Pralka i inne AGD - uwagi i rady.

Pegasuska, mi chodzi o taką maszynkę, na której poustawiam wszystko wieczorem, tak, że na rano upiecze mi chleb. Niestety w piekarniku nie mam opcji pieczenia na daną godzinę, a nie chce wstawać wcześneij 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 12:32
Najbardziej irytujące jest to, że w chlebie zostaje ten nożyk który kręci i miesza wszystkie składniki.

Co do odkurzaczy to królem ich produkcji jest Electroluks 😉
ahawa, pralki bardzo bujają się na boki jak ciężar prania źle się rozkłada 😉
JARA idzie temu zaradzić?  🙂
ahawa, moja potrafila wyskoczyc ze swojego miejsca zupelnie, zadzwonilam do serwisu kazali sprawdzic, czy nie laduje do niej za duzo badz za malo i dlatego szaleje, a na koniec okazalo sie, ze nie zdjeli przy matazu jakies blokady z tylu i meczyla sie przy wirowaniu co powodowalo takie reakcje😉

rtk no to chyba dla ciebie dobre rozwiazanie, ja pieklam w dzien jak bylam w domu u mnie sie nie sprawdzila😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 12:35
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy to jest wada pralki, czy coś odpowiada za równomierne rozłożenie prania.
Moja pralka nie chciała w ogóle wirować jak pranie było za ciężkie.
Czy ktoś z Was posiada może pralkę Miele -taką do derek?
O taką:
http://www.professionallaundry.com/pdf/Equinelaundry.pdf
Czy ktoś z Was posiada może pralkę Miele -taką do derek?
O taką:
http://www.professionallaundry.com/pdf/Equinelaundry.pdf

no jasne, wszyscy mamy takie pralki. Zwłaszcza, ze ostatnio obnizyli cenę ponizej 10tyś łojro🙂
a serio, to czapraki i derki piorę w starych pralkach  Bosch Maxx i pr-suszarce  indesit.
Tania, Miele to chyba najdroższa firma produkująca sprzęt agd 😉 Rozejrzałabym się za przemysłówką trochę mniej rozreklamowanej marki 😉

A z innej beczki - czy ktoś mógłby mi polecić dobrą WAGĘ? Taką do człowieka 😉
Dziękuję. Rzeczywiście ceny z księżyca. Nic dziwnego,że sprzedali tylko 3 do Polski.  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2011 18:37
Bosh ma fajne wagi i Łucznik 😉
ja mam jakąś wypasioną niby wagę, chyba Liebherr? albo coś.
I w zależności od miejsca gdzie ją postawię potrafi pokazywać wagę z różnicą 5 kilo... :/ jakiś kosmos...

Bosha sprawdzę zaraz. Serio Łucznik?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2011 21:54
Anaa to też zależy czy podłoga jest prosta, wystarczy na nierównej powierzchni postawić i już waga jest inaczej odczytywana.
Ogólnie skłaniałabym się bardziej w stronę Boscha.
Ma ktoś może któryś z tych odkurzaczy i mógłby podzielić się opinią na ich temat?
Nie wiem na który się zdecydować  😵
- Samsung SC4530, siła ssania: 350 W, moc: 1600 W
- Karcher WD 3300, moc: 1400 W
Cobrinha,  ja nie mam ale zółty wygląda bardziej przemysłowo więc może jest lepszy?
Cobrinha, karchera nie polecam kupiliśmy do stajni ale niestety słabo wciąga niewiadomo czy to wada fabryczna czy tak poprostu ma, oddałam go na gwarancję i zobaczymy co powiedzą.
Czy ktoś z Was posiada może pralkę Miele -taką do derek?
O taką:
http://www.professionallaundry.com/pdf/Equinelaundry.pdf

U mnie w stajni sa takie-rewelacja.mamy od kilku lat i ani razu jeszcze nic sie nie dzialo.w drugiej stajni mamy zwykłą miele i tez sprawuje sie super.obok stoi boscha do naszych ubran i jest czesciej naprawiana niz miele.szkoda tylko ze ceny kosmiczne.my z mezem tez czaimy sie na miele ale do domu 😀
Potrzebuje porady,wlasnie zepsula mi sie pralka- dziura w oslonie bebna to byl Polar i mial juz z 10lat ale w sumie bylam z niej zadowolona. Teraz przymierzam sie do zakupu nowej i rozwazam nastepujace: Candy, Samsunga, Aristona albo Amice. Macie moze jakies opinie o tych pralkach,a moze doradzicie jakas inna. Mam male dziecko,meza i praniez koni wiec cos wytrzymalego musze miec 😉
też jestem na etapie szukania pralki a tu jak na złość nikt nic nie radzi  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2011 17:09
Pegasuska, kup Boscha. Kosztuję troszkę więcej, ale to dobra marka.
Powiem tak, dobre marki, które kiedyś pracowały na swoje dobre imię robią teraz szmelc. Np Polar, Mastercook (kiedyś Wrozamet) itd. Kiedyś robił super sprzęt, miałam w domu pralkę Polar 20 lat, umarła. Kupiłyśmy drugiego Polara kierując się dobrym zdaniem o produktach tej firmy. Masakra. Mieliśmy ją 10 lat, ale na maksa przedłużaliśmy jej żywot, ciągłe naprawy.  Dziękuje, że się rozpadła i mogłam kupić nową.

