Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

No nie wiem, mnie tam często obchodzi co kto pisze w tym wątku i jak mnie coś ruszy, to nawet czasem coś napiszę w celach dodania otuchy...
A z tymi brzydkimi końmi - jak się tak zastanowić, to się chyba z tobą poniekąd zgadzam 🙂 🙂
kujka   new better life mode: on
09 kwietnia 2011 18:36
cieciorka, ale chodzi Ci o to, ze ludzie wrzucaja zdjecia lachow (i w zaden sposob-czy treningiem czy zywieniem tej lachowatosci poprawiac nie chca) w eskadronach i oczekuja pochwal (lub je dostaja), bo kon ma ladna szmate, czy po prostu, ze te konie byly sa i beda brzydkie, a ich wlasciciele maja spaczone zdanie na ich temat? :P

Dzionka no wlasnie ja w podobnym celu wchodze do tego tematu. chociaz kiedy problemem jest, ze nie ma sie ktos w co ubrac... :P
cieciorka   kocioł bałkański
09 kwietnia 2011 18:39
jedno i drugie 😎

tylko ciekawe, czy taka otucha coś daje.
kujka   new better life mode: on
09 kwietnia 2011 18:40
cieciorka, mysle ze niektorym cos daje, skoro pisza w tym temacie 🙂

a piszac o brzydkich koniach chodzilo Ci o pierwsze czy drugie? :hih:
[quote="cieciorka"]wkurzają mnie brzydkie konie[/quote]
[quote="cieciorka"]skoro wygląda jak strach na wróble zgwałcony przez marę z jeziora.[/quote]

Cieciorka, mistrzu!  😂  👍

a odnośnie tego wątku dla zdołowanych.... to w sumie wchodzę tam z podobnych powodów co Kujka i Dzionka [nawet jeśli ludzie tam mają, ekhm, dziwne problemy. ]

cieciorka   kocioł bałkański
09 kwietnia 2011 18:47
cieciorka, generalnie o pierwsze, ale ostatnio mam przed oczami cały czas konia z tej drugiej kategorii. dobra koniec tematu, bo dochodzimy do absurdu, a ja się tylko podenerwować chciałam.

to tak też bym chciała być podatna na internetową otuchę lub dostać adekwatną otuchę 😁
cieciorka już myślałem, że tylko ja tak mam...koń brzydki jak noc, ale wszyscy wychwalają jakie z niego cudo i jakie ma piękne szmatki...fu
Niby o gustach się nie dyskutuje, niby nie ma brzydkich koni i dzieci, ale też wkurzają mnie przesadne pochwały tego co może i miłe ale nieładne. Bo pochwały są nieszczere. Fałszem trąci.
Założę się, że wszyscy mają na myśli tego samego konia/konie, ale i tak nikt nie napisze którego ;P I fakt, te pochwały trącą fałszem i wdupowłażeniem. Ale tak jest też w życiu :]
A ja nie wiem o co / kogo chodzi i dobrze mi z tym....  😉

A forum jak było tak jest i będzie w sporym odsetku "fałszywe".
kujka   new better life mode: on
09 kwietnia 2011 19:48
Klami, ja tez nie wiem o kogo w tym wypadku chodzi, ale i tak sie z Toba zgadzam 🙂
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2011 19:55
A ja bym chciała, żeby znalazła się znowu zen i zepsuła zabawę w "o, jak fajnie, że o kimś gadamy i tylko wybrani wiedzą, o co chodzi"  😎
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
09 kwietnia 2011 21:55
Oooj tak. Niech ktoś głośno to powie. A raczej publicznie napisze  😎
Mimo wszystko wiem o kogo chodzi, ale pisać... Nieeee  😁
a ja mam pytanie niedyskretnego człowieka, który jest subtelny niczym młot pneumatyczny - a o kogo chodziii?  👀
kujka   new better life mode: on
09 kwietnia 2011 22:11
ja nie wiem o kogo chodzi i chyba tym razem przesadzacie z teoriami spiskowymi.
wiesz no, nic się nie dzieje, ludzie się nudzą 😉

