Ogłowia

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 listopada 2008 23:18
Dobert był kilka razy na allegro, dość długo sprzedać się nie chciał - a cena nie była wysoka.
bo firma niewiele znana w polsce - norma
czy ma ktoś zdjęcia gniadego bez odmian konia w ogłowiu z białym podszyciem? zastanawiam się jak to będzie wyglądać. bo ciemno gniady, skarogniady z jakąś białą odmianą wygląda super, tak jak np. kon deborah. ciekawe jak gniady będzie wyglądał.
Najladniejsze oglowie, ktore kiedykolwiek mialam, to to ponizej. Oczywiscie kupili je wlasciciele konia, bo sam naczolek kosztuje 100 Euro Nachrapnik jest dodatkowo lakierowany, co juz mniej mi odpowiada, ale ja nie mam wyboru



Dobert to bardzo fajne oglowia. Do tego nie najdrozsze. Przy porzadnym dbaniu o nie trzymaja dlugo.
anka ładne, jakie to?
Diakon'ka napisał: czy ma ktoś zdjęcia gniadego bez odmian konia w ogłowiu z białym podszyciem?

Mam nadzieję, że właścicielka konia nie będzie mi miała za złe (foto moje):


Gniady b.o. 🙂 A ogłowie na 90% ursusowskie.
k_cian to Georg Schumacher. W Szwecji kupowane. Takie naczolki podobno tylko tam produkuja.
anka a nie otto schumacher? myślałam że GS to tylko ciuchy i buty

quantanamera a które 10% nie jest?
k_cian tak, masz racje. To OS. Ale ja durna jestem, szukalam tego oglowia w necie jako GS

To jest konkretnie Venedig - trzeba zescrollowac troche. Sama cena mnie przeraza:
https://www.stirrups.co.nz/site/home.php?printable=Y&cat=11&sort=price&sort_direction=1
anka oj tak, ich ceny powalają.. ale co jakość to jakość
a co myślicie o ogłowiach Horze, warto?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 listopada 2008 23:41
Diakonka:


Wprawdzie odmiana jest, ale na podszycie nie zachodzi więc trochę ocenić można 😉
TYlko, np gniade bez odmian wygladaja fajnie z biaolym podszyciem.. a mi moj ciemno gniady wogole sie nie podobal.. wole go w czarnym. Zaraz poszukam fot
za duza fota, dopuszczalny rozmiar to 640x480



ostatnio widziałam ogłowie Villa Horse , macał ktoś lub używał?
kujka   new better life mode: on
30 listopada 2008 20:45
Edit


Ja mam takie ogłowie, tyle, że na nachrapniku i naczółku mam z elementami białymi 🙂.
Zapłaciłam za nie 100 zł i jest zadowolona. Nie jestem bogata i nie stać mnie na takie za 300 zł 😉 Wolę zainwestować takie pieniądze w siodło.


Z komórki to zdjęcie, jak coś 😉
Ja dzis odebrałam Dobberta i musze przyznac...że jestem bardzopozytywnie zaskoczona . Ogłowie kupiłam uzywane no i było uswinione z deczka ( zaczynałąm powatpiewac w inwestycje), ale po wyczyszczeniu mydłem glicerynowym i nałozeniu troszke balsamu do skóry ogłowie wyglada jak dla mnie rewelacja . Siok przez duze S. Bałam sie ze skóre bede musiałą olejem traktowac a ona mięciusia i gibka.

Jak chcecie moge fotki zrobic i wstawic, nie wiedziałm tylko czy takie nie na koniu by wam pasowały wgladowo
Kasya czy ty mozę masz blog na którym piszesz o swojje pracy z zimnokrwista kastzanka?
Mój Prestige, jakieś mam świeższe zdjęcia to wstawie 😀
zdjęcia są niezgodne z rozmiarem dopuszczonym na forum
k_cian,
quanta pisala, ze oglowie jest na 90% ursusowe a nie, ze 90% oglowia to ursus.....
o - pojawiły się i quoniary😉

martynkakoniki może byś przeczytała regulamin a nie od razu zawalała wątki ze szmatami swoimi cięzkimi zdjęciami
asds_z_hreczką napisał: Kasya czy ty mozę masz blog na którym piszesz o swojje pracy z zimnokrwista kastzanka?

Mam
kik, chyba warto, pisze ze chyba bo mam je niedługo, meksykan z ozdobnym naczółkiem skórka bardzo fajna, paseczki cieniutkie i cena też nie taka straszna 🙂

o takie
http://horze.com/product_info.php?products_id=10074&n=M1
Koniczka,

Czy to czaprak eskadron limonka..bo śliczne wygląda..

Wracając do wątku ponieważ sprzedaje Kieffer, Prestige i Passier mogę stwierdzić że nie ma lepszego ogłowia jeżeli chodzi i wykonanie i jakości skóry od PASSIERa, cena w tym wypadku świadczy o jakości.
Wg mnie to gelb😉

Mi się ogłowia Passiera bardzo podobają,pewnie takowe zakupię🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 grudnia 2008 21:09
Albido ma rację - to gelb.
Aha podobne bardzo do Eskadron..
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 grudnia 2008 21:13
Bo to jest Eskadron, tylko kolor nie lemon, a gelb 😉
escada dziękuję za odpowiedź 🙂
Ja aktualnie jestem zakochana w Passierze Leo.
Skórka i wykonanie rewelacja.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się