Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Lov, gratulacje smarkacza pod siodłem! 😀

milusia, cudne wygibasy!

Karla🙂, GRATULUJĘ KOCHANA! Nie martw się- dopakujesz, i główka zrobi się maleńka 😁 śliczna lalka!

polonez, mam 'przyjemność' czyścić jednego zarośniętego delikwenta i też pluję kłakami.. alleluja golarki 😁 co ty chcesz, nieźle wygląda grubas 🙂

Raven, jaka kąpiel słoneczna 😎

Atamanka, przepiękne ciepłe zdjęcia! Zazdroszczę Wisły bardzo bardzo!

Strucelka, trening to sama wiesz- zdziałałaś cuda z Belfastem, chodzi jak marzenie- ale to ostatnie zdjęcie z boksu- Twój koń się uśmiecha 🙂 i to mówi mi najwięcej 🙂

wątek zamknięty
Klami e tam koń, wiadomo że jest rewelacyjny i że to w ogóle inna liga, ale ja tam napatrzeć się nie mogę na Ciebie 🙂 Radość aż daje po oczach! Tak trzymać :kwiatek:

xxMalinaxx, bardzo lubię Waszą parę, więc pisz jak najwięcej i wstawiaj Muskata jak najwięcej 🙂

Nasturcja, a co tam u Żara? Jeździcie? 😎

Raven, ale słoneczny leniuch 🙂 muszę Was odwiedzić, skoro jesteśmy "po sąsiedzku" 😀

wendetta ależ Wyście postęp zrobili, pamiętam Wasze początki 🙂 a jak zdrówko Rudego?

Lov, ale Wy jesteście ogarnięci 😲 rachu-ciachu i po strach 😀 doganiacie mnie i Ducha 😁



A teraz moja kolej na chwalenie się. Mój koń jest piękny 😍



i chwila dla mamusi 😅 (nie bić za brak kasku - nie wszedł mi na głowę :zemdlal🙂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
17 kwietnia 2011 01:01
amnestria - prawidłowe podejście do konia  🙂
wendetta - najgorzej jak futro schodzi płatami, koń zaczyna wyglądać jak wygolony przez szalonego artystę  😜
xxmalinaxx - fajny portrecik

A ja mam dwa zdjęcia z domu, oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie posadziła na czymś tyłka  👍 Na zdjęciach poniżej czteroletnia kobyłka Nefretete, na razie bardzo krótko w pracy ale powoli ogarnia temat  🙂



Gniadul ma się dobrze, poza tym że postanowiła przenosić ciążę. Swoją drogą, kurde, jak ja lubię tego zwierza, z prawdziwą przyjemnością przyjeżdżam się z nią pomiziać co jakiś czas  😀

wątek zamknięty
Karla🙂, gratulejszynz 🙂 Stanowczo przesadzasz z tym wiadrem 🤬 Pamiętaj, w dużej głowie duży mózg 😎 Uroda to i tak zawsze rzecz gustu, taki na przykład Skwarek nie jest w moim typie, a niby ładny konik z niego jest. Ha, a przy okazji wiem, czemu Bogdan do mnie nie dojechał w sobotę. Oj, nie doczekamy się wypasionej bogdanowej ujeżdżeniówki, nie doczekamy, a w każdym razie nieprędko...  🙁

juliadna, a Ty kiedy na siwego wsiadasz? Bardzo mu pasuje ten niebieski.

Atamanka, ale fajny spacer! 😀

Klami, wypaśny ten Twój łogierus 😍 Pięknie skaczecie!

Strucelka, masz prawdziwe sport-pony 🙂 Ale tybinki w siodle to bym Ci ciachnęła na krótsze jak nic 🍴

amnestria, Ty już wiesz co 😀 Ciesz się z chłopaka, wsiadaj i rób zdjęcia ile wlezie 🙂

U mnie dzieje się sporo, zaczynając od tego, że jakiś młody chłopak pewnym deszczowym wieczorem usiłował mi skasować samochód  👿 Na szczęście Mini okazało się być wściekle pancerne i jedynie na tylnym zderzaku zrobiła się rysa od ramki rejestracji. W drugim aucie wybiło się prawe oko :P więc zamach na mój zielony Autokar został pomszczony :P

Dobrałam się po trochu do dalszego ciągu Skwarkowych fotek i stwierdzam, że dorobiłam się zdjęcia na rozkładówkę 😉



Skwarek ma za to fajne portrety:



