Bryczesy

Widziałyście gdzieś w internecie bryczesy Parkura? Znalazłam tylko na http://www.sklep-jezdziecki.eu i się zastanawiam, co ich tak mało.  😀
Albo może polecicie jakieś inne brycki z małym lejem na lato? ale takie, których cena nie zwali mnie z nóg.  👀


największy wybór Parkur'a jest w Poznaniu na Woli - bo to sklep należący do tej firmy  🏇
praktycznie cała rozmiarówka i modelówka ;-)
Łosz, to już wiem, gdzie muszę pojechać będąc w Poznaniu.  👀  Tylko ciekawe, ile kosztują w takim sklepie. Nam trener z hurtowni ściągał za 150 zł, w necie znalazłam za 220 identyczne.  😀
RTS w okser:

[[a]]http://www.okser.pl/rts-m-12.html?utm_source=SendBlaster&utm_medium=email&utm_term=RTS&utm_content=WYPRZEDAZ&utm_campaign=RTS%2D70[[a]]
niczym jak z zegarkiem w ręku, Kyrony idealnie po pół roku się rozpadły. Jednak uważam je za super bryczesy, może mniej elastyczne od Lugan Pikeura, ale mi się jeździło w nich rewelacyjnie🙂 to będą moje następne bryczesy, jezeli nie znajdę tego czego szukam, a mianowicie - bryczesów czarnych imitujących jeans (no ostatecznie moze byc granat). Pikeury i Eurostary są sliczne, czekam aż Dramka będzie miała 72 lub 76 😉. Jest tyle pięknych bryczesów, a wszystko na niższe osoby niestety.
Czy może wiecie z jakiego materiału są te bryczesy  http://www.sprzetjezdziecki.com/eurostar-bryczesy-lena-full-star-collection-2011-p-2725.html ?
Czy to może jest jeans?
Dramka liczę na Ciebie  :kwiatek:
Cedryk
Jeans na bank, bo napisane denim na 3 zdjeciu.


Czy ktos ma zdjecia fairplay estera na zywo?

I ktos moze juz ma te jodpury hkm baskin?
Cedryk to nie jeans..wykonane z bardzo elastycznego stretch'u.  😎

Arimona Jeans to kolor  😉

DanceOfDevotion Daleko Kyron do Pikeur... 🤬
Dramko, te od Ciebie Lugany są ok (wywabiłam rdzę którą puscił guzik :hurra🙂, ale te kupione w amigo rozpadły się i były wcale nie wygodniejsze od kyronów, żeby nie powiedzieć, że były całkiem beznadziejne.

mam pytanko, który rozmiar eurostar potrzebuję, przy wymiarach - wewnetrzna długość nogawki 90 cm, w biodrach mam 90 cm, w pasie już z 70 cm będzie (choć bryczesy, które na płasko leżące w pasie mają 36 cm, są dużo za szerokie). Nie mogę znaleźć tabeli rozmiarów 😵 nie wiem czy brać 72 czy 76.

czy to jest heban/niebieski/mocca?
http://www.sklepgidran.pl/image_func.php?img=gfx/b24d9594d974e17f8f1ec2241ae87759.jpg&maxwidth=150

i nie mogę znaleźć heban/grafit/biały 😕, pomoże ktoś?
DanceOfDevotion Bo moje bryczesy nie są szyte na polske  😉 i według mnie różnią się jakością  😤 niestety.

Jaki masz rozmiar pikeur??
Jak wyglądają rozmiary w Euro-starze? bo mi chyba znowu wyszukiwarka nie działa, wyskoczyły mi zupełnie nie związane z bryczesami wątki.  🤔  40 to rzeczywiście 40, czy mogę nie dopiąć się w pasie?  😁  (chociaż jakbym miała takie za ciasne takie prześliczne bryczesy, to bym zrzucała tłuszcz jak się patrzy, byle tylko móc w nie wejść.  👀  )
różnie wlasnie. lugany polskie mialam 72, a od Ciebie 76, ideałem byłoby coś pomiędzy 😉 Kyrony 76 są dużo za duże.
Dramka wysłałam maila z takim samym pytaniem o te ESy do mustanga i dostałam taką odpowiedź:
"Witam
Bryczesy Lena nie są niestety dostępne, ale mogę Pani zaproponować świetne bryczesy jeansowe firmy Pikeur"
Więc już nie wiem czy one są dżinsowe czy nie?
Mam takie i szukam podobnych tzn. nowszego modelu.
DanceOfDevotion ja ostatnio kupiłam ESy rozmiar 36 biodra 90 pas ok 65 wzrost 175 (niestety nie było 72), ale poprzednie mam np. 38 co prawda w pasie za szerokie i noszę pasek, ale w biodrach i udach, łydkach i długości ok
Altiria Zależy jaki model

Cedryk Na 100% nie są jeansowe.

DanceOfDevotion Ile maja w pasie?
Damka to szkoda buuuu  😕 , ale i tak mi się podobają gdybyś miała to daj znać proszę i w ogóle  :kwiatek: za pomoc
A Ja sie zastanawiam czy nie sprzedać swoje jeansowe pikeur  🤔
Dramko, oczka mi się świecą do wystawionego przez Ciebie w ogłoszeniach modelu Laura.  😍 Parkury i InterApi mam 38, Fair Play'e takie kratkowane (model Kaja bodajże  🤔 ) 40 i na mnie wiszą, ale normalnie (czyt. spodnie 'ludzkie'  🤣 ) mam w rozmiarze 40 - L (miałam iść na dietę  :emot4: ).
Sprzedaj, sprzedaj  😎
A jaki masz rozmiar ?
Altiria To pewnie masz 38  🤣

Ja mam 38..
Wolałabym nie ryzykować kupieniem za małych, z moim tyłkiem to nigdy nic nie wiadomo.  😀 Chociaż miałabym motywację, żeby schudnąć.  😁
Bryczesy mają być dopasowane..nie luźne i nie pękające na szwach. Ja np musze miec bryczesy wszedzie dopasowane..a to lada wyczyn bo mam chude łydki, nogi a brzuszek.
Dramka który model ?
Candela  😍
Ja mam do was pytanie. Można jechac zawody ujeżdżeniowe w takich białych bryczesach z popielatym lejem? Wiem, że na pewno nie jest to zabroniona, ale się zastanawiam, czy lepiej w takich ,czy zwykłych "całych" białych.


Chodzi mi o coś w tym stylu.
Oczywiście, że można. Można nawet z czarnym lejem. Wygodne, bo nie widać nieuniknionego przybrudzenia od siodła.
Można.

Można nawet w ecri
Aha, czyli waszym zdaniem lepiej w takich? Bo faktycznie, każde moje białe bryczesy po sezonie zmieniały kolor od siodła.
Kasia Milczarek w takich jeździ 😉
Aha, czyli waszym zdaniem lepiej w takich? Bo faktycznie, każde moje białe bryczesy po sezonie zmieniały kolor od siodła.


Nie lepiej tylko można.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się