X Factor

madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 kwietnia 2011 12:25
xxflygirlxx ja tam do jego wyglądu nic nie mam, ale to zachownie na scenie  🙄 odrzuca mnie
Mnie bardzo irytuje ta mała od Kuby. Od samego początku jest bardzo denerwująca. Według mnie zamiast niej powinna zostać Anna Kłys, która wg mnie - jest rewelacyjna. Ale i tak trzymam kciuki za Norwega  😁
A Maja faktycznie ma prawo nie być zadowoloną - żaden zespół nie powalił.
No i Czesław - zamiast starszej pani wzięłabym brunetkę. Ale z drugiej strony, ona może jeszcze przyjść w następnej edycji. Podejrzewam, że dla tej pani był to ostatni moment, pewnie nie odważyłaby się przyjść po raz drugi.
Ja jestem zalamana decyzja Kuby.Zaje..sta byla Anna Klys i druga Ada. W ogole nie rozumiem jego wyboru..brr
Ja również byłam za Anną Kłys! Szkoda, że nie przeszła. Ale jeśli jest dobra, to pewnie już ktoś ją wyhaczył 🙂.
Jak dla mnie "Szpak rządzi i wygra ten program, mówię wam. Ta małolata jest fatalna, przypomina mi Alę Janosz 😀iabeł:
Ja też jestem za Szpakiem. Niech się zachowuje jak chce, wygląda też jak chce ale jego wykonanie piosenki Niemena bardziej mi się podoba od oryginału.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 kwietnia 2011 17:55
A gdzie obejrze ostatni odcinek oprócz vod.onet.pl?  :kwiatek:
Miałam dokładnie to samo skojarzenie! Ta mała jest jak Ala Janosz ;-). Z tym, że ma 21 lat, a nie 18.
A Szpak jest drażniący, ma dziwne ruchy. Kojarzy mi się z malym dzieckiem, usilnie próobującym naśladować kogoś.
Ala Janosz przez ostatnie lata sie bardzo zmienila i nagrywa kawal dobrej muzy. Niedlugo premiera jej plyty i bedzie to ogrrromne zaskoczenie. Polecam Wam wpisanie Hoodoo Band na YT- z nimi teraz spiewa.

Podejrzewam, ze ta Klys, to Maja wyhaczyla i wziela pod swoje skrzydla🙂
Dla mnie właśnie Szpak jest zjawiskowy. Ma talent - ma więcej, niż inni ludzie dlatego uważam, że może sobie pozwolić na ekstrawagancję. Jego wygląd, sposób poruszania się i niewyobrażalne możliwości wokalne to jest coś...niebywałego, coś co sprawia, że nie mogę oderwać od niego wzroku.
oglądacie dzisiejszy odcinek? jeszcze trwa. Według mnie nikt dziś nie wypadł szczególnie dobrze..
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
24 kwietnia 2011 20:22
Gienek Loska wypadł absolutnie szczególnie dobrze.
Ale generalnie ten William, Mat czy Ada Szulc wyglądało jakby się gubili? Rozumiem, że to na pewno ogromny stres ale muzyka miejscami ich zagłuszała?
oti   Everybody lies...
24 kwietnia 2011 20:26
Dla mnie Gienek i Szpak byli absolutnie fantastyczni! Takich emocji, jakich oni dostarczają, to nie daje 90% profesjonalnych wykonawców! Dla mnie są absolutnymi faworytami! 🙂 Natomiast nie mogę patrzeć na Adę Szulc - mam wrażenie, że ona tam jest za karę, wyjście na scenę wydaje się być dla niej katorgą, nie ma w tym frajdy, że jest na scenie i występuje.. Takie moje zdanie.
co do Gienka się zgodzę - dobry dziś był.  😀 Szpak w sumie też, ale absolutnie go nie trawię..  🤔 To całe jego zachowanie, gesty..
Jedyny, który mi się podobał to Gienek i Dziewczyny. W innych przypadkach albo repertuar mi nie grał, albo oni nie potrafili się do końca w nim odnaleźć albo jakoś mnie niemile rozczarowali. Sam występ Szpaka baardzo mi się podobał (między innymi dzięki piosence) ale tak jak myślałam już zaczęło się "gwiazdorzenie". Może ja to źle odebrałam ale mam wrażenie, że on się zbyt szybko spali  🤔
Jak słuchałam Szpaka to miałam ciary na całym ciele. Fenomenalny głos i super poczucie wartości. W mojej opinii jest trochę za bardzo zmanierowany, ale pewnie showbiznes sprowadzi go na ziemię w tej kwestii. W każdym razie - zauroczyłam się! 🙂

Gienek.. Kuba powiedział coś w stylu, że będzie źle i jak wygra i jak przegra. Moim zdaniem - trafione. Z jednej strony komercha, której taki facet będzie chciał raczej uniknąć, a z drugiej niesprawiedliwość, że prawdziwi, wrażliwi, dużo warci ARTYŚCI nie mają miejsca na polskiej scenie muzycznej.