A tak poważnie, to temu mnie ciekawi o kogo faktycznie może chodzić, bo sama nie mam absolutnie żadnego pomysłu. Z resztą, wszystko rzecz gustu. Ja się potrafię rozpływać z zachwytu nad żabio-pyskimi tarantami z każdą nogą z innej bajki, a te konie za modele piękności uznawane raczej nie są 😁 Z resztą, pomyślcie - eskadron, nie wiem, plum z owijkami na wyszorowanej biało-brązowej żabie z rozłupanym zadkiem.  😍
Piękne piękne ...
Możliwe, że każdy ma kogoś innego na myśli 😉
mnie moze nie wkurzaja, ale z lekka irytuja i nieco bawia czapraki eskadrona w ogloszeniach- sprane sciery, czesto brudne, ale w cenie nowych bo rarytas 😉
W tych ogłoszeniach ten "rarytas" jest najlepszy 😉 raz ktoś to napisał, a potem pół szmatoholiczej-volty podchwyciło 😁

Tak samo było w przypadku: "zmieniła mi się koncepcja kolorystyczna". Nie wiem kto pierwszy tego użył, Sierra? W każdym razie, później w co drugim ogłoszeniu ze szmatami, uzsadnieniem sprzedaży była zmiana koncepcji 😎


A co do brzydkich koni, takich brzydkich z samych siebie - ja akurat nie mam jakiegoś problemu z tym, że ludzie się zachwycają brzydalami. A niech się zachwycają. Właścicielowi sie miło robi 🙂
Natomiast śmieszne jest dla mnie "przebieranie" konika w coraz to nowe szmaty kiedy koń w wyniku braku, może nie tyle opieki - bo nie twierdzę, że konie są zaniedbane, ale jakiejś sensownej roboty - wygląda jak łach. I dzięki szmacie, nie jest lepiej. No nie jest 😎

Zresztą fajnie siedzący jeździec, dobrze pracujący pod tymże jeźdźcem koń zawsze się obronią. Choćby jechali w czapraczku hand-made uszytym przez ciocę Zdzisię.


A i wkurza mnie, ze zadroszczę odrobinę tych szmat  😡 Bo ciągle znajduję inne rzeczy na jakie chciałabym przeznaczyć kasę. I tak mam tylko 3 czapraczki i jedne owijki 😕 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 kwietnia 2011 00:20
a ja cos czuje ze to chodzi o nas 😉
Zairka przestań, Grata obłędnie wygląda i bardzo się zmieniła odkąd zaczęłaś z nią pracować.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 kwietnia 2011 09:00
zgadzam sie z Amnestrią, niech lepiej że jakieś poczucie estetyki się rozwija u ludzi, ze chcą mieć ładne szmaty i ładnie ubierać konie
a koń jak koń, nie każdy ma  maszynę jak z eurosportu, jest nawet forumowiczka, która na zimnokrwistym prezentuje eskadrony i inne -no i co? zimniok nie zasługuje??

natomiast mam mieszane uczucia, jak widze laskę siedzącą jak na starym fotelu ginekologicznym lub powyginaną w chińskie osiem 🤔
ale anky i es jest pod siodłem, a co  🏇? to nie w tym nawet rzecz ze ktoś siedzi jeszcze nie najlepiej, ale w tym że nic sie nie zmienia od dłuższego czasu w tym zakresie, zamiast zainwestować w pad za 200zł miesięcznie moze lepiej zainwestowac w trenera, instruktora zamiast robić krzywdę koninie?

no i jak patrze na te wypasione szmaty to mam nadzieję że sa one zakupione w następnej kolejności po szczepieniach, zębach i kowalu - a nie zamiast tego 😉 niby nie moja sprawa na co kto kasę wydaje...ale samo mi się nasuwa jakoś
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 kwietnia 2011 10:11
natomiast mam mieszane uczucia, jak widze laskę siedzącą jak na starym fotelu ginekologicznym lub powyginaną w chińskie osiem

no co laski podłapały gdzieś od kogoś 👀 idiotyczne powiedzonko"Co się nie dojeździ to się dowygląda" i w mysl tejże zasady się produkują. Dla mnie to wygląda wręcz groteskowo.

