Nie tylko fotografowane, także rysowane... cz.III

m.indira   508... kucyków
07 kwietnia 2011 19:39
honey właściciel trzymał rękę na kłębie konia dlatego uciekła całkowicie...
dzięki za uznanie, ale są lepsi  🙇
praca z wyobraźni. ołówek, A3.

Janek- te z wyobraźni są super bo mają konsekwentną kreskę- ten z natury- rewelacyjnie zrobiłeś dół- te wijące się włoski, góra mi się nie podoba - stylistycznie jakby się dzieliła na kolejne dwie części (cos czarnego we włosach i wymęczony profil) ale dół  👍... ja bym na twoim miejscu ten portrecik jeszcze raz  pomęczyła...
Mindira... - to co ty robisz to jest po prostu Kunszt... przez duże"K"
oj - dzięki. masz rację, przekombinowałem, zamiast zostawić na wcześniejszym etapie i dać trochę luzu 🙂

dalsze poszukiwania, węgiel na papierze gruntowanym, cebule.

10-15 minut.


m.indira   508... kucyków
11 kwietnia 2011 11:41
Janek , ja to Ciebie bym z kilometra poznała, masz taką okrągłą kreskę , pomysły fajne, widać że się bawisz, a nie robisz coś na musa
i oby tak dalej

a to moje całkiem świeżutkie
dalsze poszukiwania 🙂 luźne szkice.



Moje pierwsze "próbki" portretów. Na pomysł szkicowania wpadłam zupełnie przypadkiem 3 dni temu. Polecam rysowanie jako bardzo relaksującą formę spędzania wolnego czasu 😀
No to jeszcze ja się wepchnę 😉 Chętnie przyjmę krytykę, bo jest jeszcze bardzo dużo do poprawy.

Format A3, ołówek
Antibarbie Super 😍
Zygzak, bardzo mi się podoba pierwszy rysunek!
Nie chciałabyś mojego Czarnucha narysować 😁 ?
Moje najnowsze pastelki suche i portrecik ołówkiem.
planeta10- ciekawe prace, mało w nich swobody, ale są ok 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 kwietnia 2011 08:03
planeta10 prace masz przepiekne. Świetne oddanie rzeczywistości... Osobiscie uwielbiam porządek z kreską.
janek15,zabeczka17,-dziękuję 😀
janek-fakt ,te powyższe moje prace są dość szczegółowe(nie jest to superrealizm),nie ma w kresce rozmachu i swobody ,ale było to zamierzone.Mam także prace w których głównie starałam się pokazać ,bryłę,kształt,rysując czy malując pomijałam szczegóły np. :
MoniaaA a chętnie 🙂 masz jakieś konkretne zdjęcie, które byś chciała? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 15:29
Kurcze, jak tu ładnie ostatnio w tym wątku, aż miło wchodzić =)

janek15, bardzo się wyrobiłeś =)
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim Re-voltowiczom smacznego jajka i mokrego Dyngusa :-)
praca z natury,

ołówki, format niestandardowy, wycięty ze 100x70.

czas: pierwsza miłość + 40 minut. 2 h gdzieś około 🙂

Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2011 21:02
praca na plastykę, kolaż, A4, fakturowany, ołówek B, ok. godziny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2011 22:14
Facella, zdecydowanie zbyt delikatnie jak dla mnie, wszystkie cienie jednakowe, nie ma różnicy kreski, stąd wrażenie płaskości.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 czerwca 2011 15:09
ok ok, popracuję, na jutro zadane (-;
martwa natura 🙂

z natury, ołówki 🙂

janek15 ładnie, podoba mi się Twoja kreska na tle 🙂

Mój ostatni szkic, Jim Morrison ze zdjęcia. Nie miałam cierpliwości do tego długopisu po pewnym czasie 😉
janek15, Super! Coś innego, zazwyczaj w martwej są owoce i kwiaty  💘 (ten kapeluuusz!)
Atamanka, Ci ludzie  😍
Alabamka fuj, są brzydcy. Na szybko ich nabazgrałam, chciałam, żeby wyszli nieostro, ale coś nie wyszło. Jim ładny 😎
martwą akurat nie ustawiałem sam, ale też mi się układ elementów podoba.

studium postaci
80x60, ołówek,

janek15 coś z nogami mi nie gra  🤔
One chyba "wiszą w powietrzu", stąd na pierwszy rzut oka wydają się być nie tak.Chyba,że się mylę..
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 czerwca 2011 23:06
Nie same nogi buty to z nimi coś nie gra. Postac jest przestrzenna a buty wyszły trochę płasko oba z profilu przy czym ten niżej jest jakoś bardziej nie tego.
One nie są "noga na nogę"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się