Nikogo więcej nie zapamiętałam, a nawet jeśli to skrajnie negatywnie. W ogóle zastanawiam się, dlaczego w tym programie jest tak żenujący poziom i nie tylko artystów, ale też jury. Maja nie potrafi ułożyć zdania wypełnionego jakąkolwiek sensowną treścią, a Czesław w ogóle nie potrafi ułożyć zdania po pl. Kuba nie może ratować WSZYSTKIEGO w tym programie. Smutne. Nie wiedziałam, że będę potrafiła tak docenić "Mam Talent" 😉)
Dla mnie Gienek i Szpak - świetni 🙂 głosuję na nich 🙂  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 20:52
rewir, fenomenalny głos? Sorry, na prawdę mówimy o tym samym kolesiu? Koszmarnie to zaśpiewał. Powinien kopa dostać za bezczeszczenie tak dobrej piosenki.  A bez muzyki było dobitnie słuchać jak nie trafia w tonację. Strasznie się zmęczyłam słuchając tego. Ale fakt, nie oglądam takich programów, może dlatego to wykonanie mnie bolało.

To jest prawdziwy występ i głos. Koleś przyszedł z ulicy, a zrobił show. I taki Szpak przebrany, wystylizowany i zmanierowany, nigdy nie będzie tak porywający.

tak, moim zdaniem Szpak ma mocny, silny głos z niezłą skalą. Naprawdę mi się podoba.
Dla mnie Gienek i Dziewczyny. W tym drugim przypadku taaaaaaaaaaaaki uklon za taaaaaaaaaki aranz kosmicznie trudnego standardu (tak, jak to zauwazyl Kuba). Przeswietnie zaspiewaly...
Strzyga, obejrzałam prawie wszystkie filmy tego chłopaka z linków i jedyne co mogę powiedzieć to wow! Standardy od razu szybują w górę ...
rewirsory, ale Szpak ma przecietna skale glosu, jak na faceta. To, ze opanowal spiew w rejestrze glowowym nie jest zadnym novum dla faceta i niemalze kazdy jest sie w stanie tego nauczyc.
Gdyby byl dobry, to nie spiewalby partii dla drugiego glosu w drugim refrenie, tylko jak czlowiek zrobil to, o co sie ten utwor prosil. Dla mnie osoba, ktora by to potrafila byla Adrianna, ktora Kuba odrzucil- bezbledna technicznie i swietna interpretacyjnie..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 21:09
Mia, koleś jest fantastyczny. Ma świetny głos, jest w stanie zaśpiewać wszystko. I jest sceniczną bestią. I nie potrzebuje do tego szminki i czarnych tipsów 😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 kwietnia 2011 21:10
Moim zdaniem Szpak lepszy był na castingach, teraz ta muzyka go jakoś tak... przygłuszała 🤔.(ale może to wina mojego telewizora :hihi🙂
Strzyga, dlatego mi tak bardzo imponuje Gienek. Wychodzi, staje i śpiewa. I nic więcej nie musi robić. Ja rozumiem, że są ludzie z większą ekspresją i potrzebą uzewnętrzniania swoich emocji ale jak dla mnie w przypadku Szpaka to wszystko jest już o jeden krok za dużo.
ratatuj   Moje rude szczęście
24 kwietnia 2011 21:18
Ahh, jestem za poprzedniczna. Michal zrobil z siebie gwiazde i przekroczyl granice o ktorej mowila Maja. Gienek jest niesamowity, podziwiam tego faceta.
Loska ma w sobie coś takiego, że po prostu stojąc i nawet nie śpiewając porusza jakieś struny głęboko we mnie.Nawet nie umiem dobrze tego wytłumaczyć.

A Szpak... Nie trawię gościa, patrzeć na niego nie mogę. A na sam koniec już bez muzyki miałam wrażenie, że fałszuje. I nie rozumiem czym oni się tak zachwycają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2011 21:32
Ja jestem pewnie całkiem nieobiektywna, bo mam awersję do Ahtystów. Robić przebieranki można jak się jest na poziomie Davida Bowiego, bo inaczej to dla mnie stara jeździecka prawda " co się nie dojedzie, to się dowygląda", a ja lubię jak ktoś wzbudza we mnie emocje śpiewem, nie tandetnymi ciuchami, bransoletkami, wisiorkami, lateksowymi spodniami i butami na koturnie.
Tylko czuciem piosenek, chęcią przekazania czegoś. Dzielenia się uczuciami. Chcę czuć, cepelia mnie nie jara.
Danyl mnie kompletnie zaszokował i urzekł tym, że wyszedł na casting i pokazał się jako artysta. Jakby się było na jego koncercie.
... ale jesteśmy w Polsce. Polska popularna scena muzyczna jest żałosna. Albo nawet gorzej. Jeśli chce się trafić na dobry zespól trzeba szukać koncertów w pubach, przekopywać yt, pytać znajomych. W radiu, tv nie zobaczy się tego, co potrafią Polacy. I to bardzo przykre, znów lansuje kogoś "alternatywnego", tyle, że jego alternatywa się kończy na fikuśnych ciuszkach, kobiecej gestykulacji i manierze w mówieniu.
Szpak MA kawał głosu i jest tak zjawiskowy, ze jak dla mnie może sobie przyjść nawet z dupą na głowie i gwiazdorzyć do bólu. Bo reszta(oprócz Gienka i Dziewczyn) to tylko bezpłciowe, nudne beblanie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się