Kącik Małolata...:D

xxflygirlxx pijona ;D ja do konia jadę ale dopiero o 17 😉

Małolaty we wtorek zdobiłyśmy srebro na sztafecie wojewódzkiej ! Jestem bogatsza o 180 zł  😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2011 10:44
Okey, jedna rzecz jest dobrze.

edit: jednak jest masakra!  😕 😕
Coś poważnego się Ikarii stało?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2011 11:10
Arroch, poleciło PW.
jett   success is the best revenge
21 kwietnia 2011 11:18
Hermes, nie było mnie wczoraj. Mogę dostać PW co się stało?
No kurczę wyszłabym z tego domu, ale jak sobie pomyślę ile to czynności trzeba wykonać to mi się odechciewa.
Hermes mogę i ja ? 🙂
Arroch a co z twym koniem ? 🙂
ratuuuuunkuuuu, cały dzień dziś z bratem ; /
flajgerl, i Ciebie wkurza użalanie się nad sobą?
rusz tyłek i do roboty! dziś jest piękny dzień, będziesz żałować, jak się nie ruszysz, mówię Ci 😎
od tygodnia wsiadam na konia i coś wsiąść nie mogę... no żesz, zawsze coś! przynajmniej kwiaty kwitną, we wtorek robimy zdjęcia koniom  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2011 11:55
Ehhh, nie wiem czy wytrzymam to wszystko psychicznie...i finansowo...akurat wszystko się na jeden okres ułożyło...masakra.
Hermes będzie dobrze, musi być, jakoś się ułoży a Ty wytrzymasz, bo dzielna kobitka jesteś :przytul: trzymam kciuki żeby wszystko szło w dobrym kierunku 😉
A czy ja się nad sobą użalam? Nie.

Idę do stajni po obiedzie, bo tata wymyślił, że mam iść z bratem do pizzerii, więc siłą rzeczy będę już ubrana to kopsnę się rowerem do stajni przy okazji. 😎
Hermes - mogę pw i ja?  🙁
Happiowa   córka grabarza
21 kwietnia 2011 13:57
ja to nie wiem, dla mnie dzisiejszy dzień jest extra 😎
Ja musiałam posprzątać. Ale zaraz ruszam tyłek na konie. 
Jutro wet będzie robił Ikarii foty.uż teraz wiadomo,że ma otwór do stawu kolanowego.
Trzymam za nią kciuki. :kwiatek:

Zebrałam się w sobie i zaraz jade rowerem do stajni.😀
tajfunowaa moje na Głębokiej w klinice stoi 🙂 lepiej się czuje, chyba, bo dzisiaj nawet chciał z boksu uciekać  😁
ja dziś byłam w stajni i po dłuugiej przerwie w końcu wsiadłam  😅 coprawda tylko na stępo-kłus ale zawsze coś  😉
żaczkowa   gone with the wind
21 kwietnia 2011 19:06
A ja siedzę w domu... Wolne nadeszło, a mnie od wczoraj gardło boli.  😵 
Siedziałam na koniu. 😍
I jutro znowu, tym razem jeszcze pokłusuję. 💃
Ja dzisiaj odwiedziłam tylko konie na godzinę, i wybrałam 'odpoczynek' na rowerze. 🙂
jutro chyba przyjeżdża dziewczyna w sprawie kupna mojego konia  🙁 a tak szczerze to jestem ciekawa czy sobie z nim poradzi i jak w ogóle jeździ.

Hermes mogę też PW?
dzisiejszy szczypiorek, bezmięśniowa bo nie pracuje  🙄



powiem Wam tyle... nie wiem czy jestem zdolna podążać za swoimi marzeniami  🙁
niemiłek czemu? jak się chce to wszystko można i do wszystkiego jest się zdolnym ...
daram, pewnie tak, ale nie wiem czy mam na to odwagę. chociaż podobno "kto nie walczy o swoje marzenia, nie jest ich wart"...
niemiłek mam to samo co ty. 🤔
niemiłek a właściwie o co chodzi? o konie?
daram, o kilka zagranicznych przedsięwzięć i o całe bagno w moim życiu, chociaż z końmi układa się nadzwyczaj dobrze. chociaż jeden plus  :/
niemiłek ogarnij się, weź się w garść i realizuj swoje marzenia, bo potem żałować będziesz  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się