Howrse gra :)

e tam, ja czasami też pytam się o coś co było już mówione milion razy  😉
Bitre, Ułatwianie sobie gry ujęłam wszystko co wymieniłaś. Wymiany, ogłoszeni, itp t chyba raczej jest ułatwianie sobie nawzajem gry 😁



a czy nie uważasz ze na forum by było trochę sztywno gdyby pojawiały się tutaj same posty tej kategorii?  😉
Cierp1enie, Ale ty jesteś nowa w wątku, a nie na rv 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 kwietnia 2011 19:04
Cierp1enie, Bez przesady, ale pytasz też w innym tonie . A ty to jednak coś innego 🙂

Dzięki laski za poprawę humoru. Nie mam pytań więcej 😁
Już milknę, bo mi się dużo rzeczy ciśnie na jęzor. 😁

Bitre, ale powiedz mi szczerze po co pisać 'co tu tak cicho', 'halo, czy jest tu kto?' w godzinach, w których wiadomo że wszyscy są w pracy lub szkole? No po co?
dzięki :* za wyrozumiałość laski, jednak obiecuję, że głupich pytań będzie coraz mniej  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2011 19:11
😅 w ciągu jednego dnia podskoczyłam w rankingu ogólnym +1713 miejsc! 😅 jestem teraz na miejscu 596.
Cierp1enie, Bez przesady, ale pytasz też w innym tonie . A ty to jednak coś innego 🙂

Dzięki laski za poprawę humoru. Nie mam pytań więcej 😁
Już milknę, bo mi się dużo rzeczy ciśnie na jęzor. 😁

Bitre, ale powiedz mi szczerze po co pisać 'co tu tak cicho', 'halo, czy jest tu kto?' w godzinach, w których wiadomo że wszyscy są w pracy lub szkole? No po co?


wesołych świąt  🤣
Takiego rodzaju wiadomości to akurat spam ale z tego co wiem to jest ich mało tutaj 😉
😅 w ciągu jednego dnia podskoczyłam w rankingu ogólnym +1713 miejsc! 😅 jestem teraz na miejscu 596.

O, a jak to zrobiłaś? Też chciałabym sobie dzisiaj podskoczyć, by być poniżej tysiąca. ;]
Na sprzedaż ogierek jednorożec! 60 tysięcy!
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=683929
Cierp1enie wysłałam RO 🙂
przepraszam, że dopiero teraz ale mnie nie było ;P
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2011 19:42
Legion, nie mam pojęcia jak :P robiłam konie, co prawda mam ich już sporo. Mam Fortunę, jednorożce, prawie 100 tyś equus. No i co dalej to nie wiem. 😉
Cierp1enie wysłałam RO 🙂
przepraszam, że dopiero teraz ale mnie nie było ;P


ale ja już nie mam RO 🙁(

ale odeślę Ci z mojego na ten co chciałaś 🙂
aha ok 🙂
na jakie odesłać?
na wabankowa 🙂
aa dzisiaj mi się rożek urodził! pierwszy z tej klaczy! 😀 i jaka maść  🏇 🏇
Ktoo chce roga..? Błagam potrzebuję kasy.
na wabankowa 🙂


wysłałam 🙂 masz?
tak dziękuję 🙂
[s]Potrzebuję trzech osób do przerzucenia nasion kuponów. Odwdzięczę się piramidką!  :kwiatek:[/s]
Zapomniałam o tym, że mam limit. ;p
[s]Dam 2x RO za OM [/s]
a ja mam takie pytanie:
jeżeli robi się konia do GP to kiedy najlepiej dawać przedmioty bonusowe? kiedy ma już dużo UM czy od razu na początku treningu?
Czy ktoś może mi wystawić krycie wlijskim rożkiem??
o co chodzi z tą fontanną przy odblokowaniu Nieśmiałej?  🤔

Fontanne dostajesz jak jesteś np. w biegach przełajowych w piewrszej 100(chodzi o GP)
Potrzebuje 2 osób do przeżucenia zeusa i klepsydry 😉
szukam pilnie lonży boreasza 🙂 dam za nią wodę młodości lub łzy afrodyty
Jeżeli ktoś ma na sprzedaż nasiona kuponu to z checia odkupie 🙂 Dam oczywiscie wiecej niz w sklepie 🙂 Bo ja ze swoim szczesciem to nigdy ich nie kupie  😵
Bay, Dunkaa - gdzie jest Alabama !?  🤔
kto mi wyśle rzepę? mam takie zadanie  :kwiatek:
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 kwietnia 2011 11:05
a masz taki sam nick? jak podołam to zaraz Ci wyślę 🙂
Zu - Cierp1enie ma nick rosolowa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się