Farmerama.com

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2011 21:41
Jestem ciekawa kiedy superniania się dochrzani do tej gry 😂
A jak się dzisiaj zakupi floreny bez względu na ilość 100% PD przez 24 h 🙂
Ja zapraszam do siebie ;]  Chętnie przyjmę jakiekolwiek prezenty ;p Oraz zostanę sąsiadem ;]
Iskrunia11  -  nick ;p
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 marca 2011 17:21
Chyba znowu się szykuje jakiś event bo, plac budowy się podświetla, ale linkowo nadal jest nieaktywny.
Kod na perfumy breeding  😉
A skąd wziąć te specyficzne owce, żeby kupić specyficzną owczarnię?

edit: już nieaktualne^^ doedukowałam się.
bonus na 10 procent
3L9KD92K
znów sąsiada wcięło  : marysia550 - proszę do mnie  🏇
perfumy proszę  🙇
weronkad
ushia   It's a kind o'magic
01 kwietnia 2011 17:36
SAsiada pragne a najlepiej dwoch ;_
Sekator
poszło zaproszenie
zaraz mnie chyba skręci. co ja już mam z tą paszą. super pasza mi się skńczyła z owiec na razie nici. młyn pracuje nad dwoma jednostkami praktycznie cały czas, na 24 h zrobi tylko 2, straasznie długo. A teraz jeszcze skończyła mi się pasza dla królików:/ a nikt nie sprzedaje  👿
exploited mam dokładnie to samo. Superpasza się robi a króliki nie jedzą! 👿 I o co chodzi z tymi kopcami? Wyskakuje to to co chwila i o.
Pilnie potrzebni 2 sąsiedzi: nick Ksztalt_Lzy
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2011 10:27
Ja mam podejrzenia, że mi super pasza zniknęła w jakiś niewyjaśnionych okolicznościach :/


edit:
Kopce kretów to pirma aprilisowy zart.
ushia   It's a kind o'magic
02 kwietnia 2011 14:51
Mnie pasza na pewno zniknęła - miałam te 30szt z eventu marzannowego, zuzylam 5 a reszte wciagnelo. I oczywiscie support nic nie wie i nic nie moze zrobic :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 kwietnia 2011 16:56
Za kilka tygodni powiększą farmę. Obiecali, że będzie więcej miejsca do sadzenia 😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 kwietnia 2011 12:37
Czarnaroza, wysłałam Ci zaproszenie, bo odpadł mi jeden sąsiad.
Ponawiam pytanie: znacie kogoś kto chce farmę? Jak nie to wystawię moją na allegro, bo już nie mam serca do niej.
JARA, dzięki wielkie🙂 Coraz więcej ludzi nie chce grac🙁
a tak dzisiejsza marzanna to dla jaj czy cos?
nie dla jaj, bo żonkile wszystkie z poprzedniego eventu zostały. Nachapałam się super paszy 🙂

ale wcieło mi owce kedzierzawa
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 kwietnia 2011 11:11
Gram znowu bo gra już się nie ścina  😜 potrzebuję sąsiadów: kolorwiatru
No to będziemy hodować kolorowe króliki od wtorku/ środy 😎 I z wełną zakończą misje z tego się akurat nie ciesze bo myślałam ze uda mi się ją trochę pociągnąć  👿
edit poprawka znika misja Flotto i ta stara z wełną
a czy jak sobie zrobię jakiś powiedzmy pomarańczowy warsztacik z owcami to będę musiała ciągle do niego te wymagane w nim owce dodawać, czy wystarczą te które włoze na początku, a będę zgaraniać PD i wełnę?
moja owczarnia żółta daje mi normalnie owce brązowe co ileś tam godzin. trzeba je nakarmić i napoić jak w zwykłej owczarni i rodzą się owieczki brązowe. jak z tymi innymi jest to nie wiem. jeszcze nie zrobiłam 😉
No a moja owczarnia żółta daje mi białe owce tylko w krótszym czasie. Radze to sprawdzić bo też tak myślałam.  To samo warsztaty z tym że w tych najdroższych chyba dwie wełny produkują. Poza dzisiaj się załamałam- owczarnie żółte można kupić w sklepie w ulepszeniach i kosztuje przeszło 7 tys sianogroszy i nie trzeba tracić narzędzi 😵
mam trzy wolne miejsca, szykuje się czwarte  😵

nick: -muxu-
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2011 10:03
Potrzebuję znajomych do posprzątania tej dzikiej łąki 😅 będę wdzięczna 😉

nick: -ikaria-
gdyby ktoś był zainteresowany mam wolne miejsce w sąsiadach nick: Lagiutek
Ja dość gługo grałam na WF, ale strasznie nudne się zrobiły i zostałam na farmeramie, bardziej ciekawa i cos się dzieje, ale wkurzają mnie awarie po wprowadzeniu questów🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się