Howrse gra :)

Musisz wygrać bilet w RO.😉
wygrałam i co dalej  😉
esperado, trzeba mieć bilet znaleziony w RO, wtedy automatycznie pojawia sie ikonka GP. W wekend nie ma zawodów.
Tam gdzie są zawody tam się pojawia ikonka z pucharem, naciskasz i zapisujesz. 🙂
a jaki "okres ważności" ma ten bilet ?  :kwiatek:
Cały czas go masz.
Spoczko - dzięki za pomoc :kwiatek:
na stałe, aha jeżeli nie chcesz żeby koń ci zdechł, bo traci 99% energii, to jak sie obudzi daj mu tylko jeść, tak żeby miał 100% energii i wyslij na zawody a potem dopiero reszta czyli woda marchew, czuscisz i głaskasz
Wyśle mi ktoś tego okropnego pd? Proooszę, brakuje mi jednego do sprawdzenia rożki! 🙁 na baia
Legion, nie mam tego twojego nicku w znajomych, wyslij zaproszenie to ci wysle piramidke, dostałaś moje PW?
Nie doszło żadne pw.  🙄
Mój nick to baia
muszę się pochwalić :
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2831823  😍
Powiedziałby mi ktoś jak można zdobyć fontannę ??  :kwiatek:
Bezróg. Jakoś mnie to nie zdziwiło...
[quote author=meganhorse(()) link=topic=49169.msg987516#msg987516 date=1303585670]
Powiedziałby mi ktoś jak można zdobyć fontannę ??  :kwiatek:
[/quote]

trzeba przez cały tydzień brać udział w GP i zajmować dobre miejsca żeby o północy w piątek średnia wszystkich miejsc mieściła się od 1-100 🙂
[quote author=meganhorse(()) link=topic=49169.msg987516#msg987516 date=1303585670]
Powiedziałby mi ktoś jak można zdobyć fontannę ??  :kwiatek:
[/quote]
edit
powyżej wytłumaczone 🙂
Bitre- ile bierzesz za wyhodowanie zrebaka takiego ?
sprzedaje wałachy ale czyste 🙂 nie trenuję. a wałachy sprzedaję za 2 kupony 🙂
A masz na sprzedaż jakiegoś konia który zająłby miejscce poniżej 100 w gp za equusy?
Bitre- pw.
Za ile sprzedac nasiona kuponu? 🙂
Potrzebuje punkcików dorastania, oddam od razu 🙂 Ktos pomoze?
Wymienię RO i objęcia morfeusza na angielskim za coś na polskim. 🙂
hahaha  😂

"Hej .
Kupiłam od cb tego konika:
http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=2063691
Tęsknisz za nim? Jeśli tak to ci się nie dziwie. Nie traci wcale szybko energi, 4 i 5 miejsce miałam 1 na 24 zawody.
Nie chwale ci sie nim dla przykrości czy coś tylkożebyś zobaczyła jaki świetny koń jest z niego. Bez obrazy Jak cb to urazło czy co. "
Florcik
1 ROK
1h30 pastwiska / czyszczenie / 8h zabawy / rzepa / 1h zabawy / głaskanie / marchew / pojenie
brakuje mi tutaj karmienia
hmm ma ktoś pożyczyć konia do GP??lub sprzedać?? posiadam Nyks i tym podobne🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2011 11:01
Kolejna, co się dla wątku rejestruje....
Notarialna, nosz do jasnej ciasnej! Nie pasuje ci coś? To won i nie czytaj! Do szału mnie doprowadzają te twoje zbędne komentarze i odpowiedzi z politowaniem.  😵
[quote author=poświęcona link=topic=49169.msg987799#msg987799 date=1303629553]
hmm ma ktoś pożyczyć konia do GP??lub sprzedać?? posiadam Nyks i tym podobne🙂
[/quote]

ja mam do sprzedania jak coś 😉
Wabankowa, a za ile? 🙂 I jest czysty czy wytrenowany? Był już na GP?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się