Ogłowia

czad  💘
Anderia   Całe życie gniade
15 kwietnia 2011 14:21
deborah & Klami cudne macie ogłowia, a jeszcze fajniejszych modeli  😜
Happiowa   córka grabarza
15 kwietnia 2011 20:26
deborah bomba 😜
ankers najlepiej to chyba pomierzyć i zapytać o wymiary...Mój na przykład wszystko ma cob, ale ogłowie ma full zapięte na ostatnie dziurki...
Ja tak z nudów poszalałam dziś 😉 Jutro zobaczę jak to będzie na Grubym wyglądało  😁 😁
było tak


a teraz  😂


aha , to jest hooksowe oglowie ?
Nie to Equestro 😉 ale bardzo podobne do hooksowego 😉
ale pewnie skóra lepsza  😎
Powiem Ci tak, na pewno w dotyku Equestro wydaje się trwalsze. Ale mój hooks po moczeniu w oleju zrobił się miękki, jest codziennie ciurany i wygląda i trzyma się super 😉 Na pewno Equstrowy misiek jest bardziej puchaty 😉
aha , no zobaczymy jak przyjdzie  😉 dzieki  :kwiatek:
xxagaxx Disco Fever  💃
xxagaxx Disco Fever  💃


hehe no 😀😀 Ale spoko to tylko na niteczkę, 2 ruchy nożyczkami i jest już po wszystkim xD
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 kwietnia 2011 21:04
naczółek super wygląda 😉
ale ogólnie to ogłowie jakieś takie za delikatne na edka in my opinion 😉
naczółek super wygląda 😉
ale ogólnie to ogłowie jakieś takie za delikatne na edka in my opinion 😉


myślisz? ja go w ogóle w meksykańcach nie lubię, ale co zrobić ;/ I jak juz widzę tyle tych pasków to chociaż niech wąskie będą 😀

Marzy mi się gruby szwed. Muszę w końcu się wziać za to marzenie 😀 Zastanawiam się tylko gdzie uderzyć. Bo chciałabym wysłać mój nachrapnik i żeby mi ktoś uszył taki sam ale grubszy. Chodzi mi o paski od nachrapnika które są dość specyficznie szyte. I albo uszyć takie same, albo wypruć te i wszyć do innego nachrapnika.... Powiedzcie mi który rymarz takie dziwne pomysły realizuje?
"hehe no 😀 Ale spoko to tylko na niteczkę, 2 ruchy nożyczkami i jest już po wszystkim xD"

i całe szczęście  🤣
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 kwietnia 2011 21:29
albo wypruć te i wszyć do innego nachrapnika.... Powiedzcie mi który rymarz takie dziwne pomysły realizuje?

to wiem, ze Pan Marek może zrobic - bo dla mnie robił podobne zadanie 😉

co do niteczki - spryciula 😀 ...mała rzecz, a cieszy, nie? 😉

co do niteczki - spryciula 😀 ...mała rzecz, a cieszy, nie? 😉


noo 😀 Nie wiem czy wiesz ale to wszystko dzięki Tobie  😁 Kupiłam od armary naczółek twojej roboty, niestety musza go skrócić. Więc musiałam błyskotkę odczepić. I tak zostałam z nitką i łańcuszek w ręku 😀 No i widać jak się skończyło 🙂

ale z tego co pamiętam to nie polecałaś chyba p. Marka do rurki (czy mnie coś się pomieszało)? Bo ogłowie ma takie dziwne, pół rurkowe paski, i gdyby jednak trzeba było robić nowe?
tu to mniej więcej widać:
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 kwietnia 2011 21:47
ale z tego co pamiętam to nie polecałaś chyba p. Marka do rurki (czy mnie coś się pomieszało)?

raczej pomieszało 😉
no to tym lepiej 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
16 kwietnia 2011 21:53
Ile kosztuje ogłowie sommer? gdzie dostane? ktos posiada?  :kwiatek:

w hidalgo, w Krakowie np  😉
cena sie kręci około 500 z wodzami 🙄 w zależnosci od modelu
Hansbo Pom Pom i tu pytanie, czy nie powinno być odrobinę większe..? Może i mam obsesje (  🤔wirek: ) ale wolę zapytać.
mam pytanie spotkał się ktoś z Was z ogłowiami firmy inter LIPPO? nie słyszałam o tej firmie a ciekawa jestem jak z jakością
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 kwietnia 2011 23:03
Murmel, jak dla mnie zdecydowanie większe byłoby za duże. ale się nie znam 😉
Murmel skąd i ile?

Ok widze, ale chyba wole kupic Busse Solibel lakierowane, słusznie??
Co myślicie o ogłowiu HKM Prince ? Jest warte swojej ceny ? 😀

http://pasi-konik.pl/pl,product,4232467,hkm,oglowie,prince.html
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
17 kwietnia 2011 18:48
HKM, żeby nie wiem jaką miał cenę nie jest nic wart. Chyba że jakimś cudem trafisz na dobrą skórę, co raczej się nie zdarza. Ja dałam za swoje 300 zł i powiem szczerze, kasa wyrzucona w błoto, mam je 2 lata smaruje, pielęgnuje a skóra jak byłą twarda tak dalej jest...
Twinkle ja nie wiem nic o tym ogłowiu, ale ze skórą HKM byłabym ostrożna. Myślę, że za tą cenę można kupić ogłowie z całkiem przyzwoitą skórą.
Murmel, jak dla mnie jest ok ... chociaż też jestem przewrażliwiona, najbardziej na punkcie za ciasnych naczółków 😉
bajaderka-zorro , właśnie miałam nadzieję, że akurat trafi się skóra dobrej jakości. Ale jednak ryzykować nie będę. 🙂

daram, o tym ogłowiu jest w ogóle mało informacji i jest dostępne w niewielu sklepach 🙄, ale jednak rzuciło mi się w oczy. No trudno, muszę jakiegoś innego meksykańca poszukać 😉
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
17 kwietnia 2011 20:21
bajaderka-zorro , właśnie miałam nadzieję, że akurat trafi się skóra dobrej jakości. Ale jednak ryzykować nie będę. 🙂

fajnie czasem mieć nadzieję, ale z drugiej strony jak można mieć coś lepszego za tą samą kasę to po co żałować 🙂 chyba że miałabyś możliwość pomacać u kogoś 🙂
Miałam możliwość pomacania, niestety nie tego modelu. Skóra faktycznie fatalna 😕

Myślałam jeszcze nad tym: http://www.okser.pl/kentaur-oglowie-meksykanskie-p-4110.html Wygląda na dość solidne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się