Stajnie w Warszawie i okolicach

Green Grass  A Ja czasu nie mam żeby do ciebie wpaść  😤
Green Grass   Beczkowy Trójkąt Bermudzki
20 kwietnia 2011 08:49
No u mnie i tak bałagan. Zacząłem remont by doprowadzić wszystko tak jakbym chciał do porządku i trochę po zmieniać rozmieszczenie wszystkiego. A wczoraj dodzierżawiłem ok 2 ha łąk na pastwiska 😀.
Hej, widzę że tu jest aktywny wątek więc chciałabym się zapytać jakie stajnie możecie polecić w okolicy Marek, ew. po prawej stronie Wisły. Od razu mówię że nie interesuje mnie Bródno. Już tam byłam i dziękuję bardzo nigdy więcej. Proszę uprzejmie o szybką odpowiedź 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2011 14:27
żeby coś polecić musimy wiedzieć jakich konkretnie warunków poszukujesz hala/bez hali/padoki/trawa/zaplecze trenerskie i w jakich pieniądzach 🙂
przede wszystkim do czego - szukasz szkółki czy pensjonatu?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 kwietnia 2011 17:45
A ja dodam że katalog stajni ci może pomóc w znalezieniu czegoś w okolicy a później dopytuj o szczegóły 😉
Anderia   Całe życie gniade
20 kwietnia 2011 17:49
Czy u was w stajniach jest już prawdziwa wiosna.

A co rozumiesz pod mianem "prawdziwa wiosna"? I w ogóle to jest pytanie, czy stwierdzenie faktu? Kończy się kropką.
Chodzi mi oto czy łąki zielone i jak wasze stajnie wyglądają wiosną .
Chciałam się zapytać ,czy są jakieś stajnie w Wilanowie  lub  w okolicy Konstancina.Bo  znajoma prosiła.
Najlepiej ,z halą i łąkami .
i jak wasze stajnie wyglądają wiosną z końmi.

Etosha zrób coś ze składnią !
no hmmm... nie chodzi mi o pensjonat bo własnego konia nie mam i na razie nie będę miała bo moi rodzice się nie zgadzają. Chciałabym się zacząć uczyć pod kątem brązowej odznaki, bo resztę mam już opanowaną, teraz pora na skoki. 🙂 A cena to tak max. ok 50 zł.
Co sądzicie o Ostoi?
Severus   Sink your teeth into my FLESH
20 kwietnia 2011 19:55
O Ostoi było parę stron temu, tyle że bardziej pod kątem pensjonatu. Są tam dwie instruktorki prowadzące jazdy ma swoich koniach.

Jedna z nich to moja dobra znajoma 😉
stoi ktoś w Trzcianach albo w Venie?
W Trzcianach nie ma wolnych boksów, a i tak już jest kolejka 😉
paa ale mam refleks, dopiero zauważyłam Twój post. dzięki 😀

Burza mniam! a masz fotę, na której wszystkie są białe? jaki jest obecny stan sadu? 😀 robi się już biało?

Lilo, ash mogę prosić o fotki? :kwiatek:
MsCarmen, nie mam, nie robiłam tam prawie zdjęć jakoś się nie składało.
W tej chwili dopiero zielone małe pączki się pokazują, do kwiatków prawie miesiąc 😉
buuuu )-: bo u mnie już biało za oknem
MsCarmen, jak starczy czasu to zawędruję tam jutro z aparatem.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 kwietnia 2011 12:45
Apropos sadów to u nas bywa taaaak:  😜

Już niedługo...  😍
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 kwietnia 2011 14:32
arivle: nie dośc że sad jak z bajki to i konik także samo
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 kwietnia 2011 17:38
Juliaaa w Venie stoi Dramka. Skrobnij do niej  😉
Poszukuje miłej, dobrze utrzymanej stajni prowadzącej jazdy konne. Bez szału, profesjonalnych treningów, za to ze spokojnym, współpracującymi końmi i sympatycznym instruktorem. W okolicach Warszawy. Obiecałam rodzince majowy wypad do stajni. Myślałam o Sobieskich, ale tam mają za mało koni do jazd rekreacyjnych, a zebrała się spora liczba chętnych na majówkę z końmi 🙂
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
26 kwietnia 2011 12:58
Szukam stajni - w Czarnówce - kierunek Glinianka -> Dobrzyniec...
Wiem, że ktos ma swoją prywatną, chyba przydomową.
Wie coś ktoś o tej stajni i właścicielach?    :kwiatek:
   
Poszukuje miłej, dobrze utrzymanej stajni prowadzącej jazdy konne. Bez szału, profesjonalnych treningów, za to ze spokojnym, współpracującymi końmi i sympatycznym instruktorem. W okolicach Warszawy. Obiecałam rodzince majowy wypad do stajni. Myślałam o Sobieskich, ale tam mają za mało koni do jazd rekreacyjnych, a zebrała się spora liczba chętnych na majówkę z końmi 🙂

myśle że mogę polecić stajnię Sawankę w Truskawiu. Konie miłe do jazdy, super instruktorzy. Warto się wybrać i zobaczyć
Sawanka likwiduje rekreację
Sawanka likwiduje rekreację

taaa... wiem. ale zanim zlikwiduje to można pojeździć  bo jazdy jeszcze są.
Bischa   TAFC Polska :)
26 kwietnia 2011 16:45
Czy ja dobrze widziałam, że na Al Wilanowskiej w połowie mniej więcej między Puławską a Galerią Mokotów jest Sklep Jeździecki? Na szybkie koń naklejony, obok przychodnia weterynaryjna.
Tak, to jest drugi sklep "Pasi-Konika" 🙂
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
26 kwietnia 2011 18:57
Znacie może stajnie PGR Bródno w Wawie ??? Słyszałam , że stajnia jak z bajki ale od drugiej słyszałam , że taka sobie ... Muszę gdzieś ulokować mojego konika ale zielonego pojęcia nie wiem gdzie !!! Zależy mi na cenie do ... załóżmy 1000 zł (za taki koszt wymagała bym już bardziej profesjonalnych stajni , ale oczywiście jeżeli macie jakieś tańsze to proszę pisać !!! 😉 )
Zależy mi na wypowiedziach osób które mają w proponowanych stajniach konia . 🙂
Dzięki z góry i pozdrawiam !
Gauchowata, zależy z której strony Warszawy mieszkasz i czego od stajni wyagasz - czy chcesz pastwiska i wolność, czy hale i trenerów. Czy i to i to 😁
croopie nie rób dziewczynie nadziei, że stajnie z super pastwiskami, z halą i z trenerami, blisko Warszawy i poniżej 1000zł istnieją  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się