Second hand, ciuchland, szmateks...

Ano, bo oni na metkach różne firmy mają.:P Tak mi się kojarzy, że kiedyś były


upolowana z wczoraj - h&m 15 zł 😍
na ludziu wygląda miliard razy lepiej 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 marca 2011 08:53
PonPon, aaa, upoluj mi białą sukienkę gdzieś na 38/40! Jakikolwiek model 😀
ovca   Per aspera donikąd
31 marca 2011 09:38
PonPon w którym lumpie ją upolowałaś? 🙂
ze dwa tygodnie temu wyciągnęłam mojej córce dwie pary jeansów i sweterek za 27 zł. Jedne jeansy Levisy  😜 a drugie jakieś rurki WOW. Sweterek Georga.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
31 marca 2011 13:29
Ja się muszę już leczyć, zapożyczylam się u kolegi zeby bilet dobowy kupić, ale szmateks tak mnie kusił iżżżż no musiałam! I tunika nowa jest. pieniędzy brak znów 👿
A ja wczoraj kupilam sobie szal z pashminy. To juz drugi w mojej kolekcji. Wydalam na niego majatek bo prawie 15 PLN ale naprawde warto 😜 szal jest cieniutki ale niewiarygodnie cieply - poprzedni testowany byl w zimie i zdal egzamin, w dotyku mieciutki, zupelnie nie drapie no iwidac klase materialu po polysku bo jest z dodatkiem jedwabiu.
ankers, Żesz, Led Zeppelin to ja bym też chciała ze szmat! Muszę częściej zaglądać do lumpeksów 👀
haha, wiadomo jaki ma szczęście 😎
ale kocham ten zespół. zasłużyłam na tę koszulkę 😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 kwietnia 2011 17:01
Dzisiaj znowu poszłyśmy na rundę po szmateksach i wróciłyśmy z kilkoma siatami ciuchów. 😵 😂

Upolowałam w końcu ukochaną białą spódnicę do ziemi, idealną na lato. Za 2 zł.
Kupiłam też spodnie do kolan jeansowe. Za 2 zł.
Wyczaiłam kiecę na zdjęcia, ale do totalnej przeróbki. Za 2 zł.
Płócienno-bawełniana spódnica, idealna na średniowieczną suknię roboczą. Za 4 zł (za cotte oryginalne musiałabym dać minimum 250 zł)
Oryginalna japońska koszulka z Ulicy Sezamkowej. Piękna jest! Też za 2 zł

Wydałam może max 10 zł?

Warto chodzić do secondów, oj warto! 🏇
ja dzisiaj tez lumpeksowo
bluza rozpinana s.Oliver za 3zl
sweter w paski h&m rowniez 3zl
i kurtka bomberka nowka niesmigana Pimkie, ale z cena zaszalalam, bo az 20zl
Scottie   Cicha obserwatorka
03 kwietnia 2011 16:13
Jaka jest u Was w miastach cena za kg? Szczerze mówiąc w Warszawie jeszcze nie widziałam mniej, niż 68 zł...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2011 16:15
W najtańszych od 20 zł za kilogram, w najdroższych do 55 zł za kg.
ovca   Per aspera donikąd
03 kwietnia 2011 16:41
nowiutkie bryczesy z pełnym lejem eurostara, kupione za 15 zł, sprzedane za 100  😂
W Warszawie najmniej widziałam 55zł za kilogram.
I za każdym razem jak widzę, że ktoś coś fajnego za np. 2zł kupił, to mnie skręca..
Dziewczyny a czy ,któraś z was była w ciucholandzi w Warszawie przy Metro Kabaty?🙂
Ja byłam w jednym ciucholandzie na Kabatach jednak nie wiem czy to o ten chodzi. W każdym razie idąc od Tesco w stronę Natolina był po lewej stronie ulicy, mniej więcej w połowie drogi między stacjami metra. O ten chodzi?
Ceny miał wysokie jednak ciuchy świetne, rozwieszone tematycznie i kolorystycznie.
U mnie pod domem w pt była dostawa i jutro jak bd szła do szkoły znów tłum będzie koczował  😁
Zajrzę za dzień albo dwa bo jak wracam to wciąż są tam tłumy. Ciuchy na prawdę fajne ale drogo no i ciężko coś wybrać jak jest tyle osób.
Ja mogę z góry odradzić komis przy Konopnickiej - nazywa się "Komis rzeczy ładnych" czy jakoś tak, i ceny, nawet jak na komis przystało, wysokie. Czasem nawet wyższe niż nówki - np. sweterek z Zary basic za jakieś 90 zł, a w sklepie taki sam jest za ok. 60 - 70  👀
Fakt, że można tam znaleźć ładne rzeczy, ale czasem się po prostu nie opłaca. Ale mam stamtąd jeden udany zakup, płaszczyk przejściowy Simple za 160 zł.
szepcik, I opłaca się im taki sklep prowadzić? 🤔

a ja się właśnie dowiedziałam, że mój ukochany szmateks zamknęli  😕 Moja hurtownia wręcz!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2011 17:42
a ja się dzisiaj obkupiłam w ciuchu  🤣 60zł poszlo  🙄  😉

czerwone dresy levi's  😍 (takie wielkie ze ściągaczem na dole, uwielbiam takie)
zielona apaszka
szmaciana torebka w kwiatki
fioletowa mięciutka bluza DC  😜 męska  😁
czarny sweterek
rurki River Island
legginsy H&M
pony   inspired by pony
06 kwietnia 2011 18:37
Smaaaaaart, gdzie Ty masz zrodlo? 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2011 18:56
Obeszłam dzisiaj chyba wszystkie świdnickie ciuchlandy (te większe, po tych małych osiedlowych nie chce mi się chodzić  😁 ) i z każdego coś wyniosłam  😉
pony   inspired by pony
06 kwietnia 2011 19:03
aaa taaaak, dzis sroda, dostawy!  Patrzac na Twoje zdobycze to ja chyba nie umiem szukac🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 kwietnia 2011 19:04
Ja na razie sobie odpuszczam. Muszę zebrać fundusze na większą wycieczkę. Ale chyba się wybiorę do jednego gdzie w soboty mają prawie wszystko po 2 zł 😁
patataj   tyle smaku - we fraku
06 kwietnia 2011 19:20
Ostatnio nieźle się obkupiłam i aż żałuje, że nie mogę jechać pobuszować w tym tygodniu... ;/
wydalam dzisiaj cale 9zl na sweter z vero mody, torebke z h&m i apaszke w kwiaty no name, jest przesliczna 😍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 kwietnia 2011 19:26
patataj, Odrobimy w maju, pamiętaj że sezon dopiero się zaczyna, zostały jeszcze resztki z zimy, a w maju już będzie ful wypas letnich ciuchów 😁
w Koli na Ładnej we Wrocławiu jest piękna chusta ludowa - czerwona (fajna, cieniutka wełna, 1mx1m, niezniszczona 😍 ), 10 zł. Ja jestem totalnie spłukana i nawet to jest dla mnie za dużo, ale może któraś się skusi 🙂
ja równiez uwielbiam lumpy 🙂
ostatnio upolowałam taką sukienke idealna na zdjecia za całe 2 zł 😉

pony   inspired by pony
08 kwietnia 2011 11:45
jeeeee 😅
bluzka mega dluga Top Shop z zebra
bluzka Top Shop I <3 Tokyo, taka do getrow
top na ramiaczkach w paski marynarskie, luuuzny, z kolibrem, i wdodatku z metkami DP
Polo Esprit
i jescze kilka rzeczy dla siostry
Chyba bede chodzic codziennie przez zajeciami;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się