Kącik folblutów

Na ZT jest za stary. A sport to co - skoki?
Cóż, finanse sporo rzeczy utrudniają :/
Tak, skoki skoki.
Nie jest za duży ale ping-pong z niego ;p
A.   master of sarcasm :]
22 kwietnia 2011 22:16
folbluty po kontuzjach w Polsce maja duzo szczescia - u nas w Newmarket co tydzien widac koniowoz od rzeznika, przy takiej ilosci koni nie ma az tylu chetnych zeby je wziac
moj wlasciciel ma konia po kontuzji sciegna, nie bardzo powaznego ale nie ma szans na sciganie. jak kto chce, bedzie do oddania we wrzesniu-pazdzierniku  🙂  jako konik do jazdy rekreacyjnej i do towarzystwa. wygral ploty m.in. w Ascot  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 kwietnia 2011 09:26
Czyli taka masowa hodowla xx to rozumiem wszędzie jest.. z ilości jakość..


drobna Bardzo fajnie na tych filmikach wygląda ruchowo, fajny kłus i okrągły galop, nie wiem czy u niego to naturalne czy wypracowane, ale bardzo pozytywnie! 🙂 Natomiast w skokach wydaje mi się że koń zdecydowanie prosi o więcej ręki z Twojej strony w skoku..

Ja swoje dwie folblutki przewiozłam do nowej stajni którą prowadzę, starsza dużo gorzej odchorowuje zmianę miejsca, Bremen 4 letnia świetnie sobie z tym poradziła🙂



tu Bremen zerka na fotografa🙂


Sipsi




Bremen Star


Doma- ruch u niego na pewno ma trochę z natury, ale cieszę się, że praca nie poszła na marne 🙂
w skokach to są właśnie uroki filmików, też najpierw myślałam, że oddaje za mało ręki itd, ale jemu tyle po prostu wystarczy, jak oddaje mu więcej to przylądowaniu kończy się to często szarpnięciem 🙂 pracujemy nad baskilem, to może zacznie to normalnie wyglądać 🙂
Ale mimo wszytski dziękuję za opinię 🙂 :kwiatek:
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 kwietnia 2011 14:14
no właśnie takie miałam wrażenie na tym jednym filmiku  jak w drugiej fazie lotu koń nabija się na rękę i jest za mało ręki w fazie lądowania, ale to może tylko moje wrażenie
O widzę że Doma zminiłaś  stajnie....co tak? No ale w końcu masz pastwiska! 🙂
A gdzie Jaworzynka?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 kwietnia 2011 14:43
ano udało mi się trafić 🙂 prowadzę stajnię i jazdy w stajni nie daleko mnie i przeniosłam swoje dwie babeczki, dzięki temu mogę pogodzić treningi skokowe w Krakusie no i zarabiać na życie 🙂 a w nowej stajni jest 20ha powierzchni, las, piękne tereny, piaskowa oświetlona ujeżdżalnia 🙂 bardzo fajni ludzie 😀
Doma, piękne te Twoje "babeczki"! Gratuluję!!!
A.   master of sarcasm :]
24 kwietnia 2011 21:57
Czyli taka masowa hodowla xx to rozumiem wszędzie jest.. z ilości jakość..


Niestety, na tym polega hodowla koni pelnej krwi, to sa ogromne pieniadze i juz na jakosc sie nie stawia, jest poza tym nadprodukcja i wiele koni w tym zrebiat i roczniakow idzie na rzez bo nikt ich nie chce kupoowac. W Irlandii mozna za darmo dostac, 2 lata temu po aukcji okolo 50-60 niesprzedanych roczniakow poszlo prosto do koniowozu rzeznika.
A. straszne to co piszesz...

