Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

szafirowa, o kurczę.... ale cos sie stało konkretnego? Czy tak kompletnie jedna wielka zagadka ?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
26 kwietnia 2011 22:55
Atamanka a proszę Cię bardzo 😎 spojrzenie faktycznie, ma czarujące, bo takie malutkie oczka, ni to zaspane, ni to zaćpane... 😁

szafirowa ojej, co się stało? trzymajcie się tam dzielnie! :przytul:
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 kwietnia 2011 23:10
Klami, Lov, po czesci zagadka, problem pojawil sie doslownie 'z dnia na dzien'. Ot, wsiadlam ktoregos dnia i nie bylo mowy o przejechaniu nawet kolka normalnie- stopy, cofanie przez pol hali, deby, opor po prostu. podejrzenie padlo, ze podkucie na zady + porzadny trening, spotegowaly niewielka wade ruchu do tego stopnia, ze poszly duze przeciazenia na kregoslup i miesnie zadu i grzbietu. Kon obolaly, 'stawiajacy sie' przy probach jazdy, sztywny zadem,stojac swobodnie 'wypychajacy' zad do gory,'plaski' odcinkiem ledzwiowo-krzyzowym kregoslupa, drobiacy tylami. Byla wet- chiropraktyk, kon ponastawiany, wymasowany, wcierkowany prawie 2 tyg., rozkuty- i troszke lepiej bylo, potem znowu zle. Padl pomysl,ze moze stawy skokowe.
Od soboty 'znikad' nagle poprawa- kon swobodniejszy, ruch zadnich nog obszerniejszy- i tu zonk, bo moze byc tak,ze wet jutro nic nie zobaczy, a problem wroci po kilku dniach mocniejszej roboty (tzn. prob jazdy jakiejkolwiek).
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 kwietnia 2011 23:16
szafirowa, jakbym o Integro czytała.też stanął na hali pewnego pięknego dnia i nie chciał zejść...też diagnozowany podobnie.generalnie morbital był dla niego prawie gotowy.
to był ochwat.nie w postaci ostrej,ale przewlekły.
to było ponad 5 lat temu.
wątek zamknięty
Klami ale to chyba nie mówisz o moich planach, bo nigdy nie zwierzałam się z wątpliwości. takie plany są bardzo poważną decyzją i nie ukrywam, że mam dużo do stracenia, ale i możliwość dużego zysku. Nie mówię o kwestiach finansowych. Jakoś nie bardzo mogę jakieś skoki jechać, biorąc pod uwagę, że nie skaczemy at all  😉 na dzień dzisiejszy kucylenka więcej skacze niż Barkas.  😉 😉 😉
Incognito dziękuję, cieszę się, że się podobamy  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Raven dziękuję!  :kwiatek: za to jak wygląda Twoja bestia! WOW! I'm impressed!!!!
Fantazja kucyk ujechał 55%- galopy mu mocno obniżyły noty-miałam noty za rysunek, za wczesne przejście do kłusa-ale miałam go 3tygodnie pod tyłkiem, a praktycznie surowy koń. Pierwszy raz jak na nim siedziałam, to nie mogłam zagalopować  😡 . A to jego drugie zawody ujezdzeniowe w życiu, a na pierwszych dostał 38%. a ruch ma przyzwoity, za stępy dostał 7, za kłus miał 6. Jak na pierwszy raz razem, myślę, że bardzo przyzwoicie. Najważniejsze, że właścicielka zadowolona. Sama sędzina napisała, że bardzo ładna para z nas jest  😡 Kucyk jest zarąbisty- w głowie ma wzorowo. Zawody, teren- dla niego żaden problem, wyciszony, spokojny, choć na placu potrafi mi z krzyża pociągnąć. Trzeciego dnia jak na nim siedziałam sprawdzałam twardość ziemi  🤣
Barkas miał 59% i też noty za rysunek, więc same moje błędy  😉 wstawię go jeszcze, jak będę miała czas pozgrywać  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Fajnie, że zostajesz, Fantazja sie ucieszy  😉 😉 😉
Strucelka obłed w ciapki!
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2011 23:28
Pardon, że zaśmiecam wątek, ale moje PW chyba nie dochodzą, a myślę, że właścicielka i bohaterowie tego zdjęcia chcieliby wiedzieć gdzie się ono przewija. Trafiłam przez wątek o różnych "kwiatkach" na towarzyskich i obawiam się, że jest tego więcej...
http://nk.pl/#profile/34184708/gallery/album/2/135
wątek zamknięty
szafirowa, o kurczę. Generalnie nie za różowo... :/ Trzymam kciuki żeby ktoś rozwiązał tą zagadkę. Grunt to wiedzieć w czym problem. Pecha cos macie niesamowitego.  :kwiatek:

