Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Severus   Sink your teeth into my FLESH
27 kwietnia 2011 12:56
Lov - a ja mogę się zapisać do klubu?  :kwiatek:

Raven - gratulacje, kawał dobrej roboty, konio zmienił się nie do poznania  👍

Fantazja - miło znowu poogladać Wasze zdjęcia, dawno nie było  🙂

ash - najlepsze życzenia dla Księcia!  🥂 Oby żył długo i zdrowo

Vuko - piekny koń w pięknym czapraku. Lubię to!  🙂
wątek zamknięty
Endurka, pięknie Osta wygląda 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 kwietnia 2011 15:56
Klami powoli, ale praca jakoś idzie  😉
Powodzenia na zawodach  :kwiatek: (muszę wpaść do was kiedyś  😉 )

Dzisiaj Kasia nas lonżowała i młody spisał się całkiem całkiem 🙂 Co prawda na początku mój mąż musiał go jeszcze prowadzić (uciekał do środka, bo przecież Kasia ma cukierki a ten facet obok nie  🙄  😉 ) ale jak na drugi raz na długiej lonży z jeźdźcem, to nieźle. Jutro i w piątek powtórka z rozrywki. a w sobotę jade na 4 dni do 2giej stajni. W końcu pojadę w dłuuuuuuuuuugi teren  😅

Oprócz pracy dzisiaj zrobiłam Żarowi dzień konia  😎 Wymyłam kopyta, posmarowałam, wzięłam na trawę, pomiziałam i było super  💃 Taka piękna pogoda dziś była, że aż szkoda było wracać do domu  😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata no to super, że Rudy taki spokojny  😉 Oby tak dalej. Nie bądź taka i pokaż nam tu chociaż jedno zdjęcie pod Tobą  😅
wątek zamknięty
Strucelkato zdjęcie w lasie, boskie 😍
Lov zapamiętam datę Twoich urodzin i walnę ci fajne życzenia na PW, co ty na to? 😎
Mąka Siwemu baaardzo do pyska z takim tłem. Trefla też tam zabierz. 😀
ash Sto lat!
Fantazja kobyła umie się wyginać 😂
aniaagre również stówka 😀
Tristia ta boska ręka pchała was w chodzie bocznym  😁
Klami ślicznie Wam w fioletach, w ogóle śliczni jesteście 😉

Uf, nadrobiłam 3 strony. Lecicie jak burza.😀
wątek zamknięty
Strucelka, możesz nas tak "zanudzać" non stop! Juliadna to jednak ma oko do robienia zdjęć!
Burza, ale pozytywne zdjęcia. Ja to bym chciała zobaczyć Piorka odrywającego się od ziemi.
Mąka, Twoje ogony? Bardzo ładne. 😉
Fantazja, ale wygibasy.  😂 Świetnie wyglądacie.
Endurka, świetny pierniczek. A dziecko Twe musi wyglądać uroczo przy takich czynnościach, powinnaś kiedyś to uwiecznić.  😁
Klami,  😜 😜 Elegancko, jesteście zgraną parą.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 kwietnia 2011 16:40
baffinka  :kwiatek: Mam nadzieję, że taki spokojny zostanie  😉
Zdjęcie powiadasz  👀 To może jutro coś wstawię. 1 zdjęcie, gdzie w miarę wyglądamy może się znajdzie  😉
wątek zamknięty
xxflygirlxx  :kwiatek: taka wycieczka z Treflem mogłaby się źle skończyć  😁
Caira dziękuję  😉 nie moje, siwosz jest mojej koleżanki która wyjechała i zostawiła go pod moją opieką, a Trefla po prostu jeżdżę
To jeszczę trochę was pozadręczam 😀




wątek zamknięty
Maka, piekne zdjecia! 😍
wątek zamknięty
Lov na twoje życzenie robie zasyp kolejnymi zdjęciami  😀
Klami Bardzooo dziękujemy  😁 zazdroszczę pięknych zdjęć za skoków!!!
Atamanka sady wyglądają jak z bajki!
incognito dobrze to ujęłaś  😉
ROBIĘ KOLEJNY ZASYP <nie bijcie>





