Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 kwietnia 2011 15:46
kujeczka-tzn ze nachrapnik pasuje?  💃 dawaj jakies wasze foty  🤬  😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2011 15:55

wendetta, ostatnio rozmawialam z inna forumowiczka nt szmatoholikow i obludy na forum, o tym ze wiekszosc ludzi woli kupic sobie szmate z metka niz zainwestowac w trening swoj i konia. doszlysmy w koncu do pytania: a czy na forum jest ktos taki, ktory majac wybor, woli zainwestowac w samorozwoj niz szmaty?


to ja chyba wygrałam konkurs 😀 bo mój koń nie ma nawet kantara w jednym kawałku 😀

Kurcze, wstawiacie tu takie fajne zdjęcia że aż ciężko nadążyć!
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2011 15:59
milusia, pasowalby idealnie jakby mial z dziurke wiecej 😉 jutro rano odsylam priorytetem 😉
niestety ja robilam zdjecia a Gilkowi juz jak zwykle nikt... 🙁
wątek zamknięty
kujka, obiecuję się odwdzięczyć jak będziemy w tym samym czasie 🙂
wątek zamknięty
jako, że ja jestem tą forumowiczką-obgadywaczką, o której mówi kujka to ogłaszam Gillian, iż jesteś dodana do naszej mini listy 😉

quanta, :kwiatek: pw od Ciebie dodało mi skrzydeł i chęci do roboty 🏇 już nie mogę się doczekać, aż pokażę Wam jeszcze fajniejszego Duszka - a tak będzie, mówię Wam! 😉

A co Twojego stroju, kurczę czyli mówisz można mieć uczucie taniość i elegancko wyglądać? 😜 😜

MoniaaA, Busch :kwiatek:

Efka łooo jak miło to słyszeć, zwłaszcza że Ty go widziałaś w sumie niedługo po kupnie 😉
Twoja Smoczyca to za to niezły kawał ciasteczka 😜 Czy mam rozumieć, że sezon jazd w plenerze już na dobre trwa? 🙂

Wendetta to dobrze, że ze zdrówkiem ok (tfu! tfu! tfu! 🙂😉  A Duszko JEST drobny i szczerze to liczę, że się rozrośnie, bo... poniakowy taki. Chociaż pod kujką bardziej wygląda na kuca. Ja mam krótkie nogi, więc myślę, że wyglądamy nienajgorzej:



xxflygirlxx no jest krótki jest, choć z kujką mamy wrażenie, że troszkę się "wyciągnął". Ale w sumie jaki on ma być - przy wzroście ok 160cm to myślę, że jest proporcjonalny 🙂

kodusiowata, Dzionka, maleństwo dziękówka dziewczyny :kwiatek:

okwiat, ale czaaaaad 😜 gdzie się podziała źrebna kobyłka? 😜

juliadna siwy jest PRZEPIĘKNY!!! mogłabym patrzeć na niego godzinami! Cudo nie koń 😜

milusiu ja tylko postępowałam chwilkę. Ale byłam zaskoczona, że on jest taaaki miły, myślałam że sobie nie poradzę, że mnie zleje i że nie wiem... no np. skręcać nie będzie chciał. I jest taki delikatny i tak cudnie reaguje na dosiad, że trochę się boję, że jak zacznę juz ja na nim jeździć (tak na poważnie) to to zepsuję :/ A nie chciałabym, bo jest duże prawdopodobieństwo, ze mój własny koń będzie najbardziej jezdnym spośród tych koni, na jakich w swoim żcyiu (regularnie) jeździłam 🤣

Nasturcja dziękuję. O kurczę, ja bym się chyba bała (dlatego, czarną robotę zlecam kujce). Dobrze, że Żar sobie jakoś nie zakodował, że gleba jeźdźca = fajrant


ja jeszcze dodam takie jedno z kuuusa i koniec na jakiś czas 😀iabeł:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 kwietnia 2011 16:26
amnestria Łał, Duszek chodzi pod siodłem jak stary wyjadacz  🙂

