Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów - Wielkanoc 2011

Moja karki jeszcze się robią więc jak zdążę to dzisiaj zostaną wysłane a jak nie to w poniedziałek- niestety...
Mam nadzieję, że wylosowanym osobą będą się chodź trochę podobały  🤣
Też jestem za ale zastanawiałabym się nad zmianą osoby prowadzącej (z całą osobistą sympatią dla Mraulin  :kwiatek: ), Mraulin ma na to mało czasu, przez to ciężko się kontaktować i dość późno dostajemy adresy.
Myślę, że lepiej by było znaleźć kogoś kto ma czas na losowanie, zbieranie adresów i rozsyłanie ich  🙂
Wczoraj dostałam adresy i jutro wysyłam 2 kartki  😅 trzecia niestety pójdzie 1 dzień po terminie czyli w poniedziałek.


Jakby co to ja jestem chętna. Mam taką prace że siedze codziennie 9 godzin przed kompem z czego 7 się nudzę  😎
u mnie kartki też się jeszcze robią i nie dam rady dziś ich wysłać. za to w poniedziałek polecą priorytetem, mam nadzieję że nikt nie będzie o to zły  😉
U mnie całkowity brak ciekawych kartek, niby miasto a kartki gorsze niż we wsi pare kilometrów od nas.
Kupiłam kilka w empiku a jak chciałam dokupić u nas to masakra bo kartki w takiej cenie jak w empiku a pozostawiające wieeele do życzenia i musiałam jechać do wsi obok. Ale mam już wszystkie  i w poniedziałek leci 6 do re-voltowiczów  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2011 14:48
Alabamka czemu 6?  😡
Przepraszam, 8 😉
Bo poprosiłam Mraulin o kilka adresów do wysłania poza zabawą 🙂 (była kiedyś o tym mowa)
edit: Matematyka  😡
Ja tym razem z braku inwencji i czasu wysyłam kartki odtwórcze, zakupione w empiku!
🙂
Mraulin, dzięki za patronat tej akcji
Kupienie ładnych kartek BEZ gotowych życzeń w środku graniczy chyba z cudem. Nawet dla takiego beztalencia życzeniowego jak ja, jest to irytujące. Więc z góry przepraszam za gotowce, o ile nie znajdę jutro innych kartek.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2011 18:55
ja się tylko popisałam bo życzenia gotowe a miejsca tylko na podpis  😡 nie umiem pisać życzeń.  🙁
[quote author=Żeglarz link=topic=45151.msg971093#msg971093 date=1302458011]
Kupienie ładnych kartek BEZ gotowych życzeń w środku graniczy chyba z cudem. Nawet dla takiego beztalencia życzeniowego jak ja, jest to irytujące. Więc z góry przepraszam za gotowce, o ile nie znajdę jutro innych kartek.

[/quote]

kierunek EMPIK 🙂 ja tam kupiłam bez większych poszukiwań
Przechodziłam obok wczoraj  😁 Bolące kolano źle na mój mózg wpływa. Jutro będę się plątać po mieście (innym), to wstąpię i zakupię coś ładnego.
moje kartki pojda jutro, mam nadzieje, ze dojda przed swietami
i juz sie nie moge doczekac swoich 😡
Moje już leżą gotowe, zaklejone i może nawet z małym gratisem 😎 W poniedziałek pójdą w świat.
Kartki poleciały w świat! 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 kwietnia 2011 12:00
Dla tych którzy otrzymaja kartki  ode mnie 🙂 Te delikatne plamki to olejek eteryczny ... 🙂 karteluszki będa pachniały lasem sosnowym 🙂 ot wiosna w końcu idzie 🙂 😉
jezu...3h spedzilam  szukajac kartek,kupilam, zaraz wypisze i dzis ruszaja w swiat
Ja wysłałam 7, jutro niestety polecą jeszcze dwie (kurde no brzydkie, musiałam u nas dokupić nowe  🙄 ) bo zostawiłam w książce w szkole  🤔
Nie ma to jak reakcje pani na poczcie. Przy 7 kartkach "To spora ta rodzina" a jak jeszcze dwie kupowałam to mina warta miliony  🤣
moje poszły dziś priorytetem 😀
Moje tak samo. Dziś piorytetem  🙂
Ja sumiennie napiszę, że moje pójdą dopiero w środę 🙂
a ja wyślę jutro, przepraszam za opóźnienie  😡
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 kwietnia 2011 16:29
Ja wysłałam dzisiaj 😀! Nawet je zrobiłam własnoręcznie 🏇. Mam nadzieję ,że z moim brakiem talentu plastycznego jakoś to wyszło 😂.
Pójdą jutro priorytetem 🙂
Moje dziś poszły w świat  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 kwietnia 2011 17:58
Tym razem będa kupne i kupię dopiero jutro.
madmaddie slicznie dziekuje 😍
moje w drodze 😡
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
11 kwietnia 2011 18:02
moje niestety też pójdą jutro 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 kwietnia 2011 19:15
[quote author=Karla🙂 link=topic=45151.msg972338#msg972338 date=1302541329]
madmaddie slicznie dziekuje 😍

[/quote]
cieszę się że się podoba 🙂 niestety nie umiem życzeń pisać, ale życzę wszystkiego najnajnaj, nie tylko na święta 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 kwietnia 2011 19:30
Ja jakoś posklejałam moje niezdarne zdania na kartkach😁.
Ja też jutro idę kupić, bo dziś w sklepie żadna mi się nie podobała więc ruszam do empiku 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się