wątek zamknięty
Cordkowa drugie i przedostatnie 💘
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 kwietnia 2011 19:36
Mąka i Cordkowa macie przepiękne zdjęcia, pewnie z tej samej sesji  😎 uwielbiam Wasze rumaki  😜
wątek zamknięty
Aniaagre, Caira wielkie dzieki, staramy się  😁

przy cudach dziecka mego póki co aparat odkładam na bok, ma wybitną wprawę w umyślnym zwiewaniu na obwód koła z tym batem i wolę nie sprawdzać czy kobył go ominie  😀iabeł:

dziś pojechałam sprawdzić jak kulawka i o dziwo, prawie czysta, nie idealnie, ale prawie, nie wiem co jej wczoraj dokuczyło
rozmasowałam, natarłam turbo-miksturą i puściłam w karuzelę

jutro lekko lonżnę, w sobotę wsiądę, jak będzie ok... OBY...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 kwietnia 2011 20:19
Lov, Fantazja, Tristia, Moon, xxagaxx, Strucelka, kujka, Klami, Burza, amnestria, Cordkowa, Mąka, Atamanka, _kate, Anaa, incognito, Severus dzięki Wam dziewczyny! 🙂 Ale gdyby nie Ciocia Koniczka nie byłoby tak kolorowo :kwiatek:
Raven, upodobniacie się do siebie! cudne zdjęcia 🙂 dorósł ten Twój bachor jak nie wiem, staje się mężczyzną!

Ojej, czyli w jakim znaczeniu? 👀 🙂

Anaa aaaj, ostatnio wiele osób porusza ten temat 😉 Dopóki nie ogarniemy się z galopami, to nie ma mowy póki co 😉 Czas pokaże jak nam pójdą postępy 🙂
incognito jak kupiłam Dragona pod koniec czerwca, miał na sobie jeźdźca parę razy 😉 Bardziej kreatywne jazdy zaczęliśmy pod koniec października 2010, zimą było wolne, a teraz wróciliśmy do roboty na początku kwietnia 🙂
ash Sto Lat Sto Lat!
Tristia haha boskie zdjęcie! Jak nic, milusia używa Mocy 😀
Strucelka pierwsze zdjęcie magiczne 😜
Mąka, Cordkowa aaa no way! Zawsze marzyły mi się takie zdjęcia przy kwitnących drzewach! 😵 Ale będe musiała czekac na przyszły rok, bo u mnie już nigdzie nie ma takich ładnych  🙁
szafirowa o kurczę, brzmi strasznie... 🙁 Trzymam kciuki za siwego!

Fantazja, xxagaxx, Klami zapewniam Was, że to ten sam Drago 😁 Jego móżdżek nie uległ zmianie - jako dowód:



Całuski dla Kącika:

Pyszczydło:

Dajdajdaj:

Matriiiix (nie wiem jak się tak wygięłam :P):

Świntuch 😉:
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
27 kwietnia 2011 20:20
Severus, oczywiście 😎

Klami super łogr 😉 Jak on skaczeeeee!!

darolga niedawno Ontario też pojawił się na takim wirtualnym profilu nk. Jak to dziewczynka mi napisała, ona nie jest kopiarą, bo wkleja zdjęcia z internetu, a to tym bardziej żadna kradzież. Dopieo jak wysmarowałam soczyste pw to usunęła, ale mrzucając k*rwami na moim profilu 😉

A mówiłam wam, że uwielbiam mojego konia? Dzisiaj wypinaczki skrócone ciut, aż się zdziwiłam, że tak szybko załapał o co chodzi, ładnie z nosem się wyciąga w dół, normalnie cud 😍 strzemionka spuszczone, kłusik na luzie, w galopie jeden bryk, jak mu poleciało na słabiznę 😁 i, uwaga, uwaga! Uwiesiłam się całym ciężarem na strzemieniu, z nogami fruwającymi gdzieś pod brzuchem Gadziny, wkładałam nogę w strzemię, obciążałam... Reakcja rudzielca? Jedna nóżka podparta, piąta noga wywalona i mina z serii 'relac, take it easy' 😎
wątek zamknięty
Severus, dzięki  :kwiatek:
Raven, ja muszę przyjechać sama i to sprawdzić bo normalnie nie wierzę  🤣
Cordkowa, przyznawać się, skąd macie takie piękne zdjęcia?  😀iabeł:
Caira, incognito, dziękujemy  :kwiatek:
xxflygirlxx, ona jak chce to się powygina, ale jak przychodzi do łopatek to oooo już nie  😎
Anaa flexi flexi jak chce, albo jak muszka jej usiądzie na nosie  😂
Mąka hmmmm może jakimś cudem bym tam trafiła?  👀

