Howrse gra :)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 15:07
Nie można. Zawsze będzie tylko 1 kupon.
mało opłacalne ;/ chociaż gdy ktoś ma bardzo dużo łąk i na każdej sobie posieje kupony to po miesiącu ma ich wysyp 😀
Haha zgarnełam 3 nasiona 😂
ma ktos krew meduzy?

dam różdżkę, lub łzy lub wodę
lub dwie rzeczy
pliska 😉
jestem mistrzem 😀 zgarnęłam 5 nasion! 😀 teraz tylko dużą żyzną łąkę.. 😉
jaaa pierrrr


Wygrywasz…

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    * 200 Equus
    * 5 rzep
    * 2 punkty dorastania
    * 5 punktów za każdego wędrownego konia Czempion
    * 1 mieszanka kaloryczna
ja ostatnio mam każdy RO taki..
czy z nasion kuponu wyrasta tylko jeden kupon ? 😉
ehh mam 73 punkty za czempiona
4 kupony się za niego dostaje, to mogę pożyczyć 4 RO, bo będę mogła oddać.
jedno RO mam na lewym i za 2 dni będę mogła przesłać
więc brakuje mi jednego RO  😵 i będę miała 100 czempion  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 16:18
tajfunowaa,  😵 😵

Zawsze będzie tylko 1 kupon.
Notarialna no sory ale pisałam na szybko... 🙄
Udało mi się kupić dwa nasiona kuponu. Teraz tylko mam pytanie.. żeby je uprawiać trzeba mieć dużą, żyzną łąkę, prawda? Zwykła pewnie nie wystarczy?
tak,trzeba mieć dużą żyzną łąkę🙂
kto pożyczy klepsydrę? oddam za tydzień  :kwiatek: bo dopiero będę mogła
za pomoc i zaufanie dam chmurkę 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 17:26
Bezróg :/

Ja mam jakieś felerne konto :/
Ma ktoś plan na zabawy teraz bez lizawki ? 👀
Ja mam już szóstego bezroga pod rząd.. to dopiero felerne konto.. 😫
Bazik, u Notarialnej mnóstwo klaczy było i żadna nie dała roga...
A u mnie 16 bezrogów na 17. Kto pobije ? ;>

Chce ktoś jednorożca Connemara, ogier, jednorożec młodziutki źrebak - chciałabym za niego 50 tysięcy i zj 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 18:06
Bazik, Legion, Ja próbuję od początku polskiego howrse. Będziemy się teraz targować jak przekupki na targu, która ma gorzej? 🙄
Notarialna ja się z Tobą nie targuję, napisałam tylko, że mam pecha i tyle. Nie rozumiem dlaczego w większości swoich postów zwracasz się do użytkowników forum ostro albo z politowaniem, nawet jeśli nie ma na to najmniejszej potrzeby. Ludzie sobie marudzą, że im nie wyszedł różek i mają do tego prawo, matko.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 18:24
Jak dla mnie ten wątek powinien służyć pomocy, wymianom czy ułatwianiu sobie nawzajem gry. A nie do spamów w postaci 'nie będzie mnie bo coś tam'.
Po prostu jak patrzę na rozmowy, które nic nie wnoszą do tematu to mną rzuca aż.
Według mnie RV to miejsce gdzie można ' luźno porozmawiać' , nie tak jak na oficjalnym forum howrse. Owszem mnie też krew zalewa jak czytam niektóre wypowiedzi ale myślę że pomarudzić na rogi jeszcze można. Przecież ponad połowa wypowiedzi nie dotyczy ułatwiania sobie gry, a wymian, ogłoszeń i innych tego typu spraw.
Notarialna, to nie czytaj, skoro to ci tak przeszkadza. Czepiasz się o dosłownie wszystko. Nie jest tutaj miło gdy się zjawiasz. Nie wszyscy czytają wszystkie strony, a od razu się rzucasz, jak ktoś pyta o coś, co było 10 stron temu.  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 18:46
Bitre, Ułatwianie sobie gry ujęłam wszystko co wymieniłaś. Wymiany, ogłoszeni, itp t chyba raczej jest ułatwianie sobie nawzajem gry 😁

Głównie też chodziło mi o ignorancję. Nie raczy ktoś przeczytać wcześniejszych postów, zada pytanie, mimo że jest już odpowiedź. I to kilka postów wyżej.
Pisanie 'na szybko' nie usprawiedliwia ignorancji i nie używania wyszukiwarki 😉 :]

Legion, jakoś nie widzę by starsi stażem użytkownicy forum, a zarazem gracze uskarżali się na mój ton. Po prostu już go znają. 😁
Legion, gdybyś była tu wczesniej, mogłabyś sie tu powykłucać, ale z tego co widze, to stażem na rv nie świecisz.
Libeerte, mówię jak wg. mnie jest tutaj, w dokładnie tym wątku. A 2 i pół miesiąca to nie jest znowu AŻ tak mało.
Legion, w takim razie porównaj swój staż do stażu Notarialnej, w tedy pogadamy ;d;d;d;d
Legion zarejestrowałaś się tu tylko dla tego wątku. 🙄
Mnie w tym wątku właśnie najbardziej wkurza pytanie, na które odpowiedź jest często na tej samej stronie i nic kompletnie nie wnoszące posty, które nie mają związku z grą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się