PROŚBA O POMOC w zbiórce funduszy

jak masz jakieś życzenia, prośby, komentarze itp własne to możesz

co innego nie możesz 😉


no to niech jeszcze zostanie. zwlaszcza, ze dydaktyczna wartosc pewna ten watek ma 😉
a ja zbieram na operację plastyczną mojego konia, zdarł sobie sierść na głowie...i co teraz będzie...żadnej klaczy się nie spodoba, spadnie mu samoocena, zacznie mieć problemy egzystencjonalne, wpadnie w depresję, zacznie podpijać olej a potem o zgrozo na pewno zacznie dawać sobie w staw kwas hialuronowy!!!!! Błagam pomóżcie zapobiec nieszczęściu!!!!! 😕
Taniu stajnia angielska nie moja 😕 jest super ale pensjonatowa. A tak poza tym to w maju w Żukowicach będę 😎
.... A tak poza tym to w maju w Żukowicach będę 😎

I na bilet trzeba zebrać?  😉

Fajnie,że będziesz. Ładnie u nas, wiosna.
maab   road to hell
04 kwietnia 2011 13:35
I ja rowniez w Zukowicach w maju bede, z tego samego powodu co Ganasz i pare innych osob 😀
Nie, nie na bilet mam:PPPPP
I ja rowniez w Zukowicach w maju bede, z tego samego powodu co Ganasz i pare innych osob 😀
Nie, nie na bilet mam:PPPPP

Może założycie wątek : imprezy artystyczne w ośrodkach jeździeckich?
Z plenerów w Żukowicach jest mnóstwo fajnych zdjęć i mój ulubiony deszczowy filmik.
Co z Was za piranie  🤬  😁
ja poproszę o volvo c70, hondę cbr 600rr, jeszcze jakieś dwa konie, pensjonat za darmo i taki łaaadny dom, mogę nawet projekt podesłać  🏇
O, a mi przybył ignor 😂 Powinien być jeszcze pod nim komentarz 'za skąpość' 👍 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 kwietnia 2011 14:57
Widać, że revolta ma świetny PR

"ej wiesz co, ja widziałam takie forum jeździeckie, oni tam kota ostatnio uratowali, i dwa konie laski se wyleczyły z datków od obcych ludzi! I jak szybko to szło mówię ci. Wiesz co, napisz tam jakiś taki wątek z prośbą, podaj numer konta i zobaczysz, to forum jest niesamowite!"



O tym samym pomyślałam! 😂
maab, super, klimaty inne niż na Wielkopolsce 😉 a ja bardzo liczę na glinę i stos w tym roku 😎
Tania to już nas jest trzy, może pozbieramy na pifo 😅
To wiecie tak skromnie to ja potrzebuje jakiegoś konia do sportu jak by skakał tak no hmmm 180cm to mi starczy  😁 A i sprzęt do niego i finansowanie zawodów  😁 Bo wiecie potrzebna pomoc dla zawodnika bez konia  😁
Cześć, mam na imię Julia, mam 34 lata i pochodzę z Sopotu.
Chciałam prosić o pomoc w wykupieniu jakichś 38 koni, które wryły się w moje serce na ZAWSZE.
No chociaż tych:
Tabaka,
Ale Fajna,
Erb,
Darolga,
Hiroszima,
Erb,
Centaur,
Palma,
Apacz,
Amok,
Lazuryt,
Sokół,
Fortuna,
Erwis,
Wojtuś,
Favory (śni mi się po nocach)
Hector,
Adventure (jakieś 50 tys. euro)
Zeberlina (też)
Lary...



