Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ciri a nie wiem nawet 😉 byłam w Realu i tak jakoś na nie trafiłam 😉
Ja także zakończyłam akcje Biedra 4 parami :P Mam już bardzo podobne o ile nie identyczne kupione kiedyś dawnoo w jakimś sklepie typu Kaufland i służą do dzisiaj więc sie ciesze, że znowu dorwałam gdzieś 🙂

dzięki za cynk :kwiatek:
W Kauflandzie, się coś końskiego zdarza?
haha i ja mam 4 pary 🙂 w romby i jedne czarne w prążki 😀
Bawarka nie tak strikte, ale czasem można dorwać podkolanówki czy polówki 😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
31 marca 2011 20:43
W Kauflandzie, się coś końskiego zdarza?

Widziałam kiedyś sakwy rowerowe, które swietnie się nadawałbyby pod siodełko. Miały tylko dwie wady: były tylko czarno-żółte i tylko w Krakowie ;p
dołączam do grona nabywców skarpetek 🙂
Ta nitka nie jest aż taka tragiczna 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 kwietnia 2011 15:06
dobra lece do biedronki skoro tak je zachwalacie
Ja zdobyłam dwie pary- czerwone i zielone w romby. Wydawały się baaardzo fajne (nitkę po trochu wydłubuję, jak mi się nudzi 😀 ), ale jak założyłam je dzisiaj na bryczesy, to czar prysnął. Romby się bardzo rozciągają, kolor robi się wtedy bledszy, w ogóle są trochę za krótkie, tak z 3cm. Nie wygodnie mi w nich, obciskają. A grubej nogi nie mam (w najszerszym miejscu łydki w bryczesach 36cm, bez 33cm)... Generalnie jak je założyłam, to bardzo cienkie się okazały. Pewnie je od razu zjadę, no ale trudno.
A te w paski są grubsze (nie chodzi mi o kolorowe, tylko tam były jeszcze chyba czarne i szare całe)?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 kwietnia 2011 08:23
Mi moje po 2 użyciach "padły"... niestety cena powala tak jak i jakość 😵
a moje są w porządku. Tyle, że do jazdy zakładam oficerki, nie jeżdżę w samych skarpetkach. Nie są za wąskie, nie rozciągają się.
moje też są w porządku, ale zakładam do nich sztylpy. 😉
Jak jeździłam w samych skarpetkach to nawet te z wyższej półki po dość krótkim czasie zaczynały się przecierać.
moje sa ok, z tym, ze tez jezdze w sztylpach. wydaje mi sie jednak, ze te czarne i szare sa ciut bardziej rozciagliwe 😉
patataj   tyle smaku - we fraku
02 kwietnia 2011 14:05
Ja tez już jeździłam w swoich i jestem zadowolona. Zakładam na nie sztylpy i są super. Zanim wsiądę dość długo chodzę w bryczesach i normalne skarpety ściągały mi bryczesy do dołu strasznie. Te biedronkowe tego nie robią. Na razie są na duży PLUS 🙂
Moje też są ok 🙂
Moje też umarły już  🙄
Łaciata   Forever in my heart ♥
02 kwietnia 2011 22:09
Właśnie dziś 3 godzinki temu kupiłam sobie jedną parę na spróbowanie 🙂 Fakt faktem nie są rewelacyjne no, ale 4,99zł mówi samo za siebie (chodź jedną parę za podobną cenę i sobie chwale). Trochę cienkie no i ściskają łydki, a mam szczupłe 🙁  zobaczymy jak w praktyce :P hehe.... Ciekawe kiedy będzie coś z Lidla, bo z 6 lat temu jak nie więcej mam uwiąz z stamtąd i chwale sobie go strasznie!! 😀 mega wytrzymały..nie popruł się, ale lekko sprzączka zmieniła kolor :P a kosztował 14,99zł 😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
04 kwietnia 2011 09:31
W sobotę w końcu przymierzyłam na karego derkę z Lidla. Jest obłędna, jest piękna, wygląda na nim po prostu bosko, ale do jasnej ciasnej, czemu to głupie małe jest takie niewymiarowe, że nie dopinamy się na klacie? ;(
To było do przewidzenia, bo kary ma ogromne karczycho i wielką klatę. Ale jestem zła, bo derka w świetle dziennym wygląda na prawdę niesamowicie ślicznie i ten kolor  😍
Ja mam łydkę 40 cm i podkolanówki (te w probne paseczki) zakładam bez problemu, gorzej się wciskam w moje jezdzieckie
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 kwietnia 2011 17:48
Maddie - a co w Lidlu są rzeczy jeździeckie ?
to pewnie derka  z Anglii lub Irlandii. 😉

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
04 kwietnia 2011 17:51
Łaciata jest dokładnie tak jak mówi siwaaa 😉
no u mnie rzeczy bd za 3 dni😀 już się nie mogę doczekać. 😍
Sama się zastanawiam czy derka będzie dla mojego pasować
Odwiedziłam dziś Biedronkę, żeby zaopatrzyć się w pseudo skrzynkę na szczotki  🤣, i rzeczywiście były, dość duże, ale jak dla mnie tym lepiej < w końcu się pomieszczę  😁>, oczywiście zakupiłam. Stołeczki też były, dość wytrzymałe, z rączką do podnoszenia.
bawarka ma ona chociaż jakiś uchwyt??
niestety nie  🙄, tzn po boku ma dwa, ale na pokrywie uchwytu nie posiada.
szkoda  🙁 bo akurat duża skrzynka by się przydała, ale w sumie coś da się dorobić.. hehe
edit: juz znalazłam🙂
17 zł (16,99), duża jest i pojemna, 31 l
W takim razie trzeba się ruszyć do biedronki.  😀 tylko gdzie ja pomieszczę kolejną wielką skrzynkę?? 🤔wirek: 😁
tylko gdzie ja pomieszczę kolejną wielką skrzynkę?? 
no z tym może być problem  😁
ja miałam tylko małą, więc wymienię małą na dużą (:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się