Konie srokate

Moje srokate z wczoraj 😀
... i po terenie 😉
To i ja się pochwalę swoim łaciatym 😉
Zdjęcia z wakacji, miał wtedy 2 lata. Jak widać, najlepiej czuje się obtoczony w panierce 😀



edzia69   Kolorowe jest piękne!
04 kwietnia 2011 12:32
[b][
jekaterina00/b]
Skubany!ale ma zadek równo pomalowany!
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 kwietnia 2011 17:53
jekaterina00 - mamy podobnie konie malowane 🙂 i właśnie takich srokaczy jestem miłośniczką hehe... oczywiście inne też mi się podobają.Twój ma a'la księżyc z tyłu moja tak samo tylko u mojej bardziej przypomina to księżyc i jest równiejsze 🙂 wstawiaj więcej fot! 🙂 hehe

P.S. ile Twój koń ma wzrostu? Wygląda na niskiego trochę jak na 2 latka.I jaka rasa?
Wzrostu ma ok. 155 na tą chwilę, ale jest robiony pod west, więc tak akurat
Matka była wlkp-zimnokrwista, ojciec najprawdopodobniej wlkp (tyle że wzrostem nie grzeszył). Najprawdopodobniej, bo Bandos to taka wpadka i nie wiadomo dokładnie, bo klacz uciekła właścicielowi randkować na wioskę i wróciła 2w1 😀
Charakterek ma niezły. Uparty i uwielbia dominować. Jeszcze jak był ogierem to miałam z nim bardzo duże problemy, teraz już mniej, aczkolwiek jestem jedyną osobą, którą akceptuje, całą resztę ma głęboko w łaciatym poważaniu.





Łaciata rzeczywiście podobne. Fajnie by jako para wyglądali 😀
Daj jeszcze jakieś zdjęcia 😉

Ja znalazłam jeszcze nasz filmik 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 kwietnia 2011 19:43
jekaterina00 wesołego masz łaciaka- nadal tak daje czadu na lonży 😉
Łaciata   Forever in my heart ♥
04 kwietnia 2011 19:55
jekaterina00 - no fajny fajny Twój chłopak 🙂 Moja ma równiejszy zad za to Twój ma równiejsze nogi hehe A parę stanowili by super! A to taki średni jak ma 155cm, ale to westu Ci starczy ;-) Wstawię za niedługo jakieś fotki z młodą moją 🙂
bjooork oj daje!  🙂
najfajniej jest,  bo zaczynam powoli działać coś z siodła i on takie akcje odpierdziela jak na nim siedzę 😀
ostatnio uskutecznialiśmy zatrzymywanie i ruszanie, ale stwierdził że jest nudno i pora na coś twórczego, więc nagle budka, która zawsze stoi obok, zaczęła być straszna i wystartował z efektami specjalnymi. Jak skończył to tylko siedziałam z głupią miną, bo nie wiedziałam nawet, że on takie rzeczy potrafi 😀
Łaciata czekam! 😀
Indiana 😀
Rudzia   Dwie Złośnice:)
07 kwietnia 2011 10:38
indi: sliczna ma odmianke na pysiu🙂

jekaterina00:  Slodziak🙂 Moja tez taka wesola byla na poczatku😉



A teraz tak dzielnie pracuje pod moja mama, ktora przypomina sobie na nowo jezdzectwo🙂

łał!! Mama Rudej na koniu - SUPER 🙂

A pierwsze zdjęcie Rudzi od razu mi się przypomniało jak zobaczyłam konia jekaterina00
Rudzia   Dwie Złośnice:)
07 kwietnia 2011 11:02
łał!! Mama Rudej na koniu - SUPER 🙂

