Farmerama.com

Eej, wiecie co to za dziwny leniwiec mi się pokazał na dole strony? Jak w niego klikam to przechodzi na inne miejsce 🤔
p.s. sąsiadów potrzebuję dwóch 😉 Libellka
Ten leniwiec daje bonusy, nosi taką tabliczke i w zależności co tam jest narywoane Ci daje, jesli jest +50 z czapeczką to dostajesz 50%wiecej doświadczenia, a jak jest stodoła to 2x wiecej upraw itp. Więcej musisz na forum poczytac jest to napisane
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2011 21:12
Znowu jakieś błędy, towar mi znika, masakra. Odechciewa mi się grać.
przedwczoraj ukradło mi owcę kędzierzawą, a dziś z dwóch czarnych wyhodowałam sobie....jedną brązową
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2011 23:30
Potrzebuję znajomych 😅 nick: -ikaria- 😉
Potrzebuję sąsiadów na drugie konto vukko90

edit: ok, to nie jest najlepszy pomysł... coś czuję, że szybko mi się znudzi granie od początku. Zignorujcie tego posta...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2011 23:09
Mi za jednym razem udało się wyhodować dwie owce: brązową i czarną.
Potrzebny sąsiad. Vuko90 :kwiatek:
u mnie też weronkad 🙂
i perfumyyyy
Bischa   TAFC Polska :)
15 kwietnia 2011 00:29
Może mi ktoś wyjaśnić o co kaman z tymi różnymi owcami? Bo nie ogarniam, 2 miesiące prawie bez netu...
potrzebny sąsiad Ksztalt_Lzy
🙂😉)))
Potrzebne "prezent ze skrzynki" !!!  pilnie !  oraz w okresie świątecznym pisanki !!!  błagam -dawajcie  prezenty !

nick -- -    iskrunia11
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 16:32
http://www.wasza-farma.pl/news.php?readmore=305&c_start=0

1. Wchodzimy na swoją farmę i zostawiamy tą stronę otwartą.
2. Otwieramy nową kartę na przeglądarce i przez tą nową kartę wchodzimy na : http://farmerama.browsergames.de/
3. Gdy wczyta się strona, klikamy na obrazek z królikami. Otworzy się karta z ekranem logowania do gry farmerama. Zostawiamy ją , nie logujemy się ale nie zamykamy jej.
4. Wracamy do swojej farmy gdzie jesteśmy zalogowani i wpisujemy kod : Schokohase2011
5. Nie ma możliwości żeby nie wyszło ! Wpisz się w komentarzach.
Bischa   TAFC Polska :)
22 kwietnia 2011 23:08
Jutro minie rok jak jestem na farmie 😅
Ale trafiłam, na raz na targu kupiłam 35 jaj do Wielkanocnych misji 😅 Jeszcze 1 paleta farb i "Malowanie pisanek" zakończone będzie 😅 3 jaja jutro dorzucę do jednej z misji i zaczne je na targu sprzedawać 😁
Skąd wziąć bobry i drewno ??
Bischa   TAFC Polska :)
23 kwietnia 2011 20:12
Bobry są od 70 poziomu, a drewno od 74 (i właśnie walczę o przejście na 74, ale za mało PD mi leci 👿 Brakuje mi 27831 PD). Na pewno ostatniej misji nie zrobię w 5, bo nie przejdę wyżej na bahamaramie i nie będę mieć Ignamu. Za dużo mam PD do zdobycia na wyspie, żeby w 4 dni przejść na 15 poziom. 
Kami   kasztan z gwiazdką
23 kwietnia 2011 20:20
Jakim cudem bobry są od 70-tego poziomu jak ja jestem na 71 i ich nigdzie nie widzę...  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
23 kwietnia 2011 20:24
A może wyżej były? Wydaje mi się, że dostałam je na 70 poziomie. Ushia?
Kami   kasztan z gwiazdką
23 kwietnia 2011 20:26
Ja mam następną zagrodę dostępną dopiero od 73 poziomu  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
23 kwietnia 2011 20:27
O kurde, to od dawna jestem na 73 poziomie 😁
mam zagrode  dla krow i zbudowalam mleczarnie i nie moge jej wrzucic na zagrode kurde no...
🙁
bo teraz sie nie kładzie ulepszenia na zagrode tylko osobno całkiem 😉
oezu..durna ja
a skad wziac migdaly 😲
ushia   It's a kind o'magic
24 kwietnia 2011 10:28
Migdały z drzewa, od 70 poziomu
Bobry mialam od 73, a od 74 tartak do nich.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2011 10:59
Trochę głupio zrobili z tymi migdałami. Jestem na końcówce 55 poziomu, a skąd mam je wziąć? 🙁
musisz wydać floreny na zakończenie, tak naprawdę to trzeba mieć chyba 74 poziom bo wtedy można mieć warsztat drewna.
Bischa   TAFC Polska :)
24 kwietnia 2011 17:40
Co za 😤 2052 PD mi brakuje do 74 poziomu 🤔
Za mało pisanek do misji, za którą bym dostała 2500 😵
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
24 kwietnia 2011 19:27
potrzebuję  2 znajomych 🙂
_Beata__Alicja_Gan
jestem na  38  ,  i  daję  prezenty 🙂
w koncu dolecialam na bahame ale nie dokonca umiem sie w niej odnalesc zeby siac cos to za kazdym razem nasiona musze kupowac? i tylko to jedno pole takie male tam jest czy pozniej dostane jakies drugie ??
Tak, trzeba za każdym razem kupować.
Jest tylko to jedno pole 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się