Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Krakowianie drodzy, z tego co mi wiadomo, HB Contact (forumowy Bogdan) może odwiedzić w kwietniu Kraków na pomiary i dopasowywanie siodeł, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się zgłasza, bo musi się uzbierać odpowiednia liczba chętnych. (Póki co jest nas chyba troje.)
Kiedy????  🏇
No właśnie to jest do ustalenia jak będzie więcej zgłoszeń...
Będę w Krakowie jakoś w maju. Postaram się poumawiać z właścicielami stajni na jakieś rozmowy i oglądanie. Z dzierżawą będę coś myśleć. Jestem w tym temacie równie zielona, jak w temacie Krakowa (nie wiem nawet gdzie chleb będę kupować - mniejsza o to) Konisko fajne, duże, rude i poukładane. Koń profesor, w sumie byłabym gotowa postawić go w stajni odpowiedniej dla dzierżawcy, ale jasna sprawa, że po wcześniejszym sprawdzeniu warunków. Marmurów to ja nie potrzebuję, myślę, że Rudy też nie. Ważne dla nas ładne tereny i pastwiska i wiadomo, że ogólna higiena stajni. Po za tym wymyśliłam sobie, że chciałabym dzierżawcę, ale swojego przyjaciela. Wiecie osóbkę, która wpadłaby na kawkę i poopowiadała co u konia, jak ich współpraca. Ja chcę pokrywać całość kosztów utrzymania, a na opiekunkę zrzucić ewentualne koszty szczepienia, odrobaczania i kowala. W sumie to kompletnie nie wiem jak podejść do tematu..
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
05 kwietnia 2011 21:29
w stadninie na dębinie 4 czerwca odbędzie się szkolenie dotyczące dopasowania siodła, będzie możliwość sprawdzenia siodeł na swoich rumakach, porównać w praktyce jazdę w dobrze i źle dopasowanym siodle a takie wynieść teoretyczne informację dotyczące różnych marek siodeł ich konstrukcji i zasad dopasowania siodeł. więcej informacji ukarze się na stronie www.stadnina.org
Solina Kto będzie to szkolenie prowadził?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 kwietnia 2011 11:49
szkolenie będzie prowadził pan Piotr Ząbczyk, który ma certyfikat od firmy Theo Sommer w dopasowaniu siodeł i dystrybucji tych siodeł
Cariotka   płomienna pasja
06 kwietnia 2011 12:47
czyli pan z Hidalgo? u nas też ma być w tą sobotę🙂 na grillu🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 kwietnia 2011 13:08
Polecam tego pana, jest u nas stałym bywalcem i większość pensjonariuszy korzysta z jego usług 😉 Ja również dopasowywałam swoje siodło i jestem zadwolona.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 kwietnia 2011 15:24
Cariotka, dokładnie pan z Hidalgo ma poprowadzić całodniowe szkolenie u nas 🙂
Kto będzie w następny weekend na regionalkach w KKJK?  🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 kwietnia 2011 18:10
A kto będzie za tydzień na konsultacjach i czworobokach u Szarych? 😀
Dava   kiss kiss bang bang
06 kwietnia 2011 18:13
A kto będzie za tydzień na konsultacjach i czworobokach u Szarych? 😀


Ja z aparatem  😀iabeł:
żaczkowa   gone with the wind
06 kwietnia 2011 18:22
[quote author=idziosława link=topic=196.msg966239#msg966239 date=1302107430]
Kto będzie w następny weekend na regionalkach w KKJK?  🙂
[/quote]
Ja jako zawodnik i ekipa techniczna. 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 kwietnia 2011 18:29
Dava to chyba już muszę zacząć świecić do Ciebie oczami o zdjęcia 👀 😀iabeł:
[quote author=Strucelka link=topic=196.msg966292#msg966292 date=1302109807]
A kto będzie za tydzień na konsultacjach i czworobokach u Szarych? 😀


Ja z aparatem  😀iabeł:
[/quote]
Ja też z aparatem 😀
idziosława - ja może będę, a ty będziesz?
żaczkowa   gone with the wind
06 kwietnia 2011 19:00
izunia, kim jesteś? 🙂  Z avka nie widzę, ślepa jestem. 😉
skrobnij PW 😉
Kobiety ratujcie wybieram się jutro do michałowic busem a że wracać będę późno bo gdzieś ok 20.30-21  i się zastanawiam czy te busy o tej porze kursują czy już nie będę miała czym wracać. Nie jestem z krakowa a jedynie tu bywam . Jedyny dostęp do internetu to przez tel. Proszę powiedzcie mi czy o tej porze będę mogła wrócić do krakowa czy o 21 już nic nie kursuje ?  🙇
mi pokazuje się na stronie rda.krakow.pl , że ostatni odjazd z michałowic jest 21:57 więc do tej godziny coś jeździ 🙂
edit: zresztą np. 277 jedzie przez michałowice o 21:20 też
Dzięki serdeczne dobra kobieto. Teraz będę spać spokojnie 🙂
Dzięki serdeczne dobra kobieto. Teraz będę spać spokojnie 🙂  :kwiatek:
777 mniej więcej do 22 coś jeździ bo nie raz wracałam ok 21-22 ze Słomnik. Jak nie autobus to bus na RDA lub na Augusta 🙂 zresztą sprawdź sobie jeszcze MPK bo jeżdżą tam autobusy. www.mpk.krakow.pl
O o o ale super 🙂 dziękuję dziękuję dziękuję .
Cariotka   płomienna pasja
06 kwietnia 2011 20:33
U nas w stajni prawdopodobnie w dniach 25-26 czerwca odbędzie się kurs masażu i strechingu koni z Marią Soroko, więcej informacji niebawem w ogłoszeniach🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
06 kwietnia 2011 20:56
Cariotka, dokładnie pan z Hidalgo ma poprowadzić całodniowe szkolenie u nas 🙂

heh Na Zielonej w Konarach też się szykuje takie szkolenie, tylko musimy termin uzgodnić 🙂
same kursy w tym Krakowie, żeby tylko jeszcze bank jakiś rozbić i dobę do 48h rozciągnąć... 😉
Carunia, nawiązując do Twojej poprzedniej wypowiedzi to, mam obawy w drugą stronę, że ktoś mi to moje kobylisko od podstaw zepsuje lub znarowi. Mam złe doświadczenia z dzierżawcami, ale mam też straszne poczucie winy, że ją zaniedbuje.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 kwietnia 2011 07:41
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg966309#msg966309 date=1302110561]
[quote author=idziosława link=topic=196.msg966239#msg966239 date=1302107430]
Kto będzie w następny weekend na regionalkach w KKJK?  🙂
[/quote]
Ja jako zawodnik i ekipa techniczna. 😉
[/quote]

ja z ekipą z Radziszowa  🏇, jak oczywiście jak Bóg pozwoli - jak to mówi p. Oleg 😉
Dava   kiss kiss bang bang
07 kwietnia 2011 10:53
Dava to chyba już muszę zacząć świecić do Ciebie oczami o zdjęcia 👀 😀iabeł:


Jak wyjdą to no problemos 😀

I w KKJ też zawitam jeśli pogoda dopisze -> mój champion startuje, a ja robie foty  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się