Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

magda, hyhy w weekend jak proti da Ci konia to nawet może bym mogła z Tobą się przewieźć :P tylko ostrzegam,ja tych okolic  też nie pamiętam, nie gwarantuję gdzie dojechałybyśmy 😉
wawrek, sama bym chyba sie bala jednak..

dziewczyny, jak kon jest na tyle stateczny ze mnie nie zbryknie to ja baaardzo chetnie! dojechac bez samochodu sie da (Albo z ktoras z was?)
magda, da się zdziałać coś co by razem 😉 Tylko ja już nie na Zielonych :P Jakoś byśmy się zgadały.

ps. pozdrawiam z pracy :/
Proti   małymi kroczkami...
06 stycznia 2011 13:08
magda, kobyłka raczej spokojna 😉
Ja wezmę albo drugą kobyłkę albo uśmiechnę się do któregoś z pensjonariuszy (bo moja konina nieobecna) i pojedziemy 🙂
dojeżdża pogoda express i pociąg.
Ja mogę zgarnąc, ale tylko rano, bo konie karmię i później siedzę cały dzień.

k_cian, to jednak wsiądziesz? 😎
oszzzzzz.. faktycznie, obiecałam.. ale teren w tym gronie.. 🙄
Proti   małymi kroczkami...
06 stycznia 2011 13:48
k_cian, zrobisz jak uważasz, rudy się chyba na Ciebie nie obrazi jak nie dotrzymasz obietnicy 😉 (albo strzeli focha 😀 )
sobota by wam pasowala?
Proti, też tak sądzę 😉
mi pasuje raczej, jeszcze popołudniu ostatecznie przyznam się jakie godziny bo prawdopodobnie majstrzy będą poprawiali mi w mieszkaniu kilka rzeczy (m.innymi przesuwać będą kontakt) i nie wiem w jakich godzinach
Proti   małymi kroczkami...
07 stycznia 2011 09:04
magda, mi wszystkie dni pasują 😉

całe szczęście, że wśród mojego małego szpitala mam konie, które mogą pójśc w normalny teren z galopem 🙂
tja, tylko zobaczymy jeszcze czy i gdzie da się pogalopować :/ ten marznący deszczyk nie nastraja mnie optymistycznie co do jakości podłoża na galopadki..

edit: hyhy sprawdziłam pogodę, zapowiada się weekend na plusie  😀iabeł:
I co... były galopy?

Wie może ktoś czy Pani Kaczyńska /lek wet/ zmieniła numer tel? Jakaś baba mi mówi, ze nie ma takiego numeru...
Proti   małymi kroczkami...
12 stycznia 2011 10:30
Galopów nie było bo jednak magda nie dotarła 😉 może innym razem, jak pogoda będzie lepsza.

a numer do Ani w ważnych telefonach jest na bank dobry 🙂
Ok, już się dodzwoniłem. Pani Ania aż pod białoruską granicą ganiała i się w ichniej sieci zaplątała, stąd cały ambaras.

Leci może ktoś w przyszłym tygodniu w kierunku Lublina?
Hej.....jakbyście planowali teren w okolicach Dafne ewentualnie Choroszczy to dajcie znać bo chętnie się przyłączę 😉
Nie wiem jak u Was ale w mojej okolicy jest z tym dość krucho dlatego w tereny raczej jeżdżę sama... 🙄
Bardzo chętnie współwydzierżawie z kimś konia do jazdy... Jeżeli macie jakieś informacje na ten temat to prosze o inf... byłabym bardzo wdzięczna 😉
Kto na zawody do Gienek?
ja się wybieram 😉 a Ty będziesz ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 stycznia 2011 17:38
kiniusiaaa942 wielki powrot?
Będę, chyba zawody się szybko skończą, coś zawodników jak na lekarstwo. Mam tylko nadzieje, że nie będzie półgodzinnych przerw miedzy konkursami 🙁
też mam nadzieję, że długich przerw nie będzie 🙂
margaritka aj tam wielki powrót 😉 postawiłam Rudą do Gieniusz na ferie i tak trenujemy sobie więc wystartujemy skoro jesteśmy na miejscu 🙂 a Ty będziesz na zawodach? 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 stycznia 2011 21:13
niee 😉 starty zaczynam w czerwcu ( po maturze) nerwina zacznie sezon troche wczesniej😉
Czy i gdzie w Białym dostanę gotowy mesz, ewentualnie otręby? Jestem w potrzebie, a jutro będę przelotem.
Dzięki za odp.
Proti   małymi kroczkami...
24 lutego 2011 18:04
Otręby w kilku miejscach, między innymi na elewatorskiej, w trypuciach... zależy którędy będziesz jechać.
Mesz wiedziałam gdzie jest, ale zapomniałam  🤔wirek: ( też okolice turośni/trypuć/tołcz)
Może ktoś inny ma lepszą pamięć i pomoże? 🙂
We wtorek lub czwartek przyjeżdza do mnie wet. z kliniki z Warszawy - specjalista od dermatologii koni, chorób układu oddechowego koni, chorób układu krążenia - dokładne info na prw.
Jeśli chciałby ktoś skorzystać z jego usług to proszę o kontakt .
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 marca 2011 07:53
bylby ktos chetny na pomiary ( kupno lub dopasowanie juz posiadanego siodla)? Chcialabym sciagnac Bogdana.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
23 marca 2011 17:05
margaritka w czerwcu mamy wstępne szkolenie z dopasowywania siodeł - więcej w ogłoszeniach http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45077.new.html#new
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 marca 2011 18:21
Kamka, moze sie zalapie, ale i tak w poniedzialek moj kon bedzie wymierzony 😍
/.../

Do ogłoszeń zapraszam.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 kwietnia 2011 21:04
juz otwarte?
margaritka  tak jak napisalm od maja. Konczymy grodzic i tylko zostanie ujezdzalnie doglaskac i doswietlic no i oczywiscie musi byc towarzystwo dla Bolero
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się