Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 kwietnia 2011 22:46
naciau, jakie zamawiałaś? zdjęcia!
Gillian   four letter word
23 kwietnia 2011 23:12
[quote author=wioletka.s link=topic=10437.msg985134#msg985134 date=1303411509]
czy któraś z Was zamawiała to ogłowie: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300469&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Jak z jakością skóry?


Chyba Gillian takie miała 🙂
[/quote]

niop, miała HorseHead Pegasos - które wygląda identycznie 😉
Czy będzie ktoś robił zamówienie pod koniec maja? 😉


Pod koniec maja to już nie ale w połowie maja tak!
Odezwij sie do niezastąpionej equi.ream ;-)
dziewuchy drogie, w obecnym zamówieniu osób, które potwierdziły i wysłały listę rzeczy mamy 7, co wiąże się z podzieleniem kosztów na małą ilość osób, zamówienie przy takiej ilości osób po prostu jest dla nas nieopłacalne, około 30 zł kosztów samej wysyłki ze Szwecji + w PL -sporo. Pytanie do Was, akceptujecie i ślemy czy czekamy na więcej osób ( możliwe, że z powodu świąt listy do mnie nie dotarły, bo pytało znacznie więcej osób niż ostatecznie potwierdziło). Proszę ew. o wpisanie się tu osób (lista), które chcą zamówić teraz, ew. w maju  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 kwietnia 2011 19:03
Ja może bym sie pisała w maju ; d
ja jestem za majem. 😉
buu a ja bym chciała jak najszybciej 🙁
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2011 14:41
Aa doszło ogłowie *.* zakochałam sie w nim
agull   Dążąc do celu
27 kwietnia 2011 14:54
Jakby zamówienie było realizowane pod koniec maja to też bym się pisała  😀
generalnie większość chce przełożyć albo obojętnie, przy tej ilości osób wyjdzie kosztów dodatkowych sporo i nie każdemu to odpowiada. Brakujemy nam jeszcze z 3 osób żeby było ok
Monny   bez odbioru .
27 kwietnia 2011 16:47
A ja jeszcze swojej nie dostałam 🙁
Ja też nie 😕
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2011 19:26
A moje jest na siwą za duuuże : (((
Ah te małe pysie >_<
Nigna, a jakie zamówiłaś? 😉
Nigna a jakie zamówiłaś i jaki rozmiar?!
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 kwietnia 2011 20:44
equi.dream chyba moje pw nie doszło ale kiedy mniej więcej mogę spodziewać się mojego naczółka?  👀 🙂 napisz mi na pw (to już ostatnie pytanie moje  :hihi🙂
Equi, mogłabyś się proszę odezwać bo piszę do cb pw od wczoraj i żadnego odzewu, a na forum jesteś. Bardzo proszę o kontakt.
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 kwietnia 2011 21:59
zamówiłam czarnego Carlowa rozmiar Cob , tymczasem przyszedł full .__.
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300643&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Do equi czasami pw nie dochodzą : )  Spróbujcie na maila

nawiązał już ktoś kontakt z equi? chciałam się dopisać do kolejnego zamówienia, wysłałam Pw, ale mam wrażenie, że nie dochodzą

  tak poza tym chciałam equi podziękować i już nie wiem co jej się należy, bo brawa to za mało :kwiatek:

paczka do mnie przyszła

naczółki super, podkładki bardzo ok-myślałam, ze będą bardziej ala climatexy, ale jakość pierwsza klasa, tyły troszkę większe od przodów itd.

jednak największy szał i tak robi obroża dla psa  😜 super miękka  😍 dokładnie ta





Więc dostałam ogłowie i napierśnik z hooksa 😅 ogłowie na potylicy i naczółku podszyde żelem, futerko puszyste i długie 😉 Napierśnik również podszywany żelem🙂 Obydwie rzeczy z przyzwoitej skóry zrobione 🙂
Bardzo dziękuję equi :kwiatek:

Nigna   Warto mieć marzenia...
28 kwietnia 2011 17:20
Niestety chyba nie dochodzą bo mi tez equi nie odpisuje. Próbował ktoś na maila ?
Mojej paczki też jeszcze nie ma... 😵 Ja próbowałam na @, na razie bez odzewu.
do mnie dotarła dzisiaj paczka
ale kurde jeden czaprak w wersji szetland  😵
a jednego brakuje, ale mam nadzieję, że tylko się gdzieś zawieruszył już w polsce 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 kwietnia 2011 20:14
Fruuwam ... widze ze hooks robi sobie jaja z pomyłkami rozmiarówek ; /  Ja też miałam mieć cob ogłowie i kantar a dostała full...
Kurcze mam nadzieje że equi jednak zobaczy wiadomości bo nie wiem czy mam sprzedawać i kupować nowe czy tez jest nadzieja że wymienią na prawidłowy rozmiar
dobrze, że mi nic nie pomieszali, chociaż, nie spodziewałam się, że HOOKSowe naczółki są takie duże
Mojej paczki też nadal nie ma, mam nadzieję, ze w ogóle do mnie dotrze.  😵
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 kwietnia 2011 21:15
Dotrze raczej : )) 
Poczta miała zastój przez święta 🙂
też ślę equi pw, bez odzewu
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 kwietnia 2011 21:38
A nie ma ktoś może nr telefonu ... ?
Ja niestety nie, mam nadzieję, że Equi się do nas niedługo odezwie.

Mam wreszcie jakieś w miarę porządne fotki mojego Artemisa z poprzedniego zamówienia. 🙂
artemis i artemis2
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się