Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów - Wielkanoc 2011

ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 marca 2011 18:38
Mraulin wysyłałam Ci jeszcze mój kod pocztowy. Doszło?
rozumiem że nia ma szansy się dopisać?
Sznurka -  pisz do Mraulin, myślę że będziesz mogła 🙂
Pierwsze adresy wyruszą dziś wieczorem.Sznurka wyślij mi swój adres.ChingisChan wyślij mi swój cały adres w JEDNEJ wiadomości.
to co w końcu z Prestigem, skoro to konto nie istnieje?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 marca 2011 19:46
Skoro nie istnieje to chyba nie bierze udziału w zabawie.
Prestige oczywiście nie bierze udziału w zabawie. Potrzebujemy jeszcze jedną osobę do zabawy zamiast nirv.Więc czekam na PW od chętnych.Osoby,które gdzieś wyjeżdżają w najbliższych dniach lub po prostu bardzo potrzebują już adresów możecie pisać na PW. 😉


edit; pisząc do mnie proszę o podawanie swojego numerka z listy.Będzie mi łatwiej wszystko ogarnąć  😀
ale przeciez liczba uczestnikow nie musi byc podzielna przez 3 😉
tak wiem ale chodzi o to,że adresy są rozlosowane i zapomniałam,że ona nie bierze udziału i po prostu potrzebuję kogoś na jej miejsce  🤣 Osoby,które nie dostały adresu proszę o pisanie na PW !!
A już wysyłałaś adresy? 👀
Mraulin daj znać, czy moje PW dochodzą, bo jakieś dziwne komunikaty się wyświetlają  🤔
Gagulec   Mistrz lokalny
01 kwietnia 2011 22:17
Ja nie dostałam ;(
Ja też nie.  🙄

Mraulin  moje pw doszło ??
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
02 kwietnia 2011 14:55
Ja tez nic nie dostalam...
spokojnie, przeciez tych adresow jest tyle, ze Mraulin nie rozesle tego w 1 czy 2 dni, dajcie jej troche czasu 😉
Już nadrabiam,nadrabiam kilka osób ma opóźnienie z wysłaniem adresów  🙄 i ja muszę teraz kombinować,pisać,prosić się o adresy ale na razie daję radę.Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia na jutro i nie wiem czy uda mi się wszystkie adresy dziś wysłać ale jeżeli ktoś jest chętny to może napisać do mnie na gg i dostanie szybciej adres bo wtedy nie muszę go nigdzie szukać itp. Więc zapraszam 22255044. Jeżeli ktoś nie dostał adresu jeszcze proszę nie pisać tutaj bo to nic nie da tylko na pw albo gadu-gadu.Proszę was również o to aby pisząc do mnie wiadomość podawać mi swój numerek.Wtedy o wiele szybciej mogę was znaleźć.Co do tego,że mamy dwa numery 63 Minosię i Sznurkę to informuję,że Minosia''wskakuje''na numer 11 zastępując Nirv  😀 Mam również pytanie czy ktoś ma kontakt z użytkowniczkami Breva lub Sivula ? Od nich nie dostałam adresu przeoczyłam to i teraz mam za swoje. 😡
Mraulin, Ja nie mam jeszcze adresów  :kwiatek:
(nie piszę na PW i gg bo nie mam neta a tu prędzej czy później chyba zobaczysz 😉 )
Mraulin, przepraszam bardzo, ostatnio, zagoniona tu nie zaglądalam🙁( adres już poleciał😉 przepraszam za opóźnienie!
dziś kupiłam materiały i robię karteczki. tym razem będą wyjątkowe!  🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 kwietnia 2011 17:10
Pochwal się, masz jakiś sposób albo coś? Styl? 👀
Mraulin
Ja też nie dostałam adresów a pisałam na PW  :kwiatek:
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 kwietnia 2011 21:53
Halo! Mraulin pisała, że ma opóźnienie, a swoim "ja nie mam adresu" nic nie zdziałamy 🙄.
Oj... Przepraszam nie zauważyłam  😡
Jutro kicnę do sklepu i kupię rzeczy na kartki. Znów robię sama jednak tym razem nie pozwolę siostrzenicy 'pomagać'. Chcę żeby były ładne  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 kwietnia 2011 22:02
O! To ja też się zamienię w re-voltowego królika i kicnę po farby i brystol =). Mam już nawet pomysł na kartki🙂.
czekam na adresy  😀
Dziewczyny mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.Otóż Sivula,która dołączyła się do zabawy nie wysłała mi adresu.Nie odpowiada na PW i w ogóle się nie udziela na forum. Wiem,że to był błąd przyjmując ją.Problem polega na tym,że podczas losowania uwzględniłam jej osobę nie mając adresu.I teraz nie wiem czy szukać kogoś,kto wskoczy na jej miejsce czy kogoś kto dostanie cztery kartki a kto inny wyśle cztery kartki ? Jakaś pomocna rada ?  😡

Osoba,która dostała adres Brevy jest proszona o skontaktowanie się ze mną ponieważ wystąpił mały błąd  🙄
Pochwal się, masz jakiś sposób albo coś? Styl? 👀


przede wszystkim mnóstwo serducha w nie wkładam  😉
Mraulin ja myśle,że chyba się ludzie nie obraża jeśli ktoś dostanie  czy wyśle 4 kartki. Bo szukanie kogoś innego na jej miejsce to też może czas zająć a święta już niedługo 😉 No chyba,że się teraz odezwie albo ma ktoś z nią kontakt jakiś.




niemiłek aaa super avatar Jared  🙂 EOT
Mraulin, jak coś ja z chęcią wyślę 4  😀

🚫  Kasija, wiem  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się