Styl western (dawniej kącik)

a kto się do nas, do Campoverde wybiera 29 maja? 🙂
Śliczny ! Jak to Gunnery.
Otoczenie jakieś znajome.
Znajome,bo w RR jest na razie🙂
Znajome,bo w RR jest na razie🙂

Hm.... to my się znamy w takim razie.Znamy się?
Kejsa-Pan Stefan tyle razy zapraszał, że aż nie wypadałoby nie zajrzeć.
Jak się poukłada ze zdrowiem-to odwiedzimy.
Zna mnie Pani🙂 Byłam tam ostatnio na treningu z Alfikiem i Turbokucykiem🙂 Moja Hollywood Amberqueen tez tam stała do soboty🙂
Zna mnie Pani🙂 Byłam tam ostatnio na treningu z Alfikiem i Turbokucykiem🙂 Moja Hollywood Amberqueen tez tam stała do soboty🙂

O rany! Turbokucyk! To Twój! I stał u nas w stajni. Tyle o nim czytałam a jak był na żywo -nie poznałam.
Ale i tak codziennie go całowałam w chrapki i miałam niecny plan go porwać.
A Gunnerek z tych gniadawych - cudowny. Będę we środę - obejrzę dokładnie.
Turbokucyka trudno nie pokochac🙂  Prosze ucałowac odemnie Shinerke🙂
Daga -  Once again – CONGRATULATION  😀 No to kiedy można będzie ją zobaczyć na arenie ?  😉
No i już po zawodach.
Zachwycił mnie tym razem poziom konkursu Non Pro .
Claudio Risso i cała reszta gości z Europy.
No i Bernard Fonck i Andrea Fappani. Obu widziałam po raz pierwszy.  😍
Trochę smętne jest to,że zawodnicy z Polski wydają się nie nadążać za kolegami z innych krajów.
Za wyjątkiem Adriana Motyki i Przemka Tenety.
Organizacja zawodów jak zawsze - perfekcyjna.
No i były gołąbki. Restauracja serwuje je tylko w zawody.
( Tuffy - świetne fotki na FB  :hurra🙂
mam do was pytanko bo wy pewnie lepiej zorientowani jestescie 😉 czy ktos moze mi powiedziec kiedy dokladnie w Gliwicach odbedzie sie Adrenalina Cup? bo na stronie http://www.adrenalinacup.pl/ pisze tylko ze bedzie a nie pisze kiedy a bardzo chcialabym sie tam wybrac  😉
ovca   Per aspera donikąd
04 maja 2011 18:45
tengusia 16-17 lipca 😉

już niedługo Mistrzostwa DŚ we Wrocławiu, kto będzie?  🏇
Mam do Was Drodzy Westowcy  😉 pytanko:
Otóż od zawsze jeździłam klasycznie i ostatnio zaintrygował mnie western. Ale nigdy nie jeździłam na koniu ujeżdżonym w ten sposób. Jest to poniekąd moje marzenie, poczucie jak to naprawdę wygląda  😀 Moje pytanie brzmi:
Czy w okolicach warszawy jest jakieś miejsce, stajnia <coś w tym stylu> gdzie można by było odbyć jazdę, trening (?)  w sprzęcie westowym i na tak ujeżdżonym koniu?
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2011 14:00
Kilka razy było już pisane w tym wątku- Stajnia GoldenHorse w Korytach pod Piasecznem chociażby 😉

Andrea Fappani.  😍
I nawet widać nas w tle.
I fotka ze szkolenia:

Andrea na ogierze hodowli RR. Konik właśnie pojechał za ocean robić zamorską karierę.
Adrenalina w Gliwicach będzie w połowie lipca 16-17 lipca 2011
Na zawody na Partynice pojadę ale tylko jako widz 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 maja 2011 21:19
gullet wide 6 1/4" jaki to rozmiar wąski, średni czy raczej szeroki?
Z wwr odgapione:

😲
dziwne że rygorystyczne i "wszechpilnujące" FEI na takie coś pozwala na takich zawodach 🤔wirek: !! to nie jest fair ,że przyzwolenie na takie coś mają znani zawodnicy , przepisy są jedne , fei czasem przesadza ale tutaj wyraźnie widać czego nie powinno być na rozprężalni ...


edit
swoją drogą eponatv przesadza na innych filmikach czasami .
1- a mnie bardzo dziwi zdziwienie Tanii
2- FEI pozwala na wieeeeeele rzeczy
3- nie ma żadnej dyscypliny wolnej od udziału paru-parunastu rzeźników, którym cel przesłania wszystko; jeśli ktoś zaprzecza to zwyczajnie kłamie.
a kto się do nas, do Campoverde wybiera 29 maja? 🙂


Jak tam się zawody udały?
"Moi" bardzo zadowoleni.
Masz jakieś fotki?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 czerwca 2011 21:56
mam do was westowcy pytanie
czy miał ktoś z was do czynienia z tymi bezterlicowymi siodłami?
http://allegro.pl/listing.php/search?string=bezterlicowe&category=0&us_id=12498366
może ktoś widzial, oglądał, dotykał, jeździł w nich?
Euforia_80, Ty żyjesz! 😀

Swoją drogą, przykładowo:
http://allegro.pl/hit-siodlo-bezterlicowe-western-najlepsze-dla-koni-i1635436876.html

to jest na serio bezterlicowe siodło? Tak jakby trochę nie wygląda.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 czerwca 2011 07:23
hehehe żyję, żyję ale ostatnio mam strasznie malo wolnego czasu i wuększość czasu spędzam z dzieckiem na świerzym powietrzy dlatego mało tu zaglądam.

co do siodeł to bardzo ciekawe rozwiązanie, tylko nie wiem czy ten produkt jest wart  zainteresowania, a jak kupię westernowe to temat Euroriadinga bedzie nadal aktualny jezeli jestes nadal zainteresowana  😉
Euforia_80 a widziałaś Freemaxy westowe bezterlicówki ?

Sama kminię na temat takiego siodła w przyszłości dla konia (mam billy cooka 15 kilowego) , a te freemaxy jakoś wyglądają - tylko cena trochę inna .
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 czerwca 2011 10:14
no własnie o cene sie rozchodzi  🙁
Tania od strony technicznej nie będę oceniać, bo pierwszy raz widziałam westowe zawody, jestem klasykiem trzymającym tam konie😉 ale impreza sama w sobie super🙂 fotki są w necie np. na świecie koni
Tania od strony technicznej nie będę oceniać, bo pierwszy raz widziałam westowe zawody, jestem klasykiem trzymającym tam konie😉 ale impreza sama w sobie super🙂 fotki są w necie np. na świecie koni

To Ty jesteś jak ja. Klasyk w świecie west? Czy jest tam Was więcej?
Poszukam fotek. Dziękuję.
jestem ja z koleżanką, czyli 4 'normalne' konie wśród całej westernowej reszty😉
zapraszam do Karpacza na 18/19 czerwca, będzie trochę szaleństwa szbkościówek i akcja Ride a Reiner, gdzie zawodnicy będą rywalizować o Puchar w czterech  go. Dodatkowo reining freestyle i występy naszych adrenalinowych cheerleaderek (mowa o pomponiarach oraz w przerwie występy Cheerleaders Wrocław. Wiecej informacji na www.adrenalinacup.pl
Uwaga to może być interesujące dla klasyków🙂
Będzie można także spróbować swoich sił na koniach reiningowych w ramach prezentacji tych koni. Konie będą prezentować m.in. zawodnicy: Bogdan Czarnik i  Artur Górecki i 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się