Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów - Wielkanoc 2011

Ja wczoraj swoje dokończyłam, dzisiaj zdobyłam koperty i kartki po południu poszły w świat. Stuprocentowe samoróbki  🤣
Moje poleciały dzisiaj  🤣
A do mnie dzis przyszły dwie kartki ! 
B.Dziękuje marthinka , monia :kwiatek:
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 kwietnia 2011 15:33
Ja wysłałam wczoraj. Jak dojdą, dajcie ludziska znać tu, lub na PW.
Z góry przepraszam za tą paplaninę, pierdoły ale zero talentu plastycznego. A no i życzeń też pisać nie potrafię  😎
Moje poszły dzisiaj, przepraszam, że tak późno, ale nie miałam kiedy kartek kupić  😵
Z góry sory, za mało kreatywne życzenia, ale ja życzeń składać kompletnie nie potrafię  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2011 16:58
Kasija dziękuję za życzenia i pocztówkę pełną kurczaków!  😍


p.s. zwariowałaś z wysyłaniem tego poleconym  😁
JARA proszę  bardzo. Uff dobrze,że kurczaki się podobają bo nie mogłam się zdecydować.  🤣
Oj tam nie zwariowałam :P  Ale nie myślałam,że już dziś dojdzie.
Dobra. Wysłałam 8 kwietnia i nie mogę doczekać się swoich 🙂
HORSES_ bardzo się cieszę, że tak szybko doszła kartka 🙂
doszła dziś do mnie kartka od asieńki  :kwiatek:
kurka jest cudna! 😍 wisi już na honorowym miejscu (;
Ja dostałam właśnie kartkę od Karla🙂 no raczej paczkę  😀  jestem bardzo wdzięczna za taka niespodziankę . Życzenia super dodatki też świetne ,bardzo bardzo dziękuję Ci  :kwiatek:  :kwiatek:    :kwiatek: 


Ps. normalnie aż mi wstyd bo w tym roku się nie popisała ,wysłałam zwykłe kartki ,zwracam się o przebaczenie bo mam w domu szpital polowy (11 koni chorych  😵  ) i naprawdę nie mam czasu na nic .  :kwiatek: 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 kwietnia 2011 12:06
Karla  mam nadzieje ze mnie tez wylosowałas  😜 😁 👍
fajnie ze wszystko dotarlo,balam sie po przeczytaniu jak to poczcie wyzeraja slodycze ze upoluja baranka i zajaczka😀
Moon   #kulistyzajebisty
13 kwietnia 2011 13:49
Ja dziś dostałam kartkę od Zuźki - dzięki, super jest! 😀
Potem zeskanuję i wstawię :]
Dziękuję za karteczkę fin, dzisiaj odebrałam ze skrzynki :kwiatek:

Martwię się o swoje, wysłałam 8.04. priorytetem, a tu jeszcze do nikogo nie dotarły 🙁
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

13 kwietnia 2011 14:01
monia, dostałam kartkę od Ciebie. Bardzo Ci dziękuję. Nie przejmuj się kartkami. Oby konie były zdrowe.
Moon, w sensie, że ode mnie? jeżeli tak, to chyba poczta się polepszyła. szybcy sie zrobili! Cieszę się, jeżeli się podoba 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
13 kwietnia 2011 14:33
Żużka, pewnie, że od ciebie. 😵 Tak to jest, jak się szybciej myśli, niż pisza na klawiaturze...  😁
chyba szybciej pisze niż myśli  🤣 zresztą, wszyscy wiemy o co chodzi. 😀
Karla, nawet nie wyobrażasz sobie z jak wieeeelkim uśmiechem wyjmowałam z koperty niespodzianki od Ciebie  😜 Świetna kartka, wielkie dzięki! Aż mi głupio, że moje kartki przy tym takie zwyczajne...  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2011 15:59
Dziś dostałam kartkę od Natalii. Bardzo dziękuję użytkowniczce Żeglarz za piękne życzenia! 🙂

Troszkę skaner poucinał 😉


Kartka od Kasiji
Ja od razu przeproszę osoby, którym wysłałam kartki, że napisałam takie beznadziejne życzenia  😡 mam taki młyn w pracy, że zapominam, jak się nazywam. I na dokładkę pracownica przybiła pieczątki firmowe na kopercie  😡

To przepraszam  :kwiatek:
ja też przepraszam, że tak bez dodatków i że życzenia marne... za to próbowałam nadrobić flamastrami...😉 także wybaczcie, że bez szału i dajcie dziewczyny znać jak dojdą😉
Teli dzięki za wyrozumiałość ,czekaj na swoje kartki docelowe ,moja była tylko dodatkowa dla Ciebie ,taka od serca chociaż skromna . Wesołych Świąt  :kwiatek: 

HORSES_ Teraz chociaż wiem do kogo wysłałam ,bo miałam adres bez niku i czekałam kto się odezwie .Wesołych Świąt  :kwiatek: 
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 kwietnia 2011 07:36
Dziewczyny, a nie przesadzacie trochę z tym przepraszaniem?

Przecież nie chodzi o to kto dostanie ładniejszą kartkę, fajniejsze życzenia czy jakieś dodatki. Chodzi o sam fakt dostania kartki, o fajną zabawę.
Tak mi się przynajmniej wydawało. Jeśli jestem w błędzie to napiszcie, też przeproszę, bo moje kartki i życzenia są zwykłe.
Horciakowa, niby wiem, ale z drugiej strony jak ktoś powysyła całe paczki z milionem upominków, a dostanie trzy zwykłe kartki, to mimo wszystko jest trochę głupio. I chociaż wg mnie chodzi właśnie o te kartki a nie prezenty, to jednak jakby ktoś się spodziewał cudów i był rozczarowany, wolę przeprosić tym bardziej, że w sumie mogłam tez wymyślić coś szałowego, tyle że nie miałam za bardzo kiedy. Ale mogłam o czym wiem, więc przepraszam, że nie "zrobilam szału"😉
Dziekuję Ovcy i Niemiłek za cudne kartki!
Uwielbiam ręcznie robione kartki!
Moje wysłane 🙂 mam nadzieję, że szybko dojdą 🙂
Teraz czekam na swoje 🙂 (3 razy dziennie sprawdzam skrzynkę  😁 - też tak macie? )
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2011 12:56
Nie wiem czy meldowałam, ale moje też poszły w świat kilka dni temu - przyznawać się kto dostał! ;-)
(3 razy dziennie sprawdzam skrzynkę  😁 - też tak macie? )


nie mamy, nie mamy  🤣 ja cały dzień siedze w pracy, wiec ciężko mi sprawdzać  😵
ale jakieś awizo wczoraj znalazłam. List polecony na mnie czeka  🏇 więc może mooooże...  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się