Sprawy sercowe...

ovca   Per aspera donikąd
19 kwietnia 2011 20:45
Kiedyś któraś z Was-chyba ninevet, ale nie jestem pewna- pisała, że czasem może być tak, że dwójka ludzi naprawdę się kocha, ale z różnych powodów nie chce być razem. Myślałam wtedy-jak to, przecież to jest niemożliwe, o co w tym może chodzić? rozumiem, nie może, ale nie chce?

teraz już wiem... 😡
ovca, a no tak bywa. Ale fajne znajomości mogą się urodzic z czegoś takiego  🙂
salucha, nie wydaje Ci się to oczywiste? 😉
Po pierwsze jakoś do niego dotrzeć, po drugie BYĆ, po trzecie (kiedy już będziesz wiedziała, że to odpowiedni moment) powiedzieć co czujesz i czekać na reakcję. Tak w wielkim skrócie  😉

ovca, ale obojgu wyjdzie to na dobre 🙂 Zazwyczaj między takimi ludźmi są fantastyczne relacje i nie ma pewnych problemów, jakie mogą spotkać osoby które są w związku
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 kwietnia 2011 21:13
cavaletti wydaje się być to proste jak drut, więc sprobuje jakoś do niego dotrzeć.. a jak nie wyjdzie to w końcu kwiecień więc niedlugo koniec roku..😀dd
salucha, wyciągnij go gdzieś. może macie jakieś wspólne zainteresowania, czy coś. z nastolatkami jest łatwo 😎.
dawno temu sama podeszłam do jednego, który mi się podobał. miał naszywkę zespołu, który bardzo wtedy lubiłam. no i tak się potoczyło, dość szybko 😎
Muffinka, ano po raz drugi - wcześniej pomieszkałam dokładnie 7 miesięcy i zwinęłam manatki :] Nie tak to sobie wyobrażałam, ja spełniłam swoje obowiązki, chłopak nie. A więc adios, bo i tak się ciągle na niego  o to wkurzałam. Jakoś 2 tygodnie po mojej wyprowadzce się ogarnął. A teraz wszystko jest tak jak trza i naprawdę nie mam mu niczego do zarzucenia 🙂 Było mega drogie wino w mega burżujskiej knajpie, było oficjalne poproszenie rodziców o zgodę (to było boskie 😀) i w ogóle aaaach jest 🙂 Jednak warto było się postawić....

kujka, ten Bob Budowniczy to aluzja do W wiercącego w ścianach 😀? On właśnie jest aż ZA inteligenty i ą-ę, dlatego zobaczenie go z wiertarką - bezcenne 😀

kujka   new better life mode: on
19 kwietnia 2011 22:30
Dzionka, nie koniecznie do W wiercacego w scianach 😀 po prostu spodobalo mi sie powiedzonko, a w swojej wypowiedzi uzylam go raczej jako faceta z bicem na wierzchu, ociekajacego potem i testosteronem...
a ja serio jestem w stanie posikac sie przy chlopie z niemal wklesla klata, w jakims sweterku w serek, ktory mi walnie taki wyklad ze ledwo nadazam za jego tokiem myslenia. no zboczenie takie troche chyba mam 😉 przy takim Bob Budowniczy moze przejsc metr ode mnie a ja sie nawet nie odwroce. :P
edit: nie ma facetow ZBYT inteligentnych. no, dobra... jest:

Sheldon  😂
kujka, hahaha, boski jest 😀 😀 Obawiam się, że mój W wygląda czasem podobnie, hihihihi ^^
ja tam się czuję głupia przy inteligentnych 😁
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
20 kwietnia 2011 18:08
ankers mamy wspólne zainteresowania😀d więc chyba juz wiem co zrobie🙂😉)dzieki wam🙂😉
ankers mamy wspólne zainteresowania😀d więc chyba juz wiem co zrobie🙂😉)dzieki wam🙂😉


