Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 kwietnia 2011 20:10
u Was też jest taki wysyp meszek? 🙁 w Aro po poludniu ciężko się jeździ na placach zewnętrznych tyle tego lata.. Wczoraj kobyła miała takiego mega focha na meszki że zerwała mi lonżę a potem po wymianie lonży zerwała trójkątne wypinacze... Za to dziś wzięłam ją na halę i chodziła pod siodłem wspaniale... Eh!
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 20:14
efka u nas się już też ich mnoży, nie wyobrazam sobie co to będzie w wakacje..
wątek zamknięty
moja paralityczność na Szamanie ; )  Pozdrawiam ; )




znowu za duże zdjęcia 🤦
wątek zamknięty
o ja to ten Szaman od Szumnej?
wątek zamknięty
Dzionka, łomatko jakie Ty masz babo kilometrooooowe woooodze 😀 prawie jak ja :F a Dzionek wcale źle nie wygląda 😉
wątek zamknięty
Dzionka, ja też jestem na etapie doprowadzania kobyły do wyglądu sprzed kontuzji - kompletnie zmieniłam jej żywienie i daje to efekt 🙂
[img]https://lh3.googleusercontent.com/[/img]
Tutaj widać jak nabrała masy przez... miesiąc 🙂

efka,  😲 nie strasz... aż tak źle ? ? ?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 kwietnia 2011 20:19
salucha, no więc właśnie 🙁 nie daję rady jeździć na zewnątrz wieczorami jako że kobyła dostaje mega wścieka na muchy... a to dopiero początek sezonu na owady...

croopie może Smoczyca po prostu tak reaguje.. ale wczoraj naprawdę dała popis mega paniki jak ją te bydlaki obsiadły (w sumie jej niewiele potrzeba.. 🤔) a ja też przy okazji byłam  pogryziona..
wątek zamknięty
Anaa, wiem wiem, standard u mnie 😀 Przebij mnie! Cieszę się, że nie wygląda tak źle obiektywnym okiem 🙂

montezuma, ale piękny, ło matko! Super ma maść i mordkę.

efka, u nas podobno wysyp po południu. Ja jeżdżę zawsze rano i wtedy nic na szczęście nie lata.

croppie naprawdę super kobył się poprawił. Napiszesz jak karmisz?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
19 kwietnia 2011 20:23
Dzionka, rano to ja jestem w pracy 😉
wątek zamknięty
efka, a widzisz, ja po południu jestem w pracy 😀
wątek zamknięty
polonez, od Szumnej.?
wątek zamknięty
montezuma łał zdjęcia!! Już Ty nie narzekaj na swoją paralityczność, dobrze jest 😀 Szamański jak zwykle piękny xD

Dzionka
on naprawdę dobrze wygląda, czepiasz się
wątek zamknięty
Dzionka oj tam, oj tam, bardzo fajnie Dzion wygląda, czepiasz się 😉
efka oj tak, u nas też wszędzie pełno meszek. Argos non stop trzepie uszami, aż myślałam, że coś jest nie tak 😁 Myślałam już o masce, ale już widzę, jak gad da się w nią ubrać.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2011 20:42
A ja dzisiaj byłam w jeżdżących odwiedzinach 🙂



poznajecie moją towarzyszkę jazdy ? 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 kwietnia 2011 20:44
Dzionka, pokazywałam parę stron temu, ale zginął 😉

Do Sarki się raczej nie wybieram - doszłam jako tako do jakichś wniosków i decyzji, i nie ma to dla mnie sensu, bo się już posypię psychicznie totalnie 🙁
wątek zamknięty
baffinka, chyba muszę jutro zrobić fotkę jak to NAPRAWDĘ wygląda, bo zaraz wyjdzie, że robię z igły widły ;P A co do latania po siodle - to jedyne co mi się podoba w tych zdjęciach - siedzę chyba lepiej niż w tym za dużym daw magu i nie mam nogi kilometr przed tułowiem... Zazdroszczę takiej pozytywnej jazdy! Chyba musiała kobyła trafić na twój dobry humor, skoro cię jej fochy nie ruszały 🙂

Rób fotke, rób- ja Ci w zamian pokaże rudą  😂
Ja się zamierzam pozbyć ujeżdżeniówki Kieffera bo jest na mnie za duża i miałam taki sam problem jak Ty masz z Daw-magiem. A teraz cały czas brykam w Daw-magu i mi w nim całkiem przyzwoicie.
Fochy kobyły absolutnie mnie nie ruszają ostatnio, za to pokłady mojej cierpliwości wyczerpuje bardzo skutecznie mój laptop  😵 od 2 godzin siedze nad fotkami, jak już obrobiłam i chciałam wstawić to komp sie zawiesił na amen... i tak ma średnio 3-5 razy w ciągu dnia  👿

