Howrse gra :)

Bezróg!  💘 😁
więc tak, szukam kogoś kto pomoże ogarnąć konie  😁  mogę dać, powiew, ostrogi lub pkt : )
szukam krwi meduzy i złotego jabłka!
mogę za nie dać:
źreby do GP z PG około 450
za obydwa itemy roga
Eq ! dużo 😀

pisać propozycje
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 kwietnia 2011 19:44
Mam Czempiona! 😅
ale zazdroszczę wam tych rogów  😍
chyba moją zmienię w ogiera i będę kryła 🙂
Przerzuci ktoś RO ??
Dam piramidkę  😅
a ja sprzedaje moje arabki 😀

edit : Szukam kogoś kto mi pomoże, ogarnąć konie, zapłace w eq dość dużo, lub dam coś wartościowego z CR.
Dunkaa ja mogę się zająć 🙂
aaaaaaaaaa, dziękuje, ich troche jest, ale jestem w stanie dać nawet ro 🙂
jaki masz login ?
italiano

tylko powiedz co z nimi robić? tak zwyczajnie trenować, zgłaszać do konkursów itp?
łaaaa no kurde ;D a ja szukam RO jak ktoś ma 🙂 ale to na dalszy plan - na razie potrzeban mi ta krew i jabłko 🙂 zestaw już mam 🙂
Ja mam krew. :P Mogłabym się zastanowić nad odsprzedaniem za jakąś fajną cenę. ;p
Jeśli jakaś dobra dusza miałaby na zbyciu jeden punkt dorastania to prosiłabym o wsparcie, bo chciałam rożkę wyźrebić  😉
mój nick to Jekaterina
E.............. ta cała akcja z tymi wędrownymi końmi była bezsensu 🤔 ludzie potracili rogi, kupony żeby uzbierać punkty na te konie, a i tak tylko pierwszych 10 dostało Baliosa. Dla reszty został taki beznadziejny koń:
watrusia - no ja nawet tego nie zdobędę bo mam 30pkt u nieśmiałej
więc dupa :/  nie uzbieram u niej i nie będę miała
PG 13 oO  masakra.
Właśnie super! Ten koń jest extra na 0 pg project!
Chciałabym go mieć, ale to niemożliwe.  👿
Mam na sprzedaż ro!
/tak jak przez 3 miesiące nie mogłam NIC z cr w ufo złapać, tak teraz codziennie łapię RO  😜  🤔 /
No właśnie, o tym pisze 🤔, beznadziejny koń. Cierp1enie, nic nie tracisz wierz mi, ja sie zbajerowałam, walczyłam i dupa 😤 Na Baliosa nie było szans.
Baliosy wszystkie poszły wczoraj. Wiem, bo wstałam jednej dziewczynie o 4 rano i tak zaklepałam I Baliosa dla niej. ;] I dostałam za to nyxa.  😍
mam na wymianę jabłko, zwój i na sprzedaż chmurki 😉
a ja i tak nie dostanę nieśmiałej a tylko na Nyxie mi zależało 🙁
sprzedam wyblupowanego ogiera do GP ! w zakładce GP 😉
Dziewczyny zdradźcie mi jak wy kupujecie i sprzedajecie między sobą przedmioty z CR? Bo wymiana to rozumiem, ale sprzadaż? Gdzie to, jak to?
przedmiot wysyłamy sobie normalnie a Eq przekazujemy kupując bądź sprzedając konia 😉
To tak jak się spodziewałam 🙂 Sprytne.
jaaa kto pożyczy do 2 dni 5000eq chcę kupić ogiera i mi brakuje tyle 🙁((
ja mogę, tylko jak chcesz  ?  przez siodło szyte na miarę ?
Mam 21 Rogów Obfitości !  💃
Florcik - ale szał  😜


No wystawiłam konia za 5 tys na bezpośrednich http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=837360 ale jak nie chcesz kupować to może być przez siodło  :kwiatek:

przy okazji mam zadanie sprzedać konia na bezpośrednich to by mi zaliczyło
albo dobra jakoś sobie poradzę
posprzedaję wszystko do sklepu
florcik skąd aż tyle masz ? :O
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się