Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

martaedka: gdzie?  😲

[sub]trzeba zbierąć kasę, i szykować się na napad na lidl[/sub]
Na ten moment nie pamiętam gdzie to czytałam dokładnie... ,Ale wiem z pewnością, że tak właśnie ludzie tam pisali ;>


W każdym bądź razie , zobaczymy. Rowerowy sprzęt się zbliża a czy po nim będzie jeździecki ? -zobaczymy ;>  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 kwietnia 2011 14:24
rowerowy sprzęt jest kilka razy w roku a jeździeckiego nie było od jakiś 2 lat więc nie łudziłabym się 🙄
majek   zwykle sobie żartuję
21 kwietnia 2011 14:26
ostatnio w radio była reklama `jeżdżę konno, a zakupy robię w lidlu`. O końskich rzeczach mowy nie było. Coś mi się wydaje, że przez te maile i telefony od jeździorów wybrali nas sobie za jakąś grupę docelową czy jakoś tak.
Mam już moje Lildlowe rzeczy... Super *__*.
Auchan, Kraków, Bonarka - przeleciały mi przed oczami skrzynki, dość duże, dokładnie nie pamiętam ceny - koło 30 zł
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 kwietnia 2011 18:02
[quote author=majek link=topic=485.msg984860#msg984860 date=1303392414]
ostatnio w radio była reklama `jeżdżę konno, a zakupy robię w lidlu`. O końskich rzeczach mowy nie było. Coś mi się wydaje, że przez te maile i telefony od jeździorów wybrali nas sobie za jakąś grupę docelową czy jakoś tak.
[/quote]

To może niech coś zrobią żeby tę grupę docelową usatysfakcjonować bo coś czuję że się krew niedługo poleje jak nie będzie końskich rzeczy. Najpierw "zapisywali" sugestie, teraz linia zajęta, oj, wkurzą się w końcu revoltowicze 😂
http://www.steven.pl/produkt.php?cid=27&pid=6802&lid=1
http://www.steven.pl/produkt.php?cid=27&pid=6803&lid=1
http://www.steven.pl/produkt.php?cid=27&pid=6795&lid=1

znalazłam w necie takie podkolanówki  😜 i już byłam gotowa je zamawiać ale doczytałam, że w tym sklepie realizują wysyłki tylko powyżej 100 par  😕
Znacie może jakieś sklepy internetowe gdzie sprzedają podkolanówki tej firmy?
Tercet, jaka jest ich cena? Jeśli mnie wzrok nie myli, to jej tam nie ma  👀
Są jeszcze w decathlonach derki siatkowe?? wie ktoś ??
ahawa no właśnie nie podali ceny :/
a ktoś wie kiedy otwarcie decathlonu w koronie?
ale że zamiast Go sport czy jak ??
nie, tam gdzie byla kregielnia.
aaa...ciekawe , ale czy potrzeba nam już aż dwóch . Swoją drogą ostatnio byłam na bielanach  w decathlonie  w sumie pojawiło się trochę nowych rzeczy , szczotki , smakołyki, derki siatkowe, czapraki itp itd , wie ktoś co tam w w Go sport?
nic. stoisko jest bardzo zredukowane i wlasciwie nic ciekawego tam nie ma. decatlon jest jeden i np dla mnie bardzo daleko. uwazam, ze w koronie przyda sie.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 kwietnia 2011 18:47
Właśnie, wie ktoś co z go-sportem? Zlikwidowali zupełnie stoisko jeździeckie? Potrzebuję ochraniaczy (tyłów) z go sportu :/ Mam przody i są bardzo fajne, więc chciałabym komplet, a nigdzie już nie mogę dostać.
na ogłoszeniach pojawiły się skarpetki z biedrony 3 pary TYLKO 29 zł!
Kawecan   Jeździec bez konia...
28 kwietnia 2011 21:00
Akurat ktoś kupi skoro parę tygodni temu były naloty na biedronkę z ich powodu.  😁
na ogłoszeniach pojawiły się skarpetki z biedrony 3 pary TYLKO 29 zł!

również zwróciłam na to uwagę...  😁
na ogłoszeniach pojawiły się skarpetki z biedrony 3 pary TYLKO 29 zł!
Właśnie miałam to zamieścić w nietypowych ogłoszeniach  🤣
W końcu to taka ,,okazja"  👍
Po prostu zacytuję wcześniejsze mądre wypowiedzi w tym samym temacie, bo zwyczajnie nie chce mi się zbędnie produkować.

siwaaa, czytaj ze zrozumieniem 😉
pamiętaj, że produkt jest wart tyle, ile kupujący zgodzi się za niego zapłacić. Jeśli u nas jakieś produkty są np. niedostępne, to dlaczego ktoś, kto je ściągnął nie ma podbić ceny o tyle, ile tylko zapragnie? 😉 Najwyżej nie sprzeda i tyle.