a ja mówiłam że jak nie ma fotografa to wszystko nam wychodzi? to mówię
super mi się dziś jeździło, i ustępowania w kłusie fajne i zagalopowania, i galopy, wszystko normalnie  😍
wątek zamknięty
Lov ty się tak nie przyzwyczajaj, bo jeszcze się okaże, że szykuje dla ciebie prawdziwą bombę 😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
27 kwietnia 2011 20:48
xxflygirlxx, właśnie tego się obawiam, że go wszyscy w stajni przechwalą 😁
wątek zamknięty
kodusiowa  :kwiatek: najpierw do sadu poszła Cordkowa z Cordkiem, ja byłam zaopatrzona w aparat, no a później się zamieniłyśmy  😀
Raven mi też już od dawna się marzyły, no i są  😜, mega pozytywne są Twoje fotki  🙂
Lov ja mojego srokacza też tak na początku chwaliłam, nawet pierwsze wsiadanie było ok. Kucyk dopiero później zaczął pokazywać różki
Fantazja Taaak, zrób to  😅

wątek zamknięty
A moje dziecko dzisiaj miało dzień miziania, czesania, trawowania i spacerów po lesie. Jaki zdziwiny był 😀  Dawno już nie miałam czasu po prstu pojechac do stajni i sie poobijać gapiąc się na konia 🙂

I moja ulubiona pozycja, kiedy sobie chłopak po tarzaniu pysk wyciera w nogi 😀
wątek zamknięty
Hypnotize aparat bezwzględnie do czyszczenia matrycy 😀 !
wątek zamknięty
szuwar
A to akurat sprawa mojego meża jak lubi brudną to niech sobie taka robi 😉  Zreszta z duma stwierdził ze takie mu sie podoba 😉  🤔wirek: 🤔wirek:
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 kwietnia 2011 21:22
Nie znacie się, zdjęcie jest klimatyczne, takie oldskulowe 😜 A Rudzielec cudny! 😍
wątek zamknięty
Misskiedis
Noo syf na matrycy sam w sobie jest oldskulowy 😉 😉 ale to zrozumie tylko sam " artysta" 😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 kwietnia 2011 21:27
Dla mnie to to wygląda jak zaskanowane zdjęcie sprzed kilku(nastu) lat a to już oldskul jeśli chodzi o fotografię 😉
wątek zamknięty
przepraszam bardzo ze tak ani "be ani me" ale przegladam codziennie :kwiatek:
wstawie zdjecie zeby sie troche pochwalic. mi sie podoba, zreszta to najladneijsze zdjecie z dzis
wątek zamknięty
hihi 😀 Ja też swego czasu stwierdziłam że czystość w aparacie to rzecz absolutnie drugoplanowa  😁 -

jednak gdy przyszło czymś zrobić zdjęcie babci i reszcie rodziny wtedy poddałam się bezwzględnie i tak mój aparat został odkurzony  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ponoć voltowe kciuki przynoszą szczęście?
To i my poprosimy 🙁 Wczoraj Wezyr miał mocną kolkę moczową. Przez kilka dobrych godzin walczyliśmy o to żeby oddał mocz. Po drugiej podwójnej dawce biovetalginy i nospy wkońcu się udało. Ale usg wykazało, że coś jest nie tak w pęcherzu. Zaraz jadę pobrać od niego mocz i zawiozę na kliniki. Trzymajcie kciuki żeby to nie było nic poważnego 🙁🙁
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
28 kwietnia 2011 07:14
Monia 🙁 Trzymam kciuki za młodego. Koniecznie daj znać jak będziesz mieć wyniki.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
28 kwietnia 2011 07:27
Kary bardzo bardzo dziękuje za życzenia!!!
Wczorajszy dzień był pt." mizianie,drapanie, spacerki, torcik urodzinowy, trawa, trawa, trawa" 🙂🙂 chyba zadowolony był 😅
Więcej zdjęć będzie po majówce, teraz tylko jedno z konsumpcji tortu 🏇


MoniaaA,
trzymamy kciuki!!!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.