http://www.neo24.pl/agd-wolnostojace/pralki-1,mv-1615438042,od0do2759.fhtml

Kupiłam dokłądnie ten model, z tego sklepu. (Widzę, że spadła trochę z ceny)
http://www.neo24.pl/pralka-bosch-waq-24460-pl.html

Zależało mi na min 7kg, by prać koce. Jest cicha, świetnie pierze, wiruje elegancko (ciuchy praktycznie suche wychodzą), blokada przed dziećmi (sama przed sobą też zabezpieczyłam pralkę  😂 )
Pegasuska nigdy nie kupuj pralek, zmywarek i akumulatorów samochodowych Boscha. Wytrzymają okres gwarancji plus 1 miesiąc. AGD Bosch to ulubiony sprzęt mechaników AGD - często się psuje - części drogie, to i narzuty też duże.
Na Samsunga nawet nie patrz. Candy trochę delikatne.
Od pięciu lat tłuczemy Ardo 6000. Pranie domowe, stajenno-robocze i pensjonatowe. Latem często 3-4 prania dziennie. Dużo funkcji. Psuła się, ale tak rozsądnie ( uszczelka - rozcięta klamrą popręgu, pasek klinowy - zużycie, pompka- zablokowana drucikiem ). Gdybym miał kupić szukał bym w ofercie tej marki. Albo, oczywiście, Miele, ale to już bolesne dla kieszeni.
Na pewno nie Indesit. Ani nie Elektrolux. Z papieru są robione?
Inna sprawa, że takiej trwałości jak w 'starociach' już się nie uświadczy 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2011 22:37
To najwyraźniej moja lodówka Boscha jakaś wadliwa, bo sporo lat ma i odpukać jeszcze nie nawaliła, a gwarancja już dawno nieaktualna 😉
nic nie pozostaje tylko prać ręcznie  😎

😁
dempsey   fiat voluntas Tua
13 kwietnia 2011 00:08
Ja z Boschem też się zgłaszam
Siedem odpukać lat stoi i zaiwania.. dwoje małych dzieci obecne + końskie rzeczy i stroje historyczne. Nic tylko pierze. Nigdy nie robiłam przy niej nic więcej poza ładowaniem prania i wsypywaniem proszku.
W jakim sklepie najlepiej kupić agd na raty? Boje się oszustw. Podobno w Media Markt jest najdrożej. Macie jakieś doświadczenia?
Blue, ja w euro agd zawsze byłam zadowolona jak na raty brałam

w selgrosie przez Sygma Bank porażka jakaś, nigdy więcej
Ja mam pralkę Elektoluxa z 8 lat - z raz był filtr czyszczony, to wszystko.

Strzeszynopitek - cały sprzęt AGD do kuchni kupujemy z Boscha - będę miała okazję sprawdzić Twoją opinię  🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 kwietnia 2011 10:08
Pierwszy raz spotykam się z negatywną opinią o produktach Boscha. Wszyscy zawsze polecali, więc u nas stanęło na ich sprzęcie AGD. 

Nasza pralko-suszarko Boscha poki co działa bez zarzutu, a ja mam ogromną frajdę jak z niej korzystam  😀
dobra dzieki za opinie jade zaraz cos poogladac. Ja kupuje w euro agd ale w salonie sprzedazy, maja sprzet np. porysowany czy delikatnie wgnieciony i po duzo nizszych cenach, gwarancje na cala mechanike daja normalnie. Kupilam tam kuchenke ktora kosztowala 1500zl za 700zl ma poobijane boki stoi miedzy szafkami i nie widac.
Czy ktoś z Was ma może takie coś http://www.roomba.pl/roomba.php ? trochę kosztuję więc chciałabym wiedzieć czy faktycznie to takie cudo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się