Howrse gra :)

w USG pokazuje się czy będzie róg czy nie?
nieee.
bez rogi 🙁
Cierp1enie, nie przejmuj się, jeszcze dużo bezrogów przed tobą....
U mnie na 17 pokryć był 1 róg  😂
A teraz nie wiem, szkoda mi pd ;p
Jezu, zaraz coś mnie trafi! No momentalnie coś mnie zaraz strzeli.

Od początku istnienia howrse próbuję wyhodować jednorożca i co? I jajco! ZA NIC się nie udaje! :/




ile już mniej więcej razy kryłaś?
w hodowli mieliśmy tak, ze mieliśmy cały ranking elity ogólnej rogów i przez tydzień kryłyśmy z dziewczynami rano i wieczorem po 8 rożek około a nas jest 4.. i nic.. cały tydzień.. konkurencja nas zdążyła dogonić, wybić z rankingu a nam zaczęły się rodzić małe rogi dopiero gdy byłyśmy w tyle około 3 , 4 punkty PG.. z czego zostało nam około 3 rożek bo reszta juz była na wymarciu a na tyle kamieni i punktów nie było.. ale teraz nam się udaje odebrać spowrotem ranking. nie wiem czy to 'pech' czy jakaś blokada ;/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 17:41
Bitre, Kilkadziesiąt razy kilka rogów od jakiś 3 miesięcy. Mam teraz rożkę kłusaka, dam jej jeszcze 4 krycia.
ani jeden?;/ nie wierze 😀
ja miałam takiego farta że w dniu kiedy miałam 3 punkty karmy(60tym) od razu kupiłam rożkę dałam jej różdżkę i pokryłam i.. dwa małe rogi 🙂
czy jak uzyje chmurki, to tylko odmlodzi ona konia czy takze zabierze "punkty" z nabytego treningu przez te 4 mies?
pianissima2003 - nie powinno
tylko odmłodzi konia 🙂 pilnie potrzebuję krew meduzy, mam na wymianę łzy :kwiatek:
pomoże mi ktoś dziś ogarnąć konie ?  🙇
Dunkaa, ja bardzo chętnie <3
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=2958154
dobry jest ten koń na gp?
to zawody, lekcje, treningi ; D
ogarniesz konie w schornisko^^ i niepotrzebne arabki ok ? 😀

tak wgl, to pozbywam się paru arabków dobrych, wgl myśle, czy nie pozbyć się hodowli arabków.
Jak ktoś by chciał jakiegoś, to proszę na pw : )
są na iguhh, w kat. arabki 😀

edit : jak ktoś by miał jakieś bezrogi, to prosze o wystawienie na iguhh za 500 eq  :kwiatek:
Ok. I wysyłam jeszcze PW.  😜
buuu właśnie gadałam z laską od której kupiłam moją rożkę, że jej ani razu nie dała jednoroga :/ ehh
a które to było krycie ?

edit : ma ktoś zestaw hery ?!
Ja sprzedałam jednej dziewczynie jednorożkę, która na 17 pokryć tylko 1 raz dała mi jednoroga, ona jej teraz zrobiła już 60 pokryć i ani jednego roga  😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 18:46
Dunkaa, Mam jeden na wymianę bądź na sprzedaż. Albo za RO.
Noti, ja ci dam ro! 😀
Cierp1enie, nie przejmuj się, wcale nie jest powiedziane że nie będzie ci rodzić rogów, ja też kupiłam od dziewczyny bodajże 19 letnią rożke która dała jej tylko 1 roga, pewnie wkurzyła sie i dlatego ja sprzedała, a tą kobyłę do tej pory mam, ma ponad 80 lat i urodziła mi całkiem sporo rogów, ciągnie na orchideach, szkoda mi się jej pozbywać.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 18:49
Legion, Za jedno to się goń 😁
Conajmniej 2 za Herę chcę.

Przedmioty na wymianę
Podkowy Hefajstosa x2
Puszka Pandory x2
Krew Meduzy x1
Podkowy Posejdona x1
Zestaw Atlanty x1
Zestaw Posejdona x1
Zestaw Hery x1

Zestawy za conajmniej 2 RO mogę dać. Najlepiej 3.
Potrzebuje jednej piramidki. Oddam zaraz z lewego 😉
Dam Ci ro + jedną z tych rzeczy
 
 
Zwój Plutona
Konik Morski
Puszka Pandory
Czarna Orchidea
Chmurka
Lira Apolla
Laury Dafne
Powiew Eola
Różdżka Płodności
Notarialna, przecież spokojnie jeden RO można na wymianach wymienić na fajny zestaw lub kamień/objęcia 😉
Konik66, tak?  😍 Bo mi nikt objęć za ro nie chciał dać ;/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 19:04
konik66, Ale nie opłaca się kompletnie. RO jest warty 1 kupon, zestaw 3 kupony. Nie kalkuluje się zupełnie. Ja nie sugeruję się cenami z wymian, no może ewentualnie w equus, bo są w miarę normalne. Ale zeby wymieniać rzecz wartą 3 kupony na 1 kupon. Bez sensu.
Mi się udaje . Już wymieniłam z 5 ro na hery, objęcia, kamienie. Widocznie ludzie chcą też się zdziwiłam że poszły ale poszły 😀
Legion pisałam Ci na pw że się da 😉 W mojej historii wymian byście się zdziwili ile "złotych interesów" zrobiłam 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 19:07
No to widocznie są bardzo naiwni, albo krótko grają ;-)
a które to było krycie ?




5 pokrycie, 7 źrebiąt bez rogów
😲

czy ktoś by mi pomół i za Objęcia Morfewusza pożyczył by mi dobrze wytrenowanego luzytana do GP ?? takiego co się mieści w pierwszej setce. pożyczył, bo po 10 dniach oddam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się