Mam nadzieje, że sobie nie zakodował  😉 Trochę się bałam na początku wsiadać, ale Kasia mnie odpowiednio zmotywowała  😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 kwietnia 2011 16:30
juliadna kurde boski,do tego w moim ulubionym kolorze 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2011 16:32
Nasturcja-Renata, a to czemu ja myslalam ze lanka cathar sie zajmie zajazdka Zara? pokrecilo mi sie, czy Ty zmienilas plany?

amnestria, hihi sadze ze jest duze prawdopodobienstwo ze Duszek byl bardziej jezdny juz kiedy pierwszy raz na niego wsiadlam, niz Bunia byla kiedykolwiek w swoim zyciu... kon-czolg 😁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 kwietnia 2011 16:35
amnestria-nie mozesz sie ani bać, ani myśleć, ze coś sknocisz tylko bierz sie ostro do roboty zeby dorównac mlodemu w postepach i ,,jezdnosci"  😉 nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze jesteś  w końcu zadowolona ze swojego konia  🙂
kujka-jestem niepocieszona  🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2011 16:41
milusia, ja tez!!!
wątek zamknięty
juliadna, Latino jest przepiękny 😍 Jakie macie ogłowie?
amnestia, e tam popsujesz od razu 😉 Nic tylko wsiadać i jeździć 🏇 Swoją drogą bardzo Ci Duszek wydoroślał
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 kwietnia 2011 16:47
amnestria   :kwiatek:

incognito   :kwiatek:

azhael to jest wembley Saragossa




i nasze nie podrobione "buzi w czółko "  😁




wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 kwietnia 2011 16:57
amnestria, tak tak, sezon otwarty 🙂 co do Duszka, to naprawdę będzie niedługo co wstawiać do puchnących z dumy, metamorfoza jest naprawdę niezła 🙂 ale jak to mówią bez pracy nie ma kołaczy 😉 a wy sumiennie pracujecie i to najważniejsze 😀
wątek zamknięty
W takim razie teraz my z dziś 🙂 Tak się z Alli relaksujemy przed treningiem, w namiastce Aromerowego lasu 😁
[img]https://lh4.googleusercontent.com/[/img]
[img]https://lh5.googleusercontent.com/[/img]

i portrecik marszczynoska 🙂
[img]https://lh3.googleusercontent.com/[/img]

Ahh no i żeby nie było, że tylko tak się bujamy, kobyła dzisiaj zrobiła dwie (na dwie próby) zupełnie regularne, niespóźnione lotne 🙂 Co oznacza, że wracamy do boju już w 100 % 🙂 Wszystko pamięta 💘 💘 💘


efka, ale sobie słodko gadają 😀

wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
17 kwietnia 2011 17:06
croopie, ależ Wam ładnie w tych brązach 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 kwietnia 2011 17:07
Nasturcja-Renata, a to czemu ja myslalam ze lanka cathar sie zajmie zajazdka Zara? pokrecilo mi sie, czy Ty zmienilas plany?


kujka od początku ja miałam wsiadać  😉 Natomiast z dalszą pracą to bez Lanki się nie obędzie. Zresztą, cały czas nad nami czuwa  😎

croopie ale ładną parę tworzycie  🙂
wątek zamknięty
efka, ja uwielbiam brązy, ale ten to już przesada - z daleka wygląda jakbym nie miała czapraka 😁

Nasturcja-Renata, dziękujemy bardzo 🙂

Póżniej, jak mi Precelek powysyła, wrzucę coś z dzisiejszej jazdy 😅
wątek zamknięty
amnestria bardzo dziękuję, miło to usłyszeć  :kwiatek: Ja też jestem gorącą fanką Twojego karego szczęścia 🙂 Ostatnie foto - coś pięknego!
bush dzięki!
quantanamera rozmarzyłam się  😍
milusia to samo mogę powiedzieć o Tobie i Zwiastunie 😉 Jesteście bardzo zgrani i uwielbiam na Was patrzeć. I dziękujemy bardzo  :kwiatek:
kujka  :kwiatek: Bo o to tu chyba chodzi, prawda? O radość z całej tej pracy 😉