nie mozesz np. zdobyć jego GG i zagadać? w stylu nawet dziwnym np. co zadane? albo czy ma jakąś książkę?
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
20 kwietnia 2011 23:55
Dodofon gg mi niepotrzebne bo mam jego numer telefonu😀dd
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
21 kwietnia 2011 02:00
Ale z drugiej strony gg jest bardziej.. niezobowiązujące. Można zagadać "przypadkiem", bez większej presji.
Kiedy zdobywasz telefon faceta i pierwsza się odzywasz, to zwykle jest poważne - nie używasz go do napisania wiadomości w stylu "co słychać".  😉
Ze mną jest chyba coś nie tak, bo wstydzę się napisać nawet z pytaniem co tam. 🤔wirek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 kwietnia 2011 12:19
A my zerwaliśmy, myślałam że jakoś bardziej będę to przeżywać, ale nie.

Najlepsze jest to,że dowiedziałam się iż TE FORUM RYJE MI BANIE.
😁 😁 😁 😜
A my zerwaliśmy, myślałam że jakoś bardziej będę to przeżywać, ale nie.

Najlepsze jest to,że dowiedziałam się iż TE FORUM RYJE MI BANIE.
😁 😁 😁 😜

To w podobnym tonie: czym się interesujesz? Zwierzątkami, a w szczególności końmi. Mina każdego chłopa bezcenna, a teksty o śmierdzącym gnojem koniu też rutyna.  😁
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
21 kwietnia 2011 13:43
Rutyną, to jest pytanie, czy na duuużych jeździsz. I czy na ogierach.  😁 😉
Ach, zapomniałam.  😁 Tak jeszcze na deser: "i jak, ujeżdżasz ogieryyy?"  Dodajmy do tego cwane spojrzenie i głupawy uśmiech. Ewentualnie: "ona ujeżdża konie, dobra w te klocki jest." Powalają mnie faceci, naprawdę.  😂
mój ex przez konie przy każdej kłótni nazywał mnie emo koniem ;]
ovca   Per aspera donikąd
21 kwietnia 2011 14:34
Najlepsze jest to,że dowiedziałam się iż TE FORUM RYJE MI BANIE.
😁 😁 😁 😜


re-volta jako źródło całego zła na świecie  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
21 kwietnia 2011 21:23
Najlepsze jest to,że dowiedziałam się iż TE FORUM RYJE MI BANIE.
😁 😁 😁 😜


Haaaa! no co Ty! Myślałam, że tylko mój P. tak sądzi 😀 przy każdej kłótni mówi, żebym już więcej nie czytała tych głupot, bo wymyślam problemy 😉
yga, ale jak to zerwaliście?? Czy ja coś przegapiłam? Pisałaś o jakimś kryzysie itp? Bo jakoś tak to lekko napisałaś 🙂
mój ex przez konie przy każdej kłótni nazywał mnie emo koniem ;]


takim palantom mowimy od razy baj baj 🏇
Losia, lepiej opowiadaj o tej swojej naiwności względem faceta 🙂! Jakaś afera?
zadna afera. ba, ja wrecz stronie od afer, toleruje tylko male aferki 😎
moj byly S zabral mnie dzis na plac zabaw. a ja, jak to duze dziecko w malym ciele, bawilam sie swietnie 😁 a naiwna jestem bo ciagle mysle ze cos jeszcze z tego bedzie 🤔wirek: i tak sobie wzdycham bo serce by chcialo a rozum wie, ze nic nie bedzie.
Mogę? Mogę?
Ależ mnie wkurza jego matka!!!!  😤
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
22 kwietnia 2011 04:00
A co mamy na tapecie? Maminsynka, czy mamusię, która uważa, że żadna nigdy nie będzie dość dobra dla jej "skarbeńka"?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 kwietnia 2011 07:44
a naiwna jestem bo ciagle mysle ze cos jeszcze z tego bedzie 🤔wirek: i tak sobie wzdycham bo serce by chcialo a rozum wie, ze nic nie bedzie.


Eee... no tak jakby święte słowa, niestety 🙁
Mogę? Mogę?
Ależ mnie wkurza jego matka!!!!  😤


uff, ja na szczęście nie mam takiego problemu  😉
Ależ mnie wkurza jego matka!!!!  😤


Oj, mnie tez, mnie tez! Widac tesciowa musi wkurzac. Tescia mam za to super 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się