[quote author=siwaaa link=topic=485.msg941559#msg941559 date=1300480447]
tak, zawsze możesz sprzedać  😀 ale jak patrze na allegro jaka cene sobie życzą  za te rzeczy to mnie krew zalewa jak niektórzy chcą zarobić  😤


Dlaczego? Jezeli ci cena nie odpowiada nie kupuj, ktoś ma prawo zarobić..
[/quote]

Usłyszałam już nawet, że Rv jest jak rodzina, więc nie wypada tak robić  😵 Na dziewczynę, która sprzedawała derkę z Lidla za 85zł też naskoczyłyście? Przecież ona kosztowała ok. 20zł, więc marża wyniosła ok. 300% ! Po prostu zbrodnia wszech czasów... Widać zupełny brak wykształcenie wśród  NIEKTÓRYCH (nie uogólniam, oprócz tego tematu na PW bulwersowały się, jak widać znudzone, Zairka i cudna_11) użytkowników Rv. Takie jest odwieczne prawo handlu, mogę je wystawić nawet za 1000zł. Może napiszmy petycję do Biedronki albo od razu do wszystkich sklepów/firm/działalności gospodarczych. Przecież oni narzucają MARŻĘ, jak widać zakazaną w pewnych miejscach  🤔
Mam już moje Lildlowe rzeczy... Super *__*.

że niby u Ciebie już są lidlowe rzeczy?? 👀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 kwietnia 2011 06:58
na ogłoszeniach pojawiły się skarpetki z biedrony 3 pary TYLKO 29 zł!
Właśnie miałam to zamieścić w nietypowych ogłoszeniach   🤣
W końcu to taka ,,okazja"  👍


Jedna para kosztuje 4,99 ( w Biedronce of course)  i powiem szczerze, że do chodzenia to są całkiem spoko, ale do stajni - obawiam się, że się pięty szybko przetrą :/
[quote author=Sisisa link=topic=485.msg984874#msg984874 date=1303392827]
Mam już moje Lildlowe rzeczy... Super *__*.

że niby u Ciebie już są lidlowe rzeczy?? 👀
[/quote]


Nie , zapewne z Anglii lub Irlandii,. Była o tym mowa parę stron wcześniej. 😀 Ale dziewczyny wydzwaniały do Lidla z pytaniem kiedy będa końskie rzeczy, odp. nie dostały ale może kiedys będą. Ja czekam niecierpliwie, mam czapraki i derkę i są naprawdę rewelacyjne 🤣


Rzeczy z Lidla( przytoczone w cytatach) nijak maja się do jakości z Biedronką. Ale niech próbuje może ktoś kupi...W sumie ma do tego prawo. 
i mowa była o derce za 250zł nie 85zł...

Dobra koniec OT
Przerwę Wasze rozmyślenia i spytam:
CO na takiej ofercie lidlowej albo nettowej można upatrzyć?
A macie jakieś zdj takich derek albo np. czapraków?
Zdjęcia z neta ( mi się nie chce ruszyć  aby porobić fotki  😉)
W realu brązowy czaprak jest jaśniejszy ale  mi się  bardzo podoba 😀
i ile taki czaprak w lidlu kosztuje?
I jak z jego jakością?
I są inne kolory?
Bo nie orientuję się w tym wszystkim...
Almerkowa, kilka stron wcześniej było wszystko napisane, wystarczy poszukać.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
02 maja 2011 07:18
Almerkowa, końskich rzeczy w lidlu nie ma!
To są rzeczy z lidla zza granicy, które były z miesiąc temu i dziewczyny sobie je posprowadzały.
W polskim lidlu były kiedyś, ale aktualnie się nie możemy doprosić ;(  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się