_kate, o końskich planach. Raz wysyłasz Barkiego na łąkę, raz dzierżawisz, raz startujesz, raz ...... itd.  😉

darolga, co to za zdjęcie, bo nie mam nk ??
wątek zamknięty
wydzierżawiłabym go, gdyby znalazł się ktoś odpowiedzialny, a się nie znalazł, to Barki idzie na łąkę od lipca, a do tego czasu startuję, bo dlaczego by nie. Jeżdzony jest, zdrowy jest, nie ma przeciwskazań
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
26 kwietnia 2011 23:40
Klami,
Burza z Piorkiem w roli jakiegoś magicznego wirtualnego konia czy co to w ogóle jest... Fajnie, od cholery tam jeż też zdjęć Koraba, którego btw w 99% zrobiono klaczą. Wkurza mnie już to, zaczynam się bać wrzucać jakiekolwiek zdjęcia do neta, serio.
wątek zamknięty
darolga, ale ja nie mam pw od ciebie żadnych, naszej klasy też 🙁 i co mam zrobić?
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
27 kwietnia 2011 00:01
Burzolku, leci PW!
Na deser jeszcze trafiłam Gila kujki, http://nk.pl/#profile/39013954/gallery/album/2/18 , więcej wątku nie zaśmiecam, ale chyba uskutecznię jakąś krucjatę  👿
wątek zamknięty
darolga, dzięki, pw jeszcze nie mam ale już napisałam do nk i podałam link- ehhh.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
27 kwietnia 2011 07:08
Muszę się pochwalić!

Czarny Książę obchodzi dziś swoje 6 urodziny! 🏇 🏇
Jesteśmy razem już 4 lata i 1 miesiąc! 💃



Prezentem urodzinowym będą niedzielne odwiedziny Bogdana! 😅
wątek zamknięty
ash stooooo lat sto lat dla solenizanta  🙂
wątek zamknięty
Mąka, Cordkowa piękne wiosenne zdjęcia, gdzie na zawody się wybieracie?
_kate, e no to nie jest źle, z kycykiem tylko 3 tygodnie się znacie, a Barki się objeździ teraz

wstawię jeszcze jedno zdjęcie z.... wyginania 😉  😂
wątek zamknięty
ash sto lat dla Ksieciunia  😅

Klami Twój koniczek niezmiennie mnie zachwyca i super podskoczki. Powodzenia na zawodach!

dziewczyny wszyskie zdjęcia piekne i dobrze widzieć tyle entuzajazmu  😀 widać, że wiosna przyszła  😉
wątek zamknięty
Fantazja, fajne wygibasy 😉
ash,100 lat 🙂
Moja laleczka też ma dzisiaj urodzinki i też 6 🙂 może jutro dorobię się jakiegoś zdjątka 🙂
wątek zamknięty
Erieen- Fajny siwek 🙂
Burza-  :kwiatek: Teraz wstydzę się tego jak wyglądaliśmy te parę lat temu. Mam nadzieję, że za kolejne kilka wiosen będę się czerwienić na wspomnienia teraźniejszych jazd 😉 Dawaj więcej Piora!
Fantazja- Na Twoją prośbę, ukazuję BOSKĄ RĘKĘ Milusi, która natchniewa nas mocą 😉

😁
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 kwietnia 2011 10:04
Prawie jak Jezus Świebodziński  😁
wątek zamknięty
szafirowa, [s]a co się w ogóle dzieje?... kulejecie? 🙁[/s] doczytałam

Raven - niesmowicie Ci się chłopak zmienił - jestem pod wielkim wrażeniem 🙂 To teraz chyba czas wystartować na jakieś czworoboki hmmm?  👀

Fantazja - jaka ona FLEXI 😉

Strucelka - piękna sesja babo! 🙂
wątek zamknięty
Ash, Aniaagre Sto lat dla Księcia i Laleczki  :kwiatek: Owocnej współpracy  😉
wątek zamknięty
Uff, nadrobiłam zaległości w czytaniu  😁

Vuko - łaa, mój ulubieniec, nareszcie zdjęcia w ilości więcej niż jedno 🙂 Uwielbiam go

_kate - fajnie widzieć Złocisza na czworoboku - powodzenia  :kwiatek:

