Olsztyńscy voltowicze

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 kwietnia 2011 20:32
fajna_jula
a Ty na Dolarze śmigasz, bo do swoich daleko co?nie szukasz nic bliżej?jak tam twoje chabety się mają?
a ja powiem tyle, że do Samsary szukamy na sezon drugiego instruktora 🙂
Nasze chabety jeszcze przez chwilę u taty na odpasie są, ciała nabierają bo Egon wychudł  👿 a Birys nie przytył przez 4 miesiące  👿 nabiorą ciała, trening kondycyjny i na rajd się wybieramy  🤣  🏇
uszatkowa   Insta: kingaielif
03 kwietnia 2011 22:31
czesc revoltowicze  😀. wiecie może,  czy w kortowie są mozliwe jazdy indywidualne, a w Mątkach jak one wyglądają?  🤣
podobno istnieje taka mozliwosc w korto ; ) a w matkach to chyba zalezy od tego jakie sie ma umiejetnosci i co chce sie robic <mysli> ale nie wiem ; )
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
04 kwietnia 2011 09:58
[quote author=fajna_jula link=topic=216.msg962868#msg962868 date=1301861055]
Nasze chabety jeszcze przez chwilę u taty na odpasie są, ciała nabierają bo Egon wychudł  👿 a Birys nie przytył przez 4 miesiące  👿 nabiorą ciała, trening kondycyjny i na rajd się wybieramy  🤣  🏇
[/quote]
a skąd ten rajd?działdowo-olsztyn? 🏇
He he, nie na tej trasie to koniska będą w przyczepie jechały, a żeby porajdować to trzeba sobie koniska zawieźć na Mazury, bo rajd będzie w okolicach Wielkich Jezior Mazurskich  🏇
w kortowie sa jazdy indywidualne ale są drogie. Pytałam pana Wejera o jazdy u niego, mówił, że są drogie i nie wie jak inni instruktorzy ale u niego trzeba się dużo wczesniej umawiac i nie zawsze prowadzi, bo prowadzi treningi indywidualne ludziom na ich koniach.
U nas w samsarze pod koniec kwietnia i w maju będą organizowane rajdy dwudniowe, z noclegami w namiotach i ustawianiem zagrody dla rumaków :P
a ja powiem tyle, że do Samsary szukamy na sezon drugiego instruktora 🙂


co, gdzie, jak ?  👀

fajna_jula - ladny siwek 🙂
silver - no prosze, a to regularnie p.Dysarz bedzie do was przyjezdzal na treningi ? Ile osob musi byc chetnych zeby przyjechal? I... ile sie ceni jesli mozna wiedziec :P
Angeel to był dopiero mój pierwszy trening i jestem zadowolona 😉 a p.Dysaz bedzie przyjezdzał napewno regularnie z tym, ze najlepiej by było jakby sie zebrała wieksza ilość chętnych, teraz były tylko 2 osoby, a cena zalezy własnie od ilosci ludzi...
dzisiejszy latający Lary 🙂
i brudas z każdej strony - czym brudniejszy tym szczęśliwszy  😁
uszatkowa   Insta: kingaielif
04 kwietnia 2011 18:24
chyba osobiście pojadę zobaczyć jak tam jest. nie wiem tylko, w jakich godzinach są jazdy i kiedy moge przyjechac, poniewaz na ich str. nie ma takiej informacji,  a 2 podane numery nie odpowieadają  👿. A jak nie, to pozostaje dojeżdzanie do Robsonowa. Z dojazdem tylko będzie kiepsko.
w piatki od 16 do 19 chyba w soboty i niedziele od 10 do 13 chyba sa jazdy rekreacyjne, a jesli chcesz dorwac Wejera to we wtorki i srody od 16 do 19 chyba 😉
uszatkowa   Insta: kingaielif
04 kwietnia 2011 21:06

kortowo mam pod nosem, kilka minut samochodem, ale jesli jazdy maja mnie nie zadowalać, to wolę jeździć półgodziny w jedną stronę  😁. A Fajnie by było mieć idealną stajnię przy domku  🤣
jesli chodzi o rekreacje to nie wiem czy cie zadowola ;p ale mozesz smialo zapytac sie instruktorki jakiejs o inywidualna jazde ;d
http://www.stajniapopisowo.fora.pl/ forum stajni Popisowo, zapraszamy  😀
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
07 kwietnia 2011 14:19
aleeeeeee czad 😂na krowie to dopiero hardcor 🤔wirek:
ludzie to maja fantazje 🤣
Ircia   Olsztyn Różnowo
07 kwietnia 2011 21:06
ircia2 E tam fantazję, nie ma konia to ma krowę i widać działa to jakoś i fajnie wygląda, krówsko odpasione, zadbane i czego więcej chcieć?  😅
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
08 kwietnia 2011 09:56
A my już po sezonie porodowym  😅 (w końcu się wyśpię :tanczacalinka🙂 więc mamy 6 ogierków i 7 klaczek, same smoki do tego wszystko gniade z podobnymi odmianami na czole i dwa odmieńce, kary i malowana kasztanka  😍
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 kwietnia 2011 10:05
Freska ale wam dobrze, u mnie dopiero przed, nie wiem kiedy sie wyśpię  👿
p.Dysaz bedzie przyjezdzał napewno regularnie z tym, ze najlepiej by było jakby sie zebrała wieksza ilość chętnych, teraz były tylko 2 osoby, a cena zalezy własnie od ilosci ludzi...

A jakbyśmy doszły jeszcze 2- ja i Angeel? (można pożyczyć kortowskiego konia? ;p)
Regularnie, to znaczy co ile?
[quote author=silverstar link=topic=216.msg963646#msg963646 date=1301932461] p.Dysaz bedzie przyjezdzał napewno regularnie z tym, ze najlepiej by było jakby sie zebrała wieksza ilość chętnych, teraz były tylko 2 osoby, a cena zalezy własnie od ilosci ludzi...

A jakbyśmy doszły jeszcze 2- ja i Angeel? (można pożyczyć kortowskiego konia? ;p)
Regularnie, to znaczy co ile?
[/quote]


ekhm... ale na mnie to nie licz. Ja nie posiadam funduszy na treningi. I konia nie mam w Kortowie a na drugim koncu miasta.
Angeel, ok. Pytałaś, więc myślałam, że chętna jesteś  😉
silverstar ile byśmy płaciły we 3, a ile we 4? (może ktoś się jeszcze znajdzie :oczy2🙂 Chętna jestem, ale wszystko zależy od tego ile, kiedy, co ile i czy mogę pożyczyć konia z kortowa (i za ile :hihi🙂?
Bardzo pilnie szukam konia do dzierżawy lub treningów w okolicach Olsztyna.
dzisiaj Lary został pozbawiony 7kg futra :P
Ircia   Olsztyn Różnowo
09 kwietnia 2011 17:08
zielona33  eee tam 7kg, raczej trzy łopaty futra, chociaż razem z kupą to może i będzie 7 kg.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
09 kwietnia 2011 18:43
dzisiaj Lary został pozbawiony 7kg futra :P

golas,golas!!!!
Teraz będzie mniej do czyszczenia. :P Może mniejsza panierka się zrobi.  😁
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
10 kwietnia 2011 11:16
teraz panierka to odrazu odpadnie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się