Howrse gra :)

Mam 6/7 RO. Myślicie że warto je sprzedać jak będzie promocja? Bo otwierać chyba nie będę bo i tak na tego konia co 4 passy daje nie mam szans,a 600 tysięcy się przyda  🤣
Ja zdobyłam upominek hestii i będę kryć za tydzień niestety dopiero. Nie mogę się doczekać już tej promocji. Mam 24 kupony trzymane i 5 ro. Gorzej będzie z zapisywaniem koni do grand prix, ale  mam pewien plan jak to zrobić. 🙂
Jaki pomysł? Podziel się 😀
a te konie codziennie przynoszą te rzeczy np.4 passy?
jednorazowo niestety..
A plan jest taki,że przeniosę kupony i parę koni na czas promocji  na konto alekkk- tam jest aktywowane zgłaszanie 4 koni do grand prix. I po prostu jak wygram Baliosa to będę przesyłać nyksy z tamtego konta. 🙂
Ale Bay pisała że nawet z bonusem się nie wyrobisz... Trzeba w RO znaleźć coś co daje 50 pktów jakiś "unlock" nie wiem dokładnie może Bay ci dokładniej wyjaśni 😉
nie gram już to się nie odzywam, ale... florcik, wygrasz baliosa? 😂 to tylko dla pierwszych 10ciu osob, reszta dostaje dupne falabele. uwierz mi ze nie dasz rady byc w pierwszych 10, bo pierwsza 10 sie ksztaltuje po 10ciu dniach, z tym GP to ja mam ten bonus 4 konie a ledwo ledwo dam rade. trzeba fountain odblokowac zeby znalezc sie w pierwszej dziesiatce i to najlepiej 2 razy w ciagu 10 dni. wiec powodzenia.

konik66, to prawda, ale ja się jednak wyrobię, bo dali nam mozliwosć przez 1 dzien wygrania 3 pkt do Shy (tego od GP) przy kazdym otworzeniu rogu. no to się wyrobie, 5 pkt mi zostalo i jutro ostatni dzien. wyrobie sie na falabele. ;]
fakt, Bay obliczyła że nie ma szans nawet jak 4 konie sa wystawiane do GP.  trzeba w RO znaleźć cos co daje punkty.
Bay, naprawdę już nie grasz?
naprawdę.
Znudziło Ci się? 😉
może... nie bawi mnie to już, mam ważniejsze sprawy i realnego konia :P
Spoko 😉 Ja gram dopiero 3/4 miesiące z tym że przez pierwsze 2 pomagała mi przyjaciółka a ja wchodziłam tylko ze 2 razy w tygodniu ;D
A co robisz z kontem? Zostawiasz, sprzedajesz,oddajesz,kasujesz? 😉
😅

wystawiłam na sprzedaż klacz Roszpunka 441,57    PG 441,57 - ma 2 miesiące życia 🙂
umiejętności 44,19 🙂

od 9tys 🙂
😅


i drugą klacz

Radość 395,17 - 5 lat i 2 miesiące
posiada konika morskiego oraz umiejętności - 149,59

od 1tys 🙂

😅
zostawiam. w sensie 2 główne, lewe chętnie bym rozdała. 😉 ale tam i tak nic nie ma.
oo ja bym lewe przygarnęła bo nie mam żadnego 🙂
hehe realnego konia to ja też mam, i to od 11 lat 🙂  ale bawi mnie ta gra  myślę że fajnie jest jak sie ma trochę czasu całkowicie wyluzować.
dokładnie ja mam tak samo 🙂 lubię sobie wejść kiedy moje dziecko już śpi, a dom ogarnięty 🙂 fajnie się wyluzować 🙂
A mnie czasem howrse nudzi, na szczęście pojawiają się nowości i chęć gry znów wraca 😀 Dlatego właśnie myślę wydawanie kasy na gry tego typu jest głupotą. Widzieliście ile domciada(1 w rankingu ogólnym) ma karmy? Ile kupiła kuponów i ile kasy wydała wolę nie widzieć... 😵 A jeszcze lepiej na ang! 😁
myślę że poniektórzy biorą tę grę za bardzo poważnie, jak czytam niektóre prezentacje to tak jakbym czytała regulamin poważnej firmy 🙂 a to tylko gra, fakt fajnie być nie ostatnim i trochę motywacji  sie przydaje ale bez przeginania.  Można sobie grę wspomóc kupionym 1 czy 2 kuponem, ale wydawanie kupę realnej kasy uważam za bezsens.
Jak ktoś ma kasę i "nie wie co z nią robić", to właśnie w taki sposób ją wydaje, uważam również, że nie ma co przesadzać, ale jeśli ktoś ma i chce i mu sprawi to przyjemnośc to nie widzę powodu dla którego miałby nie kupić kuponu/kuponów 🙂
U mnie rano bezrożek 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 kwietnia 2011 08:43
Dostałam NYXa od Baliosa! 😜 😜 😜
ja tyż 😀 😅
A mnie zaczyna denerwować ta gra.  🤔
Bo nie potrafię stworzyć hodowli.  🤔
ja też dostałam Nyxa 😀 jeeeeeeeeee

użyłam na swoją klacz z PG 445  😅  



ej ja nie widzę jabłek  😲
i w pensjonatach jest jakiś zestaw prysznicowy

w ogóle jakie zmiany od rana...


i tylko raz można brać udział w lekcjach 🙁





Gdzie jest sekretna strona NR 1?
Odblokowałeś: Fortuna. Pojawi się u Ciebie w ciągu kilku minut.  😅

Cierp1enie na profilu Ow.
Wystawiłam konie na sprzedaż
wszystkie powyżej 415 PG 🙂

😅 😅

dalej nie wiem gdzie ta strona  😡
Też przed chwilą odblokowałam Fortunę 😀

Oporządziłam tylko 35 koni a nastawiałam się na opiekę nad około 200 xD Na Championa mam tylko 10 punktów...

Ona jest piękna!!! Nawet z animacją 😀

Ja chcę ją zatrzymać  :/
Wygrywasz…
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

100 Equus
10 rzep
2 jabłek
Krew Meduzy
5 punktów za każdego wędrownego konia Czempion



😅 😅
jaka śliczna ta Fortuna 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się