Ja dzisiaj szalonych braciszków miałam okazję pojeździć...
Najpierw Muskat, w teren, i to była bardzo dobra decyzja 😉 Pozwiedzaliśmy las (później może jakieś fotki wrzucę), a konio wrócił rozluźniony i z zaspokojoną potrzebą radosnego galopu w tempie małej wyścigówki.
Później zaś już na ujeżdżalni TajPej, półbrat mojego Małego, którego wzięłam w zastępstwie za koleżankę  😁
Fajny z niego konik, ale sama nie wiem... Po Muskacie żaden już nie jest taki "och, ach" 😉
wątek zamknięty
Wyszlismy dzisiaj z siwym na zewnatrz i oj przetargal mnie rowno  😁

wątek zamknięty
Misiu będę powtarzać to do znudzenia, ale fenomenalnie Witax wygląda!  😲 Chyba w życiu go w tak dobrej formie fizycznej nie widziałam. Naprawdę, ogromny szacun, za ogrom pracy, za odpowiednie żywienie, naprawdę  🙇

😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
17 kwietnia 2011 17:47
xxmalinaxx, taaak, urodzony zabójca. Potajemnie w nocy zabija kurczaki i żywi się ich krwią 😎

Burza :kwiatek:

amnestria, a cooo tam, trzeba wykorzystać, że grzeczny 😁 plan jest taki, że w weekend majowy wsiadamy 😉

kujka, jeszcze nie 😉 na razie troszkę z siodełkiem, wypięcie za tydzień - wypinacze trójkątne. Ogólnie chciałam zacząć od wypięcia na pasie, ale przy siodle będzie zdecydowanie bardziej stabilnie 😉

quanta super portrety, zwłaszcza ten z językiem 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 kwietnia 2011 17:49
Misia Wow !! CZAD ! 😜
wątek zamknięty
MISIA WIĘCEJ!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 kwietnia 2011 17:54
croopie-no to dawaj fotki z jazdy  🙂  🏇

wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2011 17:57
Misia, pierwsze bomba!
wątek zamknięty
Misia totalny czad  😲 Kocham Was oglądać!
wątek zamknięty
quanta ano spacery zawsze są takie pozytywne, dziś też byliśmy. Skwarek jak zwykle wygląda CUDOWNIE, nie mogę się na Was napatrzeć 😍
Strucelka będą Cetki, będą. Belfast to najbardziej szport pony jakiego znam 👍
juliadna haha jaki słodki buziak 🤣 Jak bym mojego widziała, wszędzie nos pakuje.
okwiat wow nieźle. 2010... jak źrebna kobyła wyglądał 😂
amnestria nie wierzę, że to ten sam mały, nieogarnięty Duszyna, coraz piękniejszy się robi! A z siodłem na grzebiecie to on się chyba urodził 😁 Gratulacje dla Ciebie i cioci kujki :kwiatek:

Jak się tak spacerowy Arek podobał to jeszcze dwa zdjęcia:

wątek zamknięty
Sierra Dziekujemy pieknie  :kwiatek: Chociaz tak naprawde jestesmy dopiero na poczatku 'pakowania' wiec mam nadzieje ze Witold niebawem bedzie wygladal jeszcze lepiej  😉

Juliadna dziekujemy  :kwiatek:

disco Ty wcale tego nie chcesz  😁 Dawaj jakies zdjecia Aquselka !

cieciorka dziekujemy  :kwiatek:

xxmalinaxx Zdjecia z terenu poprosimy 😉 Dziekujemy  :kwiatek:






wątek zamknięty
Misia najpiękniejszy siwy koń na re-volcie! Prezentujecie się przepięknie!
wątek zamknięty
Misia woooow!! 😜 własnie Twój siwy dołączył do mojego ścisłego grona ulubionych re-voltowych koni 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.