AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

A co wczesniej było?
Ja średnio na to ze sa na profi samo C! Przedtem chyba była 1 Nka prawda?
I to rozgraniczenie że jak się chociaż raz jechało Nkę to nie można jechac amatorskich, tylko trzeba runde C - strasznie duzy przeskok :/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 kwietnia 2011 22:01
Wcześniej 2xN i 1xC. Moim zdaniem dobrze, że poziom podnieśli. A czy rzeczywiście się to dprawdzi przekonamy się niedługo 😉
A w amatorach byly dwie Lki i Ptka w finale  🤣
No tak, to dobrze, tylko że ja np. jechałam w zeszłym sezonie dwie Nki ale to nie oznacza ze jestem gotowa na jechanie rundy C... To rozgraniczenie jest takei sobie. No nic złosić sie zgłosiłam zobaczymy czy pojade, ostatnim też ktoś być musi 😀
a w skokach jakie jest, zostało jak było?
z tego co pamietam 90, 100, 105 (albo 80, 90, 105 ale chyba nie)
100, 110, 125 ? Napewno na tych wysokościach jest finał.
amatorzy mają 80 90 105 co mi się bardzo podoba 🏇 a profi 110 115 125
dziwne, że takie różnice między skokami a ujeżdzeniem.
Bo w takim razie profi w skokach jadą 2 razy P i finał N/C.
A w ujeżdżeniu 3 razy C. Kto to tak wymyslił? 🤔
W skokach chyba tak. 80 90 105

Zorilla
dasz rady, ja tez nie planuje wygrywać, chce sie bawić,
a jak konia pożyczyć nie znajdę na Ptki to pojade towarzysko z nasza kipa i będę mogla chociaż piwa sie napić normalnie 🙂
branka dokładnie... 
i ten podział amatorski/profi tez jest duzo bardziej restrykcyjny dla ujeżdżenia... zdobyc 3cia klase w uj. i pojechać Nke to milion razy łatwiejsze niz przejechanie 4 Ptek na czysto w skokach żeby mieć tą IIIlicencje (czy cos takiego - nie mam pojecia o regulaminie skokow 😀)
Witam, tak na szybko bo właśnie dziś wróciłem z Francji i ledwo żyje.

Odpowiedź na pytania:
"Wiecie moze czy mozna jechac na jednym koniu skoki i ujezdzenie?? Albo czy mozna na 2 koniach jechac jedna dyscypline?"
Można jechać na jednym koniu skoki i ujeżdżenie.
Nie można jechać na dwóch koniach jednej dyscypliny.
Można mieć konia jednego na skoki jednego na ujeżdżenie czyli dwa.

Aha, nie wiem o co chodziło osobie że można startować w dwóch dyscyplinach a jedna z nich musi być amatorska ??? Jest to nie prawda !!!
Można jechać skoki i ujeżdżenie profi ....

Co do zgłoszeń wstępnych jest po terminie.
Kto się nie zgłosił nie ma możliwości startu.
System jest automatycznie zamykany.
Mamy do tego ogromną liczbę zawodników ... ponad 210.
W tym tygodniu można się spodziewać komunikatu.

Pozdrawiam

A czy potrzebne sa jakieś badania lekarskie???
dziunka, rok temu badania nie były potrzebne, startowaliśmy "na własną odpowiedzialność"
Kiedy można się spodziewać komunikatu nr 2? tak z ciekawości pytam🙂
...

W tym tygodniu można się spodziewać komunikatu.

...



magda, magda ....
😡 😡 😡 no tak nie doczytałam.... ale się cieszę, że się zdążyłam zapisać teraz trzeba trochę podtuczyć Reszkę, poprawcować nad kondycją i do boju  🏇
Uwaga: Ukazał się komunikat nr 2
http://www.azs.pwr.wroc.pl/strona=amp_jezdziectwo2011
"niektórym uczeniOM" !!!!!!!
przepraszam poprawione ... polibuda ;p
Ja też studiuję na Polibudzie 😉
ups ...
Co do osób które nie zgłosiły się w terminie ... niestety praktycznie nie ma szans na możliwy start w zawodach 🙁
ja też studiuję na polibudzie i mam jej dość bo jak się okazało nie zgłosili mnie, no paranoja jakaś, nie dość, żę wycjodząc pytałam trzy razy czy coś jeszcze mam załątwiać i dostałąm odpowiedź "nie już wszystko załatwione - zgłoszenie poszło" jak mogli mi powiedzieć, że poszło jak okazało się, ze nie wysłali... ech.... więc pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, bo nas jednak nie bedzie. Gdybym wiedziała, że mnie nie zgłosili to zrobiłby to prezes AZS, który też był pewien ze mnie zgłosili, no ale teraz to już i tak za późno bo nic się nie zdziała... jedyne co to przepraszając obiecali, żę za rok sfinansują mi wszystko;d
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 kwietnia 2011 19:53
Magdzior, przecież nawet na ZOO można zgłosić się po terminie,po prostu kosztuje to więcej.powalcz jeszcze!
Ktoś nie ma szans !!! System może jedynie odblokować Zarząd Głowny AZS. On tego nie zrobi.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 kwietnia 2011 19:59
jezu,co za czasy,prawie jak na Igrzyska...przerąbane.

p.s. to ja bym do Zarządu pismo wystosowała  😁
Ktoś no własnie ja jestem wściekła bo powiedzieli mi, że zgłoszenie poszło  i ja to powiedziałam prezesowi więć on już nie sprawdzał tego  i też się wkurzył jak w weekend zobaczył, że zgłoszenia nie wysłali, i ponoć próbował to odkręcić, ale się nie da bo jeszcze nigdy nie zdarzyło się by odblokowali system po terminie....;/ a szkoda bo chętnie bym w tych amatorach powalczyła...
Oświadczenie zawodnika (ujeżdżenie)


Oświadczam, iż w latach 2009, 2010, 2011 nie jechałem(am) konkursu ujeżdżenia powyżej konkursu N.


Z tego jasno wynika że amatorskie MOŻNA jechać jeżeli jechało się Nkę, ale nie jechało C czy CC itd. Co jest sprzeczne z zapisem w komunikacje nr 1 ktory mowił że trzeba jechac profi jeżeli jechało się Nkę. Co jest bardzo duzym przeskokiem do rundy C ale na to już narzekaliśmy  😁

Więc? Proponuje zmienić treść oświadczenia jeżeli rzeczywisćie musze checać profi jeżeli jechałam Nkę w latach 2009-2011. Chyba że jednak moge jechac amatorki jeżeli jechałam tą Nkę w owych latach, jak to jest w końcu??

Magdzior
w tym przypadku to nie twoje niedociągniecie tylko wręć oszystwo ze strony PK :P, napisać nie zaszkodzi...
Zorilla: dzięki błąd w oświadczeniu ... dwa lata temu też był :P
kurde a juz mialam nadzieje ze moge jechac amatorki 😂
Nie ma co jechać w amatorach ... przy tylu chętnych sędziowie już nie wiedzą o co chodzi. Macie jakiś pomysł gdyby się zgłosiło około 100 osób do ujeżdżenia amator ? Proszę na e-maila by nie robić tu jakieś mega burzy ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się