Mniej fajne też ma: hihi:




wątek zamknięty
Strucelka, po pierwsze ślicznie wyglądacie, elegancko, sportowo, super! Po drugie powiedz mi co to za śliczny pad!
Klami, ależ on świecący, śliczny chłopak. Zupełnie inny niż Pączek nie? Wielki 🙂
xxmalinaxx, jaki z niego złośnik 😁
amnestria
Mój koń jest piękny kocham
No ba!
wątek zamknięty
Strucelka ależ wy postępy robicie! zazdraszczam!
Efka właśnie czekam na zdjęcie z ostatnich zawodów. Jak dostanę to wstawię  :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2011 08:13
quantanamera, konia to już tu wszyscy łącznie ze mną chwalili ale Ty wyglądasz bardzo schludnie i elegancko.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 kwietnia 2011 08:42
Misia, Equi.dream, _kate merci :kwiatek: :kwiatek:

Atamanka sama boję się wiedzieć 😁 w planach jest kucyk startujący w Ctkach, ale co z tego wyjdzie... się okaże 🙂

Burza bo to zdjęcie sprzed treningu 😁 a tak na serio, no cóż, staram się by miał, na co tylko mogę sobie pozwolić 🙂 Myślę, że lubi jeździć do tej stajni, jesteśmy tam drugi raz i jest to ośrodek na na prawdę wysokim poziomie. A okno w boksie... marzenie 😉

quanta cieszę się, że to już nie tylko moje zdanie :kwiatek: a siodło to były testy pożyczonego Doga, dopiero na zdjęciach zobaczyłam, że siodło ma tak długie tybinki 😲 bo ogólne wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.

MoniaaA to pad Anky sand 🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 kwietnia 2011 08:58
amnestria, pięknie zaczyna się prezentować ten Twój koń  :kwiatek:
Strucelka super fajnie wyglądacie!

ja mam dwa ujęcia stajenne

Smoczyca wraz z narzeczonym Lansikiem 😉

"ej chłopaku, słyszałeś o której dziś obiad?"



"eee tam obiad, paa jakie słońce!"


wątek zamknięty
Strucelka, oj, też mam ochotę wziąć maszynkę w rękę i mieć z głowy, ale a) koń by mi zszedł na zawał, b) z jego lichym zdrowiem to wolę dmuchać na zimne 😉

Atamanka, bo on JEST cholernie długi (i wąski- taki koński tramwaj), co niestety pracy w żaden sposób nie ułatwia...

Amnesteria
, dziękujemy :kwiatek: Niestety również pamiętam nasze początki (nie ma to jak połączenie jeźdźca, który nie umie NIC i popsutego konia 😉), ale... byle do przodu! A co do zdrowia- na razie "tylko" kaszle. Na szczęście skończyły się duszności i przyspieszony oddech w czasie jazd- nabiera kondycji. Poza tym nie kuleje, nic go nie boli, nie jest uszkodzony, poturbowany, może pracować- czyli jak na niego to wyjątkowy fart 😁 😁
Z Twojego młodego to drobny chłopak jest 😁 Czy to tylko tak pod Kujką? Masz jakieś wasze zdjęcie "w całości"?


Busch
, daj boże, żeby schodziło tymi płatami, byle skutecznie! Czyszczę go 3 razy dziennie i za każdym razem kołdrę mogłabym wypchać, a nadal postępów nie widać- ja nie wiem, on odrasta w nocy? 👀
A kobyłka pod Tobą jak widać nawet bardzo ładnie ogarnia temat!
Quanta
, no wiesz! Ja się tu przed chwilą pochwaliłam, że mój zaczął pracować zadem, a Ty tu z takim zdjęciem wyskakujesz! 🤬 😉😉
wątek zamknięty
aaa zwariuję, ja chcę jeździć... zwariuję...
no dobra, to się wyżaliłam, a teraz powinnam jechać zabrać konia do lasu... na spacerek w ręku...
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 kwietnia 2011 09:11
aaa zwariuję, ja chcę jeździć... zwariuję...
no dobra, to się wyżaliłam, a teraz powinnam jechać zabrać konia do lasu... na spacerek w ręku...


ja zaraz pakuję się do samochodu i jadę do koników 😀 ciężko się oderwać od relacji on-line z HPP w Sopocie :/
wątek zamknięty
amnestria jej jaki Duszek jest króciutki 😀
quanta nawet nie wiem co mam pisać, uwielbiam Skwara 😍
efka faktycznie wygląda jakby o obiad pytała 🤣
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 kwietnia 2011 11:31
amnestria, super dziecię wygląda. Masz jeszcze jakieś pod sobą?