Bandosku a wiesz jak smigaja skubane🙂 Laciata juz mnie zdradzila;P
To co? Czas na drugiego konia? Ale dla Ciebie? 😀
Faktycznie na tych zdjęciach podobne oszołomy 😀
indi Twoja jest bardzo podobna do klaczy, którą miałam kupić, zanim młodego dostałam, z tym, że Rosa była w brązowe łatki. Ale pysk prawie taki sam 😉
Rudzia,tak z ciekawości,  ile Twój koń ma lat?
Bandos mój łaciaty to też Bandos  😉
jekaterina00 to on 😉
ale wszyscy mówią, że wygląda jak klaczka... 😡
Rudzia   Dwie Złośnice:)
07 kwietnia 2011 22:15
Bandos: haha moze kiedys😉

jekaterina00: mniej wiecej 16, dokladnej daty nie znamy

indi powiem Ci ze ja tez bylam przekonana ze to ona  :kwiatek:  ale sliczny jest🙂
moja zawsze z walachem myla😉
indi
o kurka 😀  myślałam, że jest nią 😀
zmyliło mnie imię, bo nad zdjęciami napisałaś Indiana 😉
śliczny chłopak, ma dużo uroku osobistego 🙂

ja parę lat temu jeździłam na wałachu (hucuło-fiord) i pewnego pięknego dnia, gdy czyściłam go przed terenem, podszedł do mnie pan i zapytał kiedy będzie się źrebić, bo ma brzuszek taki duży 😁
a mnie ciekawi jak swoje srokacze pielęgnujecie- czym usuwacie plamy po oborniku czy wasze koniska tez mają wiecznie brudne nogi o k....  stałam się posiadaczka takowego srokacza -wcześniej gniadosze a teraz chciałabym byście podzielili się ze mną sprawdzonymi sposobami+ preparatami
jekaterina00 w naszej stajni jeden wałach też wygląd jakby miał się zaraz wyzrebić 😀

co do żółtych plam będąc w Anglii kupiłam za 5 funtów wybielacz do białych/ siwych koni i jest genialny!
nie ma innego sposobu na usunięcie tych plam (przynajmniej ja jeszcze go nie odkryłam) więc polecam!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 kwietnia 2011 08:22
a mnie ciekawi jak swoje srokacze pielęgnujecie- czym usuwacie plamy po oborniku czy wasze koniska tez mają wiecznie brudne nogi o k....  stałam się posiadaczka takowego srokacza -wcześniej gniadosze a teraz chciałabym byście podzielili się ze mną sprawdzonymi sposobami+ preparatami


olcia86 - czysty boks, na bieżąco wybierane kupy, i dobra szczota- mój nigdy nie wychodzi na jazdę/trening uwalony bo najzwyczajniej byłoby mi wstyd i jest to nie fair w stosunku do konia 😉
jak trzeba to szoruje go i godzinę bo chemii żadnej nie stosuje 😉
boks codziennie czyszczony wieczorem wybierane kupy konio chodzi od7-19.30 na dworze a i tak w nocy znajdzie kupsko by się położyć 😀iabeł: a czy da się żółte plamy doczyścić???może szczotki macie jakieś super bo ja zauważam że bez chemii się nie da-konio czyszczony codziennie...a i tak jest niefajnie-ale ja mam ją dopiero 2 tyg uczę się dopiero dlatego pytam o rady
delta   Truth begins in lies.
08 kwietnia 2011 19:40
U nas też boks wybierany na bieżąco, ale ostatni raz wybieram o 22 a do 7 i tak Drapson znajdzie miejsce gdzie się uwalić :/ ale plamy schodzą bez problemu sama wodą jeśli są myte codziennie
Łaciata   Forever in my heart ♥
08 kwietnia 2011 23:11
olcia86 - wstaw foto swojego nowego nabytku ;-) bo jestem już ciekawa.  Ja też mam problem z brudnymi nogami, ogonem ;P hehe...
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
09 kwietnia 2011 06:00
😍



Kamberka jeszcze chudziutka-ale pracuje nad tym
Mam pytanie odnośnie dostępności koni srokatych na terenie Wielkopolski.  :kwiatek: Czy w tym województwie są one specjalnie hodowane? Znalazłam na allegro ofertę koni z takiej hodowli, ale na drugim końcu Polski... Marzy mi się taki nietypowy koń od dłuższego czasu... Ktoś może coś wie?
To i moim srokatym się pochwalę ;p
Korsa, 11-letnia klacz
-tu jedna z naszych pierwszych jazd.

Prześliczne te wasze łatki.Nasza łata w tym roku zrobiła psikusa i urodziła ruda córeczke 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się