Młode Konie

kasztankowa, hehe, dzięki. ale jeszcze długa droga. 😉 ps. to klacz. 😉
Lov   all my life is changin' every day.
17 kwietnia 2011 17:49
Sankaritarina, w weekend majowy 😁 🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2011 19:37
MOja rekonwalescentka, wraca do zdrowia.
Tylko mogła by przytyć szybciej 🙂
Szyjka i dupka jest małą katastrofą ale myśle że nadrobi.
Rzuca się na jedzenie, ma apetyt i świetny humor 🙂 Dostaje probiotyk i witaminy 🙂
Wczoraj Parisa, jako dzielna 5-latka zaliczyła swoją pierwszą P-etkę ;-). Jestem z niej baaardzo dumna  😍
zdjęcia poproszę 🙂
Będą od faryy ( :kwiatek🙂. Już nie mogę się ich doczekać 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 kwietnia 2011 20:06
rtk Gratuluje ! 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
17 kwietnia 2011 21:09
zabeczka17- młoda dobrze wygląda i na pewno przy takim apetycie szybko nadrobi  🙂
rtk- super i zdjęcia daj
A moje dziecię czeka na opinię wet. dotyczącą zmiany. Bardzo się martwię, że to sarkoid, mam nadzieję, że nie, ale ja już przygotowuję się na walkę z paskudztwem.
rtk, pod Tobą czy trenerką startowała? Jak jej poszło? Foty koniecznie, koniecznie 😀

slojma, z sarkoidami da się żyć, no i da się jeszcze więcej z nimi zrobić, więc uszy do góry 🙂

Lov, a Ty będziesz sama wsiadać na pierwszy raz, czy masz jakiegoś wsiadacza?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 kwietnia 2011 21:21
slojma dzieki za słowa otuchy 🙂
Informuj jak tylko cos będziesz wiedziala na 100%. Zycze ci aby to paskudzctwo okazalo sie zwykłą niegroźną zmiana skórną.
Pode mną, mamy postanowienie, że teraz ja będę startować 🙂. W L zrobiłyśmy 63% i pierwsze miejsce, w P 64% i drugie - tu są wyniki http://www.akuthomson.pl/wp-content/uploads/2011/04/wyniki-uj.-16.04.2011.pdf
Pari zachowywała się super, nawet po zawodach bardzo nie chciała wyjechać, była ostatnim zapakowanym koniem. Przez chwile myślałam, że będę musiała ją zostawić na Partynicach, hihihi
ja też ostatnio uruchomiłam po raz pierwszy KURDUPLA,
na lążowniku coby sprawdzić co to w ogóle jest,
kłusuje poprawnie, galopuje na obie nogi, rusza sie wg. mnie poprawnie
po 20 minutach wróciła na pastwiska na "obijanie" się
slojma   I was born with a silver spoon!
17 kwietnia 2011 21:44
quantanamera- dziękuję za pocieszenie czytałam właśnie wątek o sarkoidach i wiem, że ty też z nim walczyłaś, mam nadzieję, że już się nie pojawia?
zabeczka17 - dam znać jak tylko będę miała pewność co to jest. Na chwilę obecną to tylko moje domyślenia i ciągle mam nadzieję, że to coś niegroźnego.
Lov   all my life is changin' every day.
17 kwietnia 2011 22:27
quanta, sama, samaaa 🏇 na 2 dni przed maturą 😁 w razie co, drugi termin jest w czerwcu... 😎
Lov, no to się uśmiałam, ładnie 😁 (a ja tuż przed maturą strzeliłam sobie tatuaż na szyi, przed komisją występowałam w golfie). Na szczęście pierwsze wsiadania są z reguły grzeczne 😀iabeł:
rtk, widziałam Was wczoraj. Parisa zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, gratuluję wyniku 👍
Lov   all my life is changin' every day.
17 kwietnia 2011 22:53
quanta, cóś, najwyżej się połamie, aczkolwiek podłoże na hali w miarę miękkie 😎 a jak się zabije, to tylko raz 😁
rtk
Gratulacje. Piękny debiut 🙂
Lov
Powodzenia, przynajmniej od matury się oderwiesz. Ile można o tym mysleć  😁 Ja tam końskie porody odbierałam między egzaminami i źle na tym nie wyszłam 😉
Mam zdjęcia. Dzieki faraa  :kwiatek:







rtk
Przepięknie się prezentujecie 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 kwietnia 2011 08:48
rtk pięknie wyglądacie! 🙂 A szykujecie się na tegoroczne MPMK?
dzięki  :kwiatek:
Tak, szykujemy się 🙂
Ale ten czas leci... dziś Tornado vel Klusek kończy 4 lata  😅 😅 😅

Z tej okazji, troszkę spontanicznie zamiast wiadra musli, meszu czy marchewek czeka nas wizyta pana dentysty hehe
Piłowanie i rwanie ząbka... wizyta miała być za kilka dni, ale akurat nasz weterynarz dziś w pobliżu krąży, więc nas napadnie  😁
Więc ucztowanie chyba na jutro się przeniesie 🙂




zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 kwietnia 2011 09:06
rtk prezentujecie sie przecudnie 🙂 gratuluje
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 kwietnia 2011 09:15
Cobriha, Klusek prezentuje się cudownie od samego początku, ale część zdjęć jest za duża - lepiej je zmniejsz, zanim któryś mod tu wpadnie.

Przepraszam, już zmniejszam... tak to jest jak wkleja się starocie z fotosika... 🙂 chwilka
rtk super wyglądacie ,trzymam kciuki za dalsze sukcesy  :kwiatek: 
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 09:31
Cobrinha, wszystkiego najlepszego dla Kluski! 🙂 wyściskaj go od ciotki z Pomorza 🙂

rtk, jest szał!  😜
rtk - gratulacje, piękna z Was para 🙂
powodzonka na przyszłość 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 kwietnia 2011 09:38
Cobrinha Wszystkiego najlepszego dla Kluska  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się