Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)



Ja byłam w tej stajni i jest super,ale lepsza stajnia jest pod Moskwa . Tam tylko wpuszczają ludzi z  rządu i dyplomacji.
Baardzo subtelne dzialanie łydki...
|OMG  😲
1. 

2. 

3.
💘 💘
Na pierwszym filmiku ładnie lata nie powiem że nie. :P
A ten z trzeciego: booski. 😍


nie chce mi się kopwioać linkó do moich filmikó więc zapraszam na kotno TheGniada
nie wiem czy wszystkim się spodoba, bo nie jest jakiś super zrobiony,  ale mi się podoba, i to bardzo.  😉

💘
😲
Był ten filmik?  😁

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2011 08:24
Był ten filmik  😁




o cholera! niezly strzał. Ale kolo się podniósł jak gdyby nigdy nic. Tylko kapelusza zapomniał 😀
No ja się nie dziwie że mu czapka spadła z wrażenia  😁
hmmm wszystko juz było nuda
Co do filmiku akaamaa (chyba dobrze napisałam 🤔 ) no wyobrażam sobie ją w ostrogach.. AUĆ! 🚫 . Dlatego ja swojego konia nigdy bym do szkółki na jakiś czas nie dała (chyba, że wiem jak uczą i że nie pozwolą na takie rzeczy)... koń pokopany i się dziwią, że coraz słabiej reaguje na łydki.
Dalej filmik : No i po co zaczepiał konia. - sam tytuł już oddaje mój komentarz do tego filmiku.
A niegrzeczy qn - chyba taki był, bo na przeszkodę chciał iść? Nie wiem, takie moje przypuszczenia, bo idąc na nią już się nie buntował.
  Stygg episode på Jägersro 19 April 2011  - dobrze, że zszedł, ale z drugiej strony, szkoda, że nie było czegoś takiego jak bezpieczne odczepienie, bo koń się zaplątał i nie wiem co było dalej, ale mam nadzieje, ze ktoś coś zrobił, bo mogłoby być nie za ciekawie.


zakochałam się w tej grzywie 😍 i w ogóle w całokształcie  🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2011 05:27
Koń jak dla lalki barbie ; d Identyczny ; d
Oj grzywę to naprawde ma boską.  😍 
majek   zwykle sobie żartuję
27 kwietnia 2011 15:07
powinni mu róg na czole dorobić. W sumie taki jednorożec dla kowboja to fajna sprawa, można jeszcze jedno lasso powiesić. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 kwietnia 2011 15:47


zakochałam się w tej grzywie 😍 i w ogóle w całokształcie  🙂


łaaał  😲  😲 niezły ten koles ale i kon jaki - że też nie podepcze sobie tej grzywy 😲
mtl   I M Equestrian
27 kwietnia 2011 15:49
Koń jak dla lalki barbie ; d Identyczny ; d


dokładnie!  💘


zakochałam się w tej grzywie  i w ogóle w całokształcie

fantastyczna ta grzywa  😜 
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 kwietnia 2011 16:12
Ojej, jaki cudowny!
Koń jest super.Co to za rasa ?
etosha AQH  🙂
Nie wiedziałam. Dzięki.
#
ten już był? głównie psy, ale ten kucyk mnie rozczula 😀
jekaterina00 - jejciu! jaki cudak!  💘 Jak to piłkę przynosi  😍
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2011 22:02
aaaa zakochałam sie <3333
darolga   L'amore è cieco
27 kwietnia 2011 22:49
Ten niby Barbie - grzywa fajna, ale to pikuś przy tym co wyprawia jeździec z lassem  😍 wwwwooooooooooowwwwww! Poza tym jaka podzielność uwagi, ogarnąć konia, kierować nim, spinować, a do tego takie akcje z lassem jeszcze!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się