Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

ewuś światło i tak lepsze niż u nas :<
quanta no to nieźle, też bym chciała plac na którym można sie szukać bo jeyt taki ogromny  😜
wątek zamknięty
Cordkowa ogólnie światło na hali w aro jest całkiem całkiem, ale dzisiaj już późno było, na zewnątrz zaczęło się ściemniać i zrobiło się niefajnie.
wątek zamknięty
olciak,neska,xxagaxx,arivle,Klami,Maka,Burza,xxflygirlxx,amnestria,Anaa, wszystkim serdecznie siwy dziekuje  :kwiatek: Naszczescie nie czyta re-volty bo bym niezlego narcyza miala  😉

efka super twoja smoczyca wyglada  😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 kwietnia 2011 08:14
quantanamera  😂 mistrzostwo świata z tym statkiem kosmicznym 😁 mistrzostwo dla mnie, czyli osoby która zna photoshopa tylko ze słyszenia...
Forkate jakie zdjęcia  😜 szczególnie to drugie, jaki kontrast i jakość! Pomarzyć sobie mogę o takich  😜
wątek zamknięty
okwiat, pierwsze robiłam sama więc jest bez szału 😉
Drugie robiła mi znajoma, młoda dziewczyna a talent ma niesamowity. Więcej w moich postach, ale nade wszystko kocham to:

😍
Za parę ni będę miała ich więcej, więc postaram się coś wrzucić do ZNK 😉
Swoją drogą, widziałam porównanie Kaprikorna przed i po tuningu, ale tylko od przodu - dawaj więcej zdjęć, bo zmiana jest niesamowita!!!
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 kwietnia 2011 09:02
Forkate nieźle ujęte "po tuningu"  😀 Mam nadzieję, że po świętach jeszcze obfocę kucyka, ale wcześniej, korzystając z tego, że wreszcie dojadę do Białej, wybieram się z apparattem  😎 do milusi i dziewczyn z kopytka  😅
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 kwietnia 2011 09:12
jeszcze dwie Smoczyce - tu widać skąd jej ksywa 😉



wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
21 kwietnia 2011 09:55
efka, ja chce taka sama bluze z kotem!!  😍

Forkate wszystkiego najlepszego dla nastolatka 🙂 pieknie wyglada jak na ten wiek!
wątek zamknięty
Forkate, przepiękne jest to ostatnie zdjęcie 🙂 Dawaj więcej!
wątek zamknięty
kujka, dziękujemy 🙂 Jestem z niego dumna, bo nikt mu nie daje tych 19-tu 😉 Zazwyczaj kilka lat mniej 😀
Dzionka, mam jeszcze jedno z tej sesyjki, resztę mam dostać za parę dni 😉

Swoją drogą, fajne są takie sesje, piękna pamiątka... A z okazji moich urodzin mam mieć sesję z panią fotograf-artystką można powiedzieć, tworzy piękne obrazy, będzie szał 😉 O, np. takie
Tylko muszę to wszystko wywołać i zrobić jakiś album  😉
wątek zamknięty
efka Ty na niej wyglądasz jakbyś była taka niziutka i malutka! jakbyś miała metr pięć w kapeluszu  🙂 kawał pięknej baby z niej  😍
Forkate ładnie chłopak się trzyma, zawsze lubię was oglądać, bo z waszych zdjęć bije taki spokój i zgranie
wątek zamknięty
juliadna, naaaajlepszego dla siwka !!

quanta, ależ masz piekne podświetlenie, wprost z nieba. Normalnie niczym przeznaczenie.  😉
wątek zamknięty
_kate, bardzo bardzo miło mi to czytać  :kwiatek:
To jeszcze jedno, już nie takie och, z wczorajszego przesmradzania się i uciekam 😉 Dzisiaj mnie czeka fryzjerstwo konia koleżanki, trzeba się przygotować  🏇

Swoją drogą, fajnie tu u was 😉
wątek zamknięty
Forkate, sorry za OT, ale co to za ogłowie? 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 kwietnia 2011 12:08
_kate, szkoda że mnie nie widziałaś na jej koledze zza ściany, przy którym ona nie jest jakaś wybitnie duża ;P
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 kwietnia 2011 12:33
maleństwo - łoś super wygląda !
juliadna - sto lat dla mojego ulubionego siwka 😉

quanta
- dzięki, fajne ufo 🙂
Gillian - uwierz, że mi też było dziwnie, ale tak pozytywnie dziwnie ;P

Angeel - jakbyś widziała wczorajszą jazdę to na bank byś powiedziała 🙂


Wczoraj też jeździłam, tym razem na tym Panu :



I nagle faktycznie było widać, ze miałam przerwę, bo koń wielki, niezbyt ogarnięty jeśli o pomoce chodzi i już było cieżko. Znaczy do kłusa było fajnie ale po dwóch seriach baranów w galopie byłam już tak sztywna i przerażona, że zrezygnowałam ze wszystkiego ponad stępem i plotkami, oczywiście dopiero wtedy gdy zagalopował bez turbo 😉 Nawiasem mówiąc to największy koń na jakim w życiu jeździłam [a było tych koni "kilka"] i jednak odległość do ziemi ma znaczenie, a jak już wsadził łeb między nogi i zaczął walić z krzyża to moja pewność siebie uciekła z krzykiem :P  Dokumentacji zdjęciowej brak [na szczęście], bo wszyscy możliwi jeździli w tym czasie.