Strucelka - cuda  😍

Tristia - naprawdę bardzo  progresujecie , bardzo fajny widok 🙂

A Bambosz odstawia coroczną szopkę w związku z rowem z wodą (przepraszam, imitacją ROWKA, nawet nie rowu) i nie chce skakać w ogóle. Przy następnym starcie były już plany jechania N, a w tej chwili zaciął się i parkuje na metrowej stacjonatce, jak mu się coś odwidzi. Wczoraj musiał siąść trener.  No ale przejdziemy przez to, jak zawsze 🙂
wątek zamknięty
u nas jako, że kulawa baba, to prosto z ringu trafiła jej sie gratka, bo zrzucona została na trawę (nie mamy jej na wybiegach) - tu z małym panem 🙂



i miało być coś wiecej, ale photobucket się wykrzaczył, dodam później...
coś tam uwalczyłam jeszcze - sama:



i z poganiaczem


wogóle moje dziecko ufa kobyle bezmyślnie, wczoraj pierwszy raz przy okazji braku pracy siedział na niej (wcześniej tylko kuce, jej sie cykał) i nie chciał zejść do tego

a smarkacz biegajacy ledwo po ringu z batem do lonżowania i pokrzykujacy DA (dalej przyp.tłum.) jest widokiem bezcennym 😂
wątek zamknięty
Klami to trzeba przyznać, sady i las naokoło  😉
Atamanka dzieki  😉
Fantazja  :kwiatek: jedziemy na podbój kuclandii  😎
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 kwietnia 2011 11:54
Burzolku, leci PW!
Na deser jeszcze trafiłam Gila kujki, http://nk.pl/#profile/39013954/gallery/album/2/18 , więcej wątku nie zaśmiecam, ale chyba uskutecznię jakąś krucjatę  👿


ej sorson, moglby ktos wstawic (wyslac mi) screena? bo ja nie mam NK 🙁 Darolga bejb pliz wyslij mi! Jesli to jest zdjecie zrobione przez Dominike to ona zrobi tam na pewno porzadek!
wątek zamknięty
kujka,
wątek zamknięty
Fantazja, ulala... jaka giętka baba !!

Forta, 😉. A co do zawodów to tradycyjnie, nie dziękuję.

Gosic, spoko. Przejedziecie i będzie ok. Ciekawe, że to sie corocznie powtarza.


Pozdrawiam








wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 kwietnia 2011 12:07
Mia, dzieki! no to czas na kolejna krucjate...

szafirowa, cholerka pechowi jestescie 🙁 trzymam kciuki zeby sie to okazalo mniej powazne niz wyglada...
wątek zamknięty
podczepiam się do Waszego wątku, ponieważ on chyba do mnie pasuje 🙂 tylko na razie nie będę ujawniała mojej patologii jeździeckiej...🙂 więc zdjęcia dam kiedyś 😀
Klami cudowne zdjęcia...  😉
wiecie, po dalszym patrzeniu na wasze zdjęcia jestem nieźle zacofana jeśli chodzi o poziom  😜
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 kwietnia 2011 12:35
Raven to ten sam młodziak,którego jakiś czas temu pokazywałaś jako swój nowy nabytek?Jeśli tak to jest nie do poznania  😀 ile juz pracujecie pod siodłem?
Fantazja mimo spadku z masy konisko nadal fajnie się prezentuje pod siodłem 🙂
Vuko no nie chwal się już,chcesz żebym zeszła z tego świata z zazdrosci? 🙂 I wcale nie słodze,naprawdę bardzo ładny ten Twój koń 😀
romka na ostatnim wyglada tak jakby siodło było za wysoko,a Twój tyłek na tylnym łęku,chyba warto je nieco przesunac 😉
strucelka masz najładniejszego hucuła i malucha zarazem jakiego widziałam 😜
cordkowa takie dziewiczo wiosenne te foty 😉
Klami na wasz temat moge powiedziec tyle- 😍

Co do kradzieży zdjęc po prostu porażka,jak ktoś może być tak głupi żeby wstawiać takie charakterystyczne zdjęcia znanae w światku końskim/re-voltowym...brak słów.
A mój kucu 4 dni bimbał na padoku,przez święta,brak czasu i a na koniec brak pogody,ale dziś gad idzie na trójkąty 😀
Poza tym problem z ustępowaniami jak był tak jest no nie wiem co mam zrobić żeby on się nie krzywił tylko zaczął ustępować jak nalezy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.