Ninevet ooo w końcu na koniu  😀 oczywiście że poznajemy towarzyszke- wiecznie z bananem na twarzy  😁 no i Orisia  💘 a Ty na czym?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2011 20:50
Koleżance zwinęłam 😉
Expedite Jumbo, lat 21, xx przesympatyczny emeryt wracający do zdrowia  😍
A mogę wstawić kilka zdjęć pt. " Siedzę jak na kiblu a Jumbek to dzielnie znosi?"  👀
wątek zamknięty
ejj no kurde ja to zawsze mam rogala  🤔wirek:

ale fajnie rudzielce wyszły  😁
wątek zamknięty
xxagaxx imponujący Edek! gratulejszyn! coraz fajniej wyglądacie ujezdzeniowo
Dzionka miło was widzieć! masz więcej?
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 21:05
Przypomnimy się, bo dawno nas nie było🙂😉
ninevet fajne rude😀d
Dzionka więcej zdjęc!!


Pozdrawiamy wszystkich!!
wątek zamknięty
Polonez no ale to chyba dobrze że masz zawsze rogala. Ktoś musi...  😎
_Kate a jak tam fotki z zawodów?  😉

Uwaga! Uwaga!
Teraz pokaże Wam jaki mój koń jest mądry  😎
Jak niektórzy już wiedzą- z wędzidłem źle... ale bez wędzidła? Jeszcze gorzej  😂



Panna całą jazde potrafi chodzić z tak wywalonym jęzorem  🤣 Połowe zdjęć mam takich... bo druga połowa jest z drugiej strony, a jęzor wywala tylko na jedną na szczęście  😁









A w połowie jazdy koń mnie zaskoczył i to bardzo mocno- z natury ma okropny kłus- strasznie drobi i popieprza. Zaczęła wywalać tak przednie giry że aż mnie w kłusie wybijało  🏇







wątek zamknięty
efka, to był odwet za tego komara którego zabiłam na Alli !!!!
Szykuje się masakra 🙁
wątek zamknięty
baffinka - no w sumie racja  😁

ale Twoje konisko wymiata z tym jęzorem haha

wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2011 21:14
baffinka - jęzor mega  😁

wątek zamknięty
baffinka jak trafiłaś!  🙂 bo właśnie dziś dostałam  😀 zapłaciłam już za nie i czekam na pozwolenie używania  😉 Barecki wygląda na nich jak zawsze- wyględnie  😉 😉 😉 😉
ale kuc jak wymiata! W ogóle widziałam nasze nagranie z przejazdu i wyglądało to faktycznie nieźle, po dwóch latach jazdy barki nie daje się tak ładnie prowadzić jak kuc po trzech tygodniach. A z niego ma być skoczek docelowo  🤬
Co ta panna wyprawia z jęzorkiem?! chyba spokojniejsza jest na haku z głową niż z wędzidłem?
wątek zamknięty
Ty dawaj więcej swoich zdjęć na Dżambiku!!! i to już!!  😁
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
19 kwietnia 2011 21:29
Ładują się, zaraz trochę tu zaleje 😉
[będę się starać nie dublować z fejsbukiem, ale chyba się nie da ]
wątek zamknięty
Ano mega mega  🤣 właśnie przez to są te fochy dzisiejsze- bo koń tak się skupia na tym jęzorze, że świat dla niego nie istnieje, a tu pańcia każe pracować  😁

_Kate dokładnie- pod tym względem jest łatwiejsza na haku, ale brakuje jej metalu w pysku i dlatego ten język wywala i dotyka czanek  😂 Tak jest na tym skupiona że w stępie to w ogole nie idzie popracować na niej tak jak na wędzidle, za to w kłusie jest duuuużo lepiej. Tyle że jak narazie jest tak- minuta, dwie- koń idzie super. Nagle foch, rzuci 2 razy głową, troche się usztywni i znowu dwie minuty koń idzie super i kolejny foszek 10 sekundowy i tak całą jazde  😀 Ale myśle że raz w tygodniu będe haka zakładać tak dla odmiany, a na tym wędzidle będziemy dalej rzeźbić  😉
No to czekam na fotki. Mam nadzieje że filmik też nam pokażesz?  😉

A tu przykładowe fochy panienki. Dosłownie trwa to pare sekund. Szybki rzut głową, coś tam pokaże że nie pasuje i po chwili już spokój



wątek zamknięty
Forkate, piękne zdjęcie!

Gillian, uhuhu a się Kudłaty przypasł! Kawał konia 😀

baffinka, ona ma tak od zawsze?
wątek zamknięty
baffinka a nie próbowałaś tego problemu przejeździć na czarnej?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.