Forkate
- super zdjęcia  ! 🙂

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 kwietnia 2011 13:51
jeeej wróciliśmy od crazy  🏇 zakurzeni, upoceni po czoło, podpieramy się nosem ale było super  🏇
dopóki czegoś nie pochrzanię, to Kudłaty chodzi jak złoto  😍 kiedyś nauczymy się nawet galopować jak tak dalej pójdzie bo na razie doszliśmy do ogarniętego kłusa  😜  trochę też poskakaliśmy to i owo - oj, tutaj to orka po ugorze ale jakby co to Nervosol dla Kasi już mam zakupiony  🏇
muszę kogoś pomaltetować o zdjęcia, ale nie bardzo wiem kogo bo nikogo tam nie znam.

Aaaaaaaaaaa jeździć jeździć jeździć  😜 😜 😜 😜

PS. Kudłaty właśnie leży do góry brzuchem i śpi pod drzewkiem, zmęczyło mi się dziecko  😀
wątek zamknięty
Gillian - haha fajnie 🙂

ja zaraz jadę męczyć mojego potforka  😁
wątek zamknięty
Gillian dawaj foty 🏇

Quanta czy przeróbka jest może autorstwa disco? 😁

Forkate cudna sesja urodzinowa 🙂 Wszystkiego najlepszego dla koniska, świetnie wygląda 😅

efka ależ kobylisko wygląda fenomenalnie! 😜


A mój konik stwierdził, że święta to on chce mieć wolne i wywalił mi się na lonżowniku (biegając luzem). Efekt -obolałe plecy i łopatka. Pani weterynarz dziś się ze mną kontaktowała i mówiła, że jest zdecydowana poprawa. I żebym się nie martwiła, bo tragedii nie ma. Ale przerwa musi być 😉
Swoją drogą, wczoraj miałam nie mały problem z wezwaniem kogokolwiek. Na szczęscie na maxa zapracowana p. Ania Małoszyc po 22😲0 przyjechała do nas i zbadała konia. :kwiatek:
wątek zamknięty
A my już po przeprowadzce! 🙂
Jechało się super, pogoda dopisała i Siwy już biega szczęsliwy w nowym domu😉

wątek zamknięty
Alice super! Jakie pozytywne zdjęcie! Macie coś już z nowego domku? 🙂

My wracamy do roboty, Arek ma za dużo energii. Mamy przykazane ruszyć dupsko, gdyż gad szaleje na padoku i rozwala inne konie 😲 A że z kaszlem lepiej, to ćwiczymy już bez problemu na łące 😉
wątek zamknięty
Mamy, mamy😉


wątek zamknięty
ło matko święta! Alice, Twój koń mieszka w raju 😍

Swoją drogą, fajnie się zmienił. I bardzo wyprzystojniał 😉
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 kwietnia 2011 17:13
😵

Jejku, Alice, ależ one mają pastwicho... Zazdrość!

I Choniacz jaki napuszony i nafukany!

A my przypomnieliśmy sobie, co to myjka, pierwsze płukanie futra za nami. Ja mam krótkie ferie i korzystam, dziś pierwszy raz od dawna byłam w stajni ze 3 godziny (jak na mnie ostatnio - baaardzo długo). Jejku, jak cudnie! I jakiego ja mam śmiesznego konia.

A z ciekawostek. Mojemu chłopu śnił się dziś... Łoś właśnie. Że go przytulał za szyję i koń położył się jak pies. Czyżby ukryte pragnienie nawiązania kontaktu? (mój P dotąd nawet nie pomiział Łosia, czuje respekt przed końmi)

edit. ninevet, ojej, dziękuję
wątek zamknięty
Alice wyglądacie przepięknie!!
Forkate Twoje gniade jest urzekające!  😍
wątek zamknięty
Dzięki, dzięki😉

Wiem, pastwiska są mega <3 Niestety na tym się kończy 😉 Ale będe nad tym pracować;> mamy już 4 stojaki, kolorowe drągi i cavaletti  😅
wątek zamknięty
Alice, ech no niestety z reguły jest coś za coś 😉

maleństwo, jak zazdroszczę Ci kąpania Łośka! Mój wciąż zakurzony. I nie zanosi się na kąpiel szybko (bo teraz będziemy grzać plecki) 🤔
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 kwietnia 2011 17:36
Oj, szybko Ci minie. W końcu lepszy brudny, niż obolały. 😉
wątek zamknięty
Alice, ech no niestety z reguły jest coś za coś 😉


Ale można to zmienić  👀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
21 kwietnia 2011 17:50
Alice, krolestwo za takie pastwicho!!

Gillian, a co robilliscie? mam nadzieje ze uda sie zalatwic jakies foty 🙂 super ze jestes zadowolona z wyjazdu 🙂

efka, ale kolega zza sciany to dlugi chudas z wystajacymi gnatami, wiec wcale nie wykluczone ze nie ma takiej roznicy przy napakowanej, kulkowej Lejduni z giga klata i szyja. 😁 (ej, a masz jakies zdjecia z jazdy na rudym??)


u nas byla dzis ewuś z mila wizyta, pogoda byla cudna w sam raz na ploty 😉 kon tez juz pokazal sie od troche mniej sfochowanej strony, takze nie narobilismy takiego wstydu jak poprzednio... mam nadzieje ze wieczorem sie bede mogla pochwalic jakims zdjeciem 😀

ja co prawda nie kapalam, ale oplukalam calego konia woda dzisiaj, wiec to prawie jak kapiel 😉 czekalam na taka wiosne i taka pogode od pol roku!  😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.