zamiast zainwestować w pad za 200zł miesięcznie moze lepiej zainwestowac w trenera, instruktora zamiast robić krzywdę koninie?

no więc właśnie.

albo w psychologa dla siebie
Ja najbardziej nie lubię oglądać szmat na koniach forumowiczów, którzy są wplątani w jakąś aferę w wątku o NIEUCZCIWYCH albo tych, którzy w innych wątkach biadolą, że nie mają na chleb/rachunki/dzieci czy też trenera/nowe siodło/zrobienie zębów. No tego to naprawdę nie trawię. Inne przypadki są mi względnie obojętne 🙂
duunia, ale tu wlasnie chodzi o to, ze burza robi kawal roboty z piorunem. zimniak nie zimniak, ale to jest praca, systematycznosc, kon chodzi fajnie i coraz lepiej. i choc pewnie na poczatku szalu nie bylo, to burza jest wlasnie przykladem, ze nie wazne na czym, a jak sie jezdzi. i tu wcale nie razi, ze kon jest ubrany w lansiarskie szmatki.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 kwietnia 2011 12:54
katija ale ja to w kontekście pozytywnym piszę, zresztą nie tylko Burza ma konia spokrewnionego z zimnokrwistym 🤔
akurat inne dziewczyny miałam na myśli i one mają akurat super ładne i rasowe konie-za to siedzą na nich tak ze aż mi żal tych koni 🤔

i nic ale to nic sie nie zmienia od kiedy zarejestrowałam sie na tym forum- dalej siedzą tak samo 🙄 ale szmaty - coraz nowsze i droższe

przecież ja sama mam NNkę i też zależy mi żeby był ubrany w dopasowany i czysty sprzęt i przy okazji ładny-co należy się KAŻDEMU KONIOWI
nie ważne czy zimniok czy KWPN, zasługuje i koniec ❗

np asds mająca "zimnioka" :kwiatek: czy wspomniana Burza stanowią na koniu milszy dla mojego oka obrazek niż inne osoby na koniach za grube pieniądze, za to siedzące jak małpy 👿 i do tego nie przyjmujące żadnych krytycznych uwag względem swojego jeździectwa 🙁

mam nadzieję że wszyscy zrozumieli mnie właściwie 🙄

no i jest jeszcze Magdzior na koniu co drewno zrywał-a jaki kawał roboty zrobiła z nim ❗ :kwiatek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 kwietnia 2011 13:25
ElaPe, jedna z osob, ktorym przypisuje sie autorstwo tego powiedzonka jest p. Wanda Wasowska 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 kwietnia 2011 14:04
Mój koń jest brzydki, brudny, wstawiałam ostatnio okropne zdjęcia w padzie Ankowym, gdzie koń wyglądał jak kupa w kupie. W moim przypadku mierzyłam pad, czy kolorystycznie będzie do tej brudnej kupy pasował. Poza tym się urlopuje, nie jeździmy, ja mam maturę, on ma kobyły - jest gitara. I niech się grubas syfi ile chce, w czerwcu zaczniemy pracować 😉

Co do tej paplaniny kto co kiedy gdzie - Zairka po pierwsze to co zrobiłaś z Grotą w tak krótkim czasie jest na prawdę niesamowite! I komentarze pojawiły się zanim wstawiłaś zdjęcia na Grocie z waszej jazdy (tej najgorszej).

Koń to koń, jeden piękniejszy, drugi mniej. Mój też brzydki więc się solidaryzuję z tymi, których konie nie są doskonałe! Bo i tak i tak jak wiadomo - miłość ślepa jest 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 kwietnia 2011 14:50
ElaPe, jedna z osob, ktorym przypisuje sie autorstwo tego powiedzonka jest p. Wanda Wasowska 😉


w sumie do pani WW to pasuje, ona lubi się ładnie prezentować, z tym że akurat jej ewidentnych braków jeździeckich trudno się dopatrzyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się