Flygirl - a tam krótki, popatrz sobie na moją Sarę pod Quantą. Ta dopiero ma deficyt długości :p
wątek zamknięty
maleństwo aż spojrzałam i faktycznie, za siodłem zaczyna się zad 😁
wątek zamknięty
Karla🙂, gratulacje! Konie po Ignamie są faajne 🙂 Mam nadzieję, że będą regularne fotorelacje z twojej strony 🙂
Klami, naprawdę udał ci się ten ogr niesamowicie! A jakie wagony na nim kicasz, jestem pod wrażeniem! Pisałaś już kiedy ten wasz debiut? jakie klasy jedziecie?
amnestria, no wreszcie matka na koniu siedzi! Dawaj więcej fotek Duszka!

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 kwietnia 2011 13:17
Strucelka ooo ,ja chcę już do Was !!!  🏇 ale jeszcze tylko tydzień ! Zrób tak żeby wyglądał profii  😍 !! 

Quanta jeden z najpiękniejszych koni re-voltowych  😜 😍 😜

i buziak 🙂

wątek zamknięty
delta   Truth begins in lies.
17 kwietnia 2011 13:23
juliadna, mam u siebie konia z głowy identyko jak twój, tylko mój jest długi i bardziej biały bo golony:P Jak wróci z kliniki to mu cyknę zdjęcie bo wszystkie straciłam po awarii karty
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
17 kwietnia 2011 13:28
amnestria śliczny Duch!  😉
wątek zamknięty
epk, a czemu spacerujecie, ja coś przegapiłam, czy po prostu weekend macie zaplanowany spacerowy?

quantanamera, konia to już tu wszyscy łącznie ze mną chwalili ale Ty wyglądasz bardzo schludnie i elegancko.


Deb, dzięki, tym bardziej, że to jest elegancja second-hand 😀 Bryczki mają 4 lata, bluza - pamięta jeszcze czasy liceum, jedyna biała, jaką mam, oficerki z ebaya, kosztowały mniej niż wszycie suwaków do nich, no i kamizela z wyprzedaży. Może powinnam butik jeździecki otworzyć :P
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
17 kwietnia 2011 14:00
przepraszam, że tak się wyrywam tu nagle, ale zrobiłam dziś zdjęcie od przodu i czuję ogromną potrzebę pochwalenia się  😁



quanta przy okazji dodawania nowych zdjęć do własnej galerii na głównej wyświetliły mi się Twoje nowe i...  😜 obłęd
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 kwietnia 2011 14:01
Klami jak latacie i jak lśnicie  😀
Strucelka podziwiałam Twojego eleganckiego brykacza już na pb,jakie konkursy teraz jezdzicie?
malina juz Ci to pisałam,ale napisze jeszcze raz-świetny komplet 🙂
juliadna wstaw coś jeszcze,bo urocze to Twoje siwe 🙂
Burza co tam u Piorka? Jak się Wam pracuje? Uracz nas jakimś zdjęciem 🙂

Piątkowe coś kiedy to znów wsiadłam na konia na chwile po tygodnia i moja podopieczna
wątek zamknięty
okwiat wow, niesamowite! ale się schudło Kapriemu... GRATULACJE!
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
17 kwietnia 2011 14:11
Dziękuję!!!  :kwiatek: straaasznie się cieszę, że już widać poprawę  🏇
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 kwietnia 2011 14:19
okwiat   👍

incognito a proszę cię bardzo 🙂




wątek zamknięty
juliadna, piękny portret😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 kwietnia 2011 14:26
Alice gracias  :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 kwietnia 2011 14:30
juliadna-uwielbiam tego Twojego całuśnego siwosza  😜
okwiat-  😲 niesamowite i gratuluje  😉
wandetta-jestescie moja ulubiona parą re-voltową, przemiana jaką oboje przechodzicie jest niesamowita  :kwiatek: Gratuluje i trzymam za Was mocno kciuki-i za dalsze postepy i za zdrówko rudego  🙂
Strucelka-ale pakerek z niego, a temperamencik to ma chyba podobny wlaśnie do mojego wiewióra   😁 😜
quanta-obrzydliwie piękne foty i faktycznie z sesji na sesje Ty co raz bardziej elegancka  🙂
xxmalinaxx-chyba trafił swój na swego  😉 widac, ze jesteście sobie pisani  🙂 bardzo fajna z Was para
klami-Ty wiesz  😉  😜
amnestria-  🏇 opowiadaj jak wrazenia i koniecznie wstaw coś jeszcze pod Twoja sznowną osobą  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 kwietnia 2011 14:51
Nasturcja, a co tam u Żara? Jeździcie? 😎


:kwiatek:  Duszek wygląda przepięknie  💘 Gratuluje pierwszych jazd.

