
Dobrze jest mieć lewe konta na przerzucanie kasy ;D.

Kiedy osiągniesz 50y dzień w Howrse, możesz otrzymać kupon za 20 % swoich funduszy każdego 30 kolejnego dnia spędzonego w grze.

Kup kupon za 60  odliczonych z moich funduszy.
ładnie prosze o losy na aszka79 oddam z innego konta 🙂
ja teraz na lewym będe miała za 40 losów 30 tysięcy!  😀
Mam 31 losow na 10😲0. 😀 btw. zdziwiona jestem,że trafił mi się róg a miałam tylko 29 losów. 😀
ja na 10😲0 mam 48 losow!  😂
Piękny widok:  💃 💃 💃
o, jednak mam 32 losy, teraz tylko czekać na wyniki i zbieram się na urodziny koleżanki 😀
aaa, bym zapomniała  :
DUNKAA - POKRYJESZ DZISIAJ U MNIE ?  TAM SĄ 3 DO KRYCIA I W ZAKŁADCE"DO KRYCIA: JEST TEŻ OGIER. 🙂  😅 😅 😅
konik66, Florcik,  skad wy tyle losów bierzecie?
na forum wydarzenia jest wątek że poszukujesz znajomych i tam umieszczasz linka 🙂
ASZKA, wchodzę na forum w wątek - "loteria - szukam znajomych " i na najnowsze wiadomości, mam otwarte okienko "znajomi" i po kolei jak leci zapraszam, ludzie wiedzą,że zaproszenie = wymiana losów, więc nie ma zbędnych wiadomości, tylko zaproszenie. 🙂  I trzeba na bieżąco usuwać znajomych ze znajomych 😁 to nie będzie limitu 😀

EDIT :
Witaj florcik, Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 32 losami. Wygrałeś...
1 x Chmurka
1 x Uzda szyta na miarę
10 x Punkt dorastania
64 x Rzepa
18 x Mieszanka energetyczna
8 x Mieszanka kaloryczna
5 x 20% energii dla wszystkich Twoich konia
9 losów na następne losowanie
nuuudy, byłby ktoś ta miły i kupił mi z 10 losów na każdą loterię  ? Nie będzie mnie w domu  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się