Stajnie w Lublinie

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 kwietnia 2011 21:53
Jasnowata co prawda na sztyblety nie patrzyłam, ale jest mnóstwo pięknych czapraków  😜 (odzywa się we mnie zakupoholik). No i lokalizacja fajna  😉
A są jakieś suplementy, pasze ?
smarcik, widziałaś może czy mają Eskadrony?
A są jakieś suplementy, pasze ?


byłam w poprzednim tygodniu i nic nie mieli 🙁
jett   success is the best revenge
17 kwietnia 2011 10:05
Właśnie - mają Eskadrony albo ESy?  👀

edit: Wybiera się ktoś 8 maja do Bychawy?
ooOooOo to super 🙂
Może kiedyś zajrzę 🙂
jett, ja chcę jechać do Bychawy z moim konikiem na ścieżkę, ale nie wiem czy wypali, bo nikt z mojej stajni nie chce ze mną jechać, a tak to koszty byłyby mniejsze 😉.
a jaka jest ścieżka w Bychawie??  👀
Kasia:

http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4081:vi-pokaz-wszechstronnego-wykorzystania-koni-i-kucow&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69
jett najprawdopodobniej ja, ale jako fotograf, bo hucułka w ciąży...więc my dopiero w następnym roku się pojawimy tu albo gdzie indziej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2011 09:26
Właśnie - mają Eskadrony albo ESy?  👀

edit: Wybiera się ktoś 8 maja do Bychawy?


Niestety nie widziałam.

Co do Bychawy- w końcu coś dla mojego konia! Nie dość, że małopolak, to do orki idealny  😉 Szkoda, że mam maturę następnego dnia  🤔
W baskilu mozna sobie zamawiac w katalogu . to co chcesz to ci przywioza i z pasza tez nie ma zadnego problemu . bylam niedawno i sie pytalam
pony   inspired by pony
18 kwietnia 2011 09:53
Smarcik😀 oj tam oj tam matura😀 ja dzien przed swoja mialam nasz debiut😀
a ten sklep to chyba blisko mojej uczelni, trzeba zobaczyc co i jak🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2011 11:04
Taaa a potem będzie:
-dziecko, dlaczego tak słabo napisałaś maturę?
-wiesz mamo, nie miałam czasu na naukę, orałam pole 😀

Baskil jest w tym samym budynku co ten duży ciuchland na Wrońskiej  😉
byłam dzisiaj w 'Baskilu', widziałam witaminy i inne suplementy i jedną paszę na wierzchu.
dziewczyny, które tam sprzedają są bardzo otwarte na wszelkie zamówienia i uwagi, można się dogadać.
jett   success is the best revenge
18 kwietnia 2011 15:06
Wpadajcie, wpadajcie do Bychawy  😀 Ja będę albo jako fotograf, albo z forumową kortiną i jej końmi  😉
.
A co dojeżdża do Wrońskiej? 🙂
A co dojeżdża do Wrońskiej? 🙂



docelowo - nic :p
celuj na przystanek 'Park Bronowice' albo 'Lotnicza' i resztę na spacerek 🙂
to jest przy tym wielkim ciuchlandzie.
to jest przy tym wielkim ciuchlandzie.
A który to ten wielki ciuchland?  😀 Z Puław jestem, wiem gdzie jest Plaza, lkj, bonanza, elizówka i PKSy, a i gdzie mieszka moja babcia  😁
no nic, jak zwykle pobłądzę, pobłądzę i trafię 😉
zobacz sobie na mapie mniej więcej gdzie jest Wrońska, a wspomniałam o ciuchlandzie jako punkcie orientacyjnym, bo Wrońska kawałek się ciągnie, żeby nie zrobić sobie dodatkowej wycieczki 🙂 ciuchland jest wielki i niebieski czy tam granatowy na samym początku tej ulicy i tuż przy nim jest sklep (nie ma szyldu, z daleka go nie widać).
Ok dzięki, wpisałam w zumi i zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
pony   inspired by pony
19 kwietnia 2011 08:25
Ja będę w Bychawie z narzeczonym i przyjaciółką. Pewnie mój tata też się pofatyguje 😉.
pony, można spytać na jakiej uczelni studiujesz? Czyżby KUL z jakimś kierunkiem na Majdanku? 😀


Dokladnie, madankowy KUL :P
ludzie którzy nie wiedzą gdzie ciuchland niech szukają KRUS - wielki zielony budynak - tuż obok jest 😉
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 19:55
O to i ja już wiem gdzie ten sklep się znajduje, będe musiała sie pofatygować i popatrzeć😀
.
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 20:25
Mam pytanie:
Czy jesteście w stanie polecić mi trenera, który pomogłby mi i mojemu konikowi wspiąć się po drabinie umiejętności??Z możliwością dojazdu.
Aj.. szkoda, że na moją huckę jeszcze za wcześnie, bo chętnie bym ją zabrała na ścieżkę Bychawska 😉 W zasadzie wszystkie te przeszkody chodzi, ale jest za młodziutka..  🙄
przez chwile mnie kusiło żeby wziąć Bonczysława do tej Bychawy na czempionat mlp :p
I co bierzesz  w końcu czy nie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się