Ja za to wiem, że jeżeli kieeeeedyś w przyszłości miałabym mieć drugiego konia, to będzie to folblut  😀

Doma Bremen to moja ulubienica, piękna jest  💘


Fil  😍




A.   master of sarcasm :]
24 kwietnia 2011 22:23
A. straszne to co piszesz...




niestety, taka jest prawda, pelna krew zostala wytworzona od poczatku przez czlowieka tylko i wylacznie w celu rozrywki i nabijania kabzy, poprzez wyscigi

a dlaczego jako jedyna rasa, AI nie jest dopuszczone w pelnej krwi? znow chodzi o kase. i takie przyklady mozna mnozyc
Witam, czy ktoś ma konia po Divisorze xx?
Szukam informacji na temat potomstwa po nim (widziałam kilka wpisów dot. jego dwóch synów, ale poza tym nic nie znalazłam) chodzącego w sporcie (wyniki, osiągnięcia, charakter...itp.)
moj wlasciciel ma konia po kontuzji sciegna, nie bardzo powaznego ale nie ma szans na sciganie. jak kto chce, bedzie do oddania we wrzesniu-pazdzierniku  🙂  jako konik do jazdy rekreacyjnej i do towarzystwa. wygral ploty m.in. w Ascot  😉


A. możesz coś więcej napisać o tym koniu? Czy jest to ogier, klacz czy wałach? Jak możesz to podaj imie tego konia.
A.   master of sarcasm :]
26 kwietnia 2011 22:08
Wszyscy sie o niego pytaja ale kon jest w Newmarket, musze to napisac wyraznie!  😵
Droga A. Wiem, że pisze nie na temat, ale w Twoim zdjęciu profilowym koń ma na głowie coś w rodzaju bardzo dziwnych ślinianek 😉 Widziałam zdjęcia mojego konia z wyścigów który miał to samo i do tej pory nie wiem co to jest i jakie ma zadanie. Może mnie oświecisz?
A.   master of sarcasm :]
26 kwietnia 2011 23:08
to jest nachrapnik australijski, zapobiega przekladaniu jezyka przez wedzidlo
Dzięki  :kwiatek: nie dawało mi to spokoju jak widziałam gdzieś na zdjeciach 😀
Zico już się zaklimatyzawał w nowym domu 🙂
meander- fajnie chłopak wygląda, bardzo mi sie podoba 😜
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 kwietnia 2011 20:26
zdecydowanie mój typ  😀 jakich ma rodziców?
meander - ślicznie chłopak wygląda i jak ładnie się błyszczy 🙂
Zico już się zaklimatyzawał w nowym domu 🙂


Bardzo ładnie wyglada. Jest bardzo podobny do mojego ogra, mój też kasztan i nawet skarpetkę ma podobną - tylko na drugiej nodze 😀
Na zdjęciu brak połysku ponieważ było pochmurno, ale jak zaświeci słońce to miedź bije po oczach  😉

Chcesz go przeznaczyć do hodowli?

poszukuje rodzicow oraz wiadomosci o klaczach Wendera xx i Spedycja xx...?
biegaly kiedys chyba na sluzewcu ale nie jestem pewna... 😀
A.   master of sarcasm :]
01 maja 2011 00:08
www.finisz.pl/forum


"kiedys" to jest glebokie i szerokie, rok urodzenia i pochodzenie bylyby pomocne  😁
A ma ktoś może jakies informacje o koniu Who knows?
Zdjecia, osiągniecia? W sieci niewiele mogę znaleźć, a to dziadek mojej klaczki i chciałam się co nie co o nim dowiedzieć 😉
rok urodzenia 93 lub 94.za duzo o o nich nie wiem poza tym,ze  biegaly na wyscigach i wendera wygrala
jakas gonitwe w wieku 2 lat a potem zostaly sprzedane i to tyle... 🙂

Chcesz go przeznaczyć do hodowli?



Myśle, że było by warto to dobry, ładny, wysoki (170cm) koń, ale wszystko wyjdzie w praniu😉
zdecydowanie mój typ  😀 jakich ma rodziców?

Ecosse-Zarita
Dzięki za pomoc Titina
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się