Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Ja akurat ciągle mam braki, wszystko poupychane..ehh  😁

a jak tam nalot na Lidla?? dzwonił ktoś jeszcze w sprawie końskich rzeczy??
a te stoleczki wyskokie sa ?
jak je oglądałam to raczej niskie  😉
Ja dziś sobie sprawiłam męską polówke w Lidlu, tą niby trekingową jest całkiem fajna co prawda w niej pływam bo zaczynają sie od M, ale do stajni sie jak najbardziej nadaje 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 kwietnia 2011 19:45
nie wiem czy Deca się łapie pod niekońskie market, ale właśnie wróciła z Deca na Targówku, gdzie rzuciła mi się w oczy derka- zimówka stajenna 125 cm po grzbiecie za niecałe 50 złotych  😉
ja się nie orientuję w  tych wszystkich ofertach.... 😕
W biedronce są jeszcze te podkolanówki.
I wiecie może kiedy w lidlu zazwyczaj są oferty jeździeckie i co tam można kupić?
uszatkowa   Insta: kingaielif
04 kwietnia 2011 23:49
kupilam sobie 3 pary podkolanówek. Chciałam być mądra i "lepiącą rolką" zaczęłam jeździc po skarpetach, aby pozbyć się błyszczącej nitki. Z początku dobrze mi sło, niestety w miejscach łączenia się rombów zaczęły wychodzić zwykłę nitki, i teraz sa takie "obszarpane". Na szczęście to tylko 1 skarpeta  😁. Jeszcze w nich nie jeździłam.
Nie mogę się doczekać końskiej oferty w jakiś spożywczym. Ale byłky szok - idę rano po chleb, a tam kantary, czapraki  🤣.
ja się nie orientuję w  tych wszystkich ofertach....
W biedronce są jeszcze te podkolanówki.
I wiecie może kiedy w lidlu zazwyczaj są oferty jeździeckie i co tam można kupić?

radzę poczytać wątek  😉
W biedronce przynajmniej mojej są jeszcze te skarpetki, więc pewnie u Ciebie również.
Na razie w Lidlu nie ma żadnej oferty jeździeckiej, przynajmniej w tym miesiącu nic nie będzie, ale w najbliższym czasie, się na takową nie zapowiada, choć zawsze jest nadzieja. 🙄
Ja wczoraj zakupiłam 2 skrzynki na zabawki w biedronce, posłużą jako skrzynki na szczotki. Ogólnie są bardzo fajne i spore więc sporo rzeczy się powinno mieścić 🙂
MonikaxD: te kuferki, czy skrzynki przeźroczyste?
kuferki 🙂 Cena była ta sama a kuferki mają lepszy plastik (tak mi się wydaję) te przeźroczyste gieły się i wydawało mi się że te będą lepsze 🙂
może może, mnie kuferki były za kolorowe  🤣
mi w sumie się podobają a w zasadzie nie są dla mnie aż tak istotne  🙂
Maddie- ile wzrostu ma Twój koń?? do mnie właśnie przyszły rzeczy z Lidla i tak patrze na tę derke i się zastanawiał czy będzie dobra?? 😤
ogółem rzeczy są świetne, tylko czapraki no nie wiem czy mi się wydaje czy one takie no hmmm sztywne, mam wrażenie jakby miały konia obetrzeć..inne moje czapraki wydaja mi się "miększe"..

Z tym kuferkiem to miałam wielkie szczęście kupić we wtorek.. wchodzę do biedrony latam szukam, a tu ani jednego pudełka  😤 na szczęście była miła Pani i mi z magazynu przyniosła, nawet nie miałam czasu aby przejrzeć i wybrać które lepsze ale wybrałam te pudełko co Bawarka . 😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
07 kwietnia 2011 18:04
Mój ma 148,5 (tak! To pół jest dla mnie bardzo istotne  😁 ).

Leżeć to leży na nas idealnie, bo kuc dosyć długi jest, ale mamy takie karczycho, że ja dziękuję. No wiadomo - ogier to musi wyglądać 😀


Leży pięknie, jest boska, ale jesteśmy za wielcy w klacie i się nie dopinamy ( na prawdę jest tam wielki - kuc a napierśnik cob to na niego ledwo ledwo o.O )
Szkoda bo rzeczywiście super wygląda. Ja  dopiero w sobotę zmierzę, ale mam nadzieję że będzie dobra ,
ależ on okrągły  😜
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
07 kwietnia 2011 18:10
Na pierwszym zdjęciu to wręcz gruby!
Na drugim to już nawet widać po szyi, że bardzo spadł - ale mi się bardziej taki chudziutki podoba (spala się, ma po czym skakać = chudnie  😁 ). I moje siodło znowu jest na niego idealne i nie siedzi na przodzie tak jak na pierwszym foto.

Nie potrafię odżałować tej derki z Lidla, ale konia odchudzać aż tak nie będę, żeby go wcisnąć w derkę.
hihi no chudzinka to nie jest🙂
a jakby troszkę ja przerobić?? doszyć materiału?? może akurat by pasowała??

Maddie ile za nią dałaś i kiedy kupiłas ?
W Lidlu teraz sezon wędkarski  😉, najpierw sport teraz ryby (w sumie też sport  😀), może jest nadzieja, że wkrótce pojawią się akcesoria jeździeckie  🏇

a tak na marginesie: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_18091.htm  (myślałam, że może się nada na jakieś tam końskie kosmetyki, akcesoria, ale chyba będzie za wąska, z resztą za tą cenę to fajną typowo końską można kupić.
Łeeee, myślałam, że to ja sprzedam news'a o skarpetkach w Biedronce, a tu widzę, że już wszyscy wiedzą! Pojechałam dziś po olej dla konia i kupiłam 3 pary skarpetek w romby z sylwestrową srebrną nitką 😉
Dada, nie tylko wiedzą, ale już są zaopatrzeni w skarpety hehe
jakieś skarpety w romby na promocji mignęły mi w Rossmannie, po 4.99, bez nitki 😉
właśnie właśnie ja też widziałam te biedronkowe w rossmanie
Od 26 kwietnia są akcesoria dla psów i kotów, może uda się wymodlić  🏇
jest nadzieja!  💃
Chciałam dzwonić - zajęte. Ale mam misję na dziś  😁
Też zadzwonię, może się zlitują  😀
hmmmm ...  Czytałam na innych forach , że w lidlu  ponoć artykuły jeździeckie są po rowerowych ;> A rowerowe się zbliżają !
JEST NADZIEJA !  ;>    🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się