konie, jeździectwo w telewizji

Dzisiaj na EUROSPORT

15:55: Saut Hermès
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 kwietnia 2011 09:30
Będę oglądać na pewno 🙂
O 10.55 na TVP Sport Służewiec 2011 😉
a ja jednak nie mam tvp sport 🙁( jaka porażka 🙁(
EUROSPORT dzisiaj  😅 20😲0: Saut Hermès
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2011 08:52
Cierp1enie, nic straconego, bo nie puszczali tego ;/ Tylko jakieś powtórki lekkoatletyki...
Dramka, dziś GP, ale będą emocje 🙂
Uwaga kibice jeździectwa z Wielkopolski. Dziś, w niedzielę, o godzinie 19.13 na antenie TVP Poznań będzie można obejrzeć  retransmisję konkursu finałowego Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody
na Cyfra+ w wypożyczalni VOD  można zobaczyć "Niezwyciężonego Sekretariata" czy jakoś tak 😉 film chyba z 2010 roku...
a może by tak ktoś nagrał i pożyczył płytkę?  😵 
Chętnie bym sobie ten filmik zobaczyła 🙂
Ja też właśnie marzę by zobaczyć ten film 🙂 jest podobno przepiękny
film piękny, zabawny i wzruszający  💘  nie ma problemu za znalezieniem go  w sieci 😉
no tak, ale nie wszyscy mają internet który umożliwia ściąganie filmów
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 kwietnia 2011 14:16
Cierp1enie,  a próbowałaś częściami z rapidshare np? Zarejestruj się na forum precyl.pl i tak masz do ściągnięcia filmy (cały dział temu poświęcony, naprawdę mnóstwo pozycji) podzielone na części zapisane jako .rar. Musisz je otworzyć Winrarem i on już sam ten film scali 🙂 I szukaj filmu z formatem .avi, nie .rmvb, bo tego drugiego nie da się zgrać na płytę, chyba, że skonwertujesz, ale to dużo roboty 😉
Dzisiaj Eurosport

19:44 JEŹDZIECTWO: Puchar Świata, Lipsk, Niemcy (20:44)
20:44 JEŹDZIECTWO: Puchar Świata, Lipsk, Niemcy (21:41)
moja mama dzisiaj mi oznajmiła, że zmieniła pakiet TV na taki gdzie nie ma eurosportu  😵  🤬

wiecie może gdzie mogłabym oglądać go w necie?  :kwiatek:
Ja bym zmieniła mame  🤬  😁

Bo ja do swojej mamy jezdze na eurosport bo w domu nie mamy kablowki  😵
Frania ja jak mam 'zajęty' telewizor w domu to oglądam tutaj eurosport --> http://www.freetv-watch.com/united-kingdom/eurosport.html
Magdzior dzięki wielkie  uratowałaś mi życie  :kwiatek:

Dramka już mi to kiedyś trener proponował jak mi rodzice nie chcieli za zawody zapłacić  😎  ale teraz to już mnie nikt nie będzie chciał bo jestem za stara, żeby mnie wychować  😁
Ja mam konie 24h  💃 classic horse tv  😎
http://www.swiatseriali.pl/news/news-niepokonany-karino,nId,336352 - cos o Karino dla miłośników tego serialu 😉

sillke, karmelka - dzięki za linki, ale przy bezprzewodowym intenecie z iPlusa zapewnie nie zobacze tego filmu do końca, za slabe łącze 😉
Happiowa   córka grabarza
06 maja 2011 15:01
ja obejrzałam...moim zdaniem szału nie robi.
moim zdaniem jak na polskie warunki, w tamtych czasach, serial jest całkiem przyzwoity 😉 z chęcią go oglądałam i chętnie obejrzałabym jeszcze raz 😀
Happiowa   córka grabarza
06 maja 2011 18:42
nie nie nie, Karino jest extra! Miałam na myśli Secretariata
18 maja na Canal + o 21😲0 kino familijne "Flicka 2" USA 2010
Secretariata wczoraj oglądałam przez 4 godziny ... każde 5 minut filmu buforowało się około 10... muszę w nocy włączyc 🙂
dzisiaj na eurosport  💃

20😲0 : Global Champions Tour, Walencja, Hiszpania
18 maja na Canal + o 21😲0 kino familijne "Flicka 2" USA 2010
Secretariata wczoraj oglądałam przez 4 godziny ... każde 5 minut filmu buforowało się około 10... muszę w nocy włączyc 🙂


nikt nie nagrał Flicki 2?
na ekino.tv jest Flicka 2 po angielsku, polecam, bo w zasadzie bardzo łatwa w odbiorze  😉
cierp1enie - to dopiero za 8 dni 😉
ale całkiem możliwe, że lecialo już, bo Canal + ma częste powtórki
dzisiaj o 21.15 eurosport
i to wkkw😉) 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się