Ja mam już pierwsze wsiadania za sobą. Siedziałam na młodym 4 razy, z czego 2 razy zaliczyłam glebę  😁

W zeszłą niedzielę umówiłam się z Kasią na 1sze wsiadanie o 06:30  (Kasia była w stajni przed 06😲0, żeby Żara wylonżować porządnie przed wsiadaniem) 😎 Mąż stwierdził, że jesteśmy nienormalne, ale dzielnie nam towarzyszył. Pomagał jako podrzucacz  😁 Najpierw się poprzewieszałam przez młodego (absolutnie nic sobie z tego nie zrobił  😲), więc Kasia rzuciła hasło: wsiadaj  😎 No to wsiadłam, ale że nie mam jeszcze za bardzo wyczucia  😡 to przysiadłam trochę za mocno. Młody strzelił z zadu, a Renatka łup  😵  😂 Tak skończyło sie 1sze wsiadanie

We wtorek była 2ga próba. Przewieszania, próby , żeby usiąść, usiadłam, młody zaczął nagle iść do przodu. Trzymałąm się dzielnie (Kasia konia też trzymała bardzo dzielnie  :kwiatek: ) ale w końcu poległam  🤔trzałka: druga gleba. Po glebie jeszcze parę razy się poprzewieszałam i dałyśmy  młodemu spokój

Dzisiaj też umówiłyśmy się o 06:30 i... było cudownie  😍 Poprzewieszałam się, Kasia nas oprowadzała. Czułam się jak na hipoterapi  😉 Wsiadałam, zsiadałam, powoli przekładałam nogę przez zad (powtarzałam tę czynność parę razy) aż w końcu wsiadłam  😍 Żar tylko łypnął okiem, przekręcił trochę łeb i chyba stwierdził, że skoro jestem uparta, to niech sobie siedzę i dorwał się do kieszeni Kasi kurtki z smakołykami  😂  😁 Potem zsiadłam, wyklepałam dziada, jeszcze raz wsiadłam i dałayśmy mu spokój. Jutro powtorka z rozgrywki. Jestem tak optymistycznie nastawiona, że mogę góry przenosić
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2011 15:27
Lov, a na jakims wypieciu sie lonzujecie?

wendetta, ostatnio rozmawialam z inna forumowiczka nt szmatoholikow i obludy na forum, o tym ze wiekszosc ludzi woli kupic sobie szmate z metka niz zainwestowac w trening swoj i konia. doszlysmy w koncu do pytania: a czy na forum jest ktos taki, ktory majac wybor, woli zainwestowac w samorozwoj niz szmaty? (zeby nie bylo - z konkursu zostali wykluczeni ci, ktorych stac na obie te rzeczy 😉 ). Mialysmy straszny problem zeby znalezc takie osoby, bylo ich naprawde niewiele ale TY sie do nich zaliczasz na pewno. Jak sobie przypomne Wasze poczatki i Was teraz - WOW. Bardzo sie zmieniliscie, przyjemnie sie na Ciebie patrzy i czyta relacje ze wzlotow i upadkow. Oby tak dalej! I zeby zdrowie Fuksowi pozwolilo dzialac jak najdluzej 😉

xxmalinaxx, ale fajnie obserwowac ile masz radochy z tego konia 🙂

Strucelka, wow gdzie to jest? ale tam ladnie! maly ot: Kucyk jest przebudowany zadem?

Klami, Twoj kon jest jak z eurosportu!

Dziewuchy tyle nawrzucalyscie tych zdjec ze nie mam sily komentowac wszystkiego, darujcie! Ja puchne bo Duszek jest mega milym koniem i tak mi sie przyjemnie na nim jezdzi, ze łojezu 🙂 I strasznie sie ciesze ze wlascicielka ma z niego rowniez radoche... Bo jeszcze 3 dni temu odstawil taka maniane ze trzeba go bylo zresetowac... ale po resecie jest bosko!
I Gilunio tez sie chyba zresetowal troszke, bo wychodzimy z kryzysu 🙂 i juz wiemy, ze hanower to jest TO 😀 Kocham mojego konia 🙂
W ogole kocham konie 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.