Life is brutal  🙁
O jaka ja głupia byłam  ❗ sick  ❗ Wyjechałam na 8 miesięcy do USA, żeby zarobić na wymarzonego konia  🤔wirek:, a mogłam wstawić ckliwego posta na re-volcie  🙇
Hmm, konik już w stajni... to co może teraz chociaż new iphone 4G albo Ipad 2.... Pomożecie ❓, please🙂🙂🙂 😂
Dobra, temat głupawy, ale licytacja Voltopirów przez 3 strony chyba wcale nie lepsza 😉 Wystarczy zamknąć i po krzyku, po to są moderatorzy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 kwietnia 2011 07:56
nudna jesteś wiesz Achaja. Jak ci temat nie pasi to po co tu przylazłaś. I jeszcze będzie się szarogęsić i żadać i wymagać.
Kurcze, żałuję że wcześniej nie trafiłam na to forum... Tyle fajnego sprzętu byście mi kupiły.... Ckliwą historię też mogę dopisać 😀iabeł: MaM bIedNeGo kOnniSia który JesT PechOwCem i ma CałY CZas ProBleMy Z nÓZkaMI!!! Pomóżcie nam, bez waszego wsparcia chyba popadnę w depresję i popełnię samobójstwo (a realna szansa jest! Ostatnio oglądałam "Salę samobójców" i bardzo mnie ten film zainspirował);p

A tak na serio jak później traktować na serio osoby, które naprawdę potrzebują pomocy 😵 Potem Ci naprawdę potrzebujący mają DUUUŻO trudniej.... Bez sensu 🤔wirek:
Achaja, było tak zabawnie  🍴
Eeeej, ja też straciłam ukochaną klaczkę i też chciałabym ją odkupić! Noo, nie bądźcie tacy, tyle czasu się znamy, rzućcie groszem, noooo...
Jestem bera i jestem nieszczęśliwa. Mam dwa konie, kalekę i źrebaka. Może znajdzie się szczodry sponsor, co pokryje koszty moich jazd, oczywiście szportowych. Jestem biedna i bedę płakać jak nie spełnicie moich marzeń🙁
Ten wątek to chyba jakiś żart  🤔
Danish, a czego sie można spodziewać 😉
To ja też pójdę za głosem ludu i poproszę o zbiórkę na dom z działką - już nawet sobie wybrałam i jest bardzo bliski mojemu sercu i śni mi się po nocach od co najmniej 5-ciu lat  😎 😎
Chyba koleżanka się spóźniła. Prima Aprilis było w piątek  😁

Danish mi się jeszcze nie śni, ale jest taaaaaki piękny 😁
To ja tak może bardziej serio:
kurechii- to Ty założyłaś ten wątek, zatem nie milcz i nie ograniczaj się do czytania.
Wystąpiłaś w imieniu jakiejś konkretnej Gosi lat 18 -podałaś jej numer konta .
Zdanie dyskutantów już chyba znasz?
Uważam,że powinnaś się odnieść do dyskusji .
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 kwietnia 2011 14:29
cos mi się widzi że poczekamy i to dlugo na stosowne oświadczenie wzmiankowanej kurechii
W zainstniałej sytuacji  odpowiedz zainteresowanej raczej nic nie wniesie, chyba ,ze nastepna falę radosci  😂
cos mi się widzi że poczekamy i to dlugo na stosowne oświadczenie wzmiankowanej kurechii


O ile w ogóle jakiegokolwiek oświadczenia się doczekamy  😉 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 kwietnia 2011 15:14
ale jak wysmaży wreszcie oświadczenie to nam w pięty pójdzie i raz na zawsze odechce wszystkiego
Oj ja się doczekać już nie mogę aż założycielka wątku poda nam już "wysmażone danie".Tak swoją drogą to trzeba mieć mega tupet by coś takiego tu wysmarować i jak już ktoś słusznie zauważył - nie dziwne że później ludzie nie garną się do pomocy naprawdę potrzebującym i chcą konkretów(jak było w przypadku Orkana)...no chyba że ten wątek to jakaś prowokacja jest bo nikt normalny o takie rzeczy nie prosi...
Rok temu też mogłam prosić o pomoc w wykupie konia ( na którego czekałam 4 lata) biedaczek chodził w rekreacji ale udało sie  😅 Byłam głupia że nie napisałam o pomoc ;/ ahhhh 🤬 okropna jestem  😂 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się