Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 17:21
przepraszam Madźź, xxflygirlxx

no dobra, niech będzie Siwy, koło niego i tak pełno kasztanów zawsze, bo mój koń lubi kasztany  😜
wątek zamknięty
Na załączonym obrazku widać, że raczej kasztany lubią jego, a nie on je. 😁
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 17:30
lecą na niego......  😁 wszystkie najfajniejsze zdjęcia padokowe mam właśnie Siwego z jakimiś kasztanami, ewentualnie innymi siwymi  😂 nawet w wakacje w nowej stajni jego kumplem będzie......... wałaszek kasztan, w jego wieku  😜
wątek zamknięty
Dzisiejsza Reszka z wiosennymi pozdrowieniami:
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 kwietnia 2011 18:28
MoniaaA, nie, już nie 😉 ale teraz go będę miała pod opieką pod nieobecność właścicielki 😉 mentalnie- nadal mój 😀

Madźź, :kwiatek:

xxflygirlxx, 😎

milusia Zwiaaaaaaaaastun 😍 jest drugim najcudowniejszym kasztanem <zaraz po moim 😎 > na świecie 😀
wątek zamknięty
Lov milusia Zwiaaaaaaaaastun  jest drugim najcudowniejszym kasztanem <zaraz po moim  > na świecie

Nie, nie, nie, nie zgadzam się, mój kasztan jest najcudowniejszy, a Wasze na drugim miejscu  😁

Magdzior -  Reszka tu wyszła jak pogrubiony PONY 
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 kwietnia 2011 18:41
Lov milusia Zwiaaaaaaaaastun  jest drugim najcudowniejszym kasztanem <zaraz po moim  > na świecie

Nie, nie, nie, nie zgadzam się, mój kasztan jest najcudowniejszy, a Wasze na drugim miejscu  😁


Wszystkie kasztany są piękne a każdy jest w swoim rodzaju, ja kocham je wszystkie 😁

Magdzior -  Reszka tu wyszła jak pogrubiony PONY 


to samo chciałam napisać, poniak jak nic 🤣
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 kwietnia 2011 18:43
polonez, chciałaybś 😎 😁
wątek zamknięty
Misskiedis, polonez bo ona patrząc na wielkie ziemniaki to jest malutkkie pony🙂

a co do kasztanów to ja Wam powiem jedno: i tak kare są najwspanialsze!
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
30 kwietnia 2011 19:22
pierwszy raz w tym wątku ,więc skromnie się przedstawiamy   🙂  Sissi

zdjęcia oczywiście dzięki juliadnie   :kwiatek:





[img]http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=878.0;attach=96177;image[/img]

wątek zamknięty
disco u na dobrze, tak jak mówiłam w arkadii wybieramy sie na zawody razem z mąką więc trzymaj za nas kciuki  😀
kujka no pewnie że fajny  😎 fajnie wyglądacie!
tajfunowaa bo ja się człowiek tak bardzo stara to z wrażenia zamyka oczy  🤣
Alice jak profesjonalnie dobrany strój jeźdźca do konia
milusia jak zawsze bardzo mi się podobacie  😉
Forta jak pozytywnie!
Siss macie blisko stajni taką wodę? <zazdrości> drugie zdjęcie jest piękne  😉
 
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 kwietnia 2011 19:36
Siss fajna kobyła  😉 drugie zdjęcie mistrzowskie. Uwielbiam takie z zachodem słońca  😜
A ja tak skromnie, z nie-swoim koniem, z wycieczki po padokach  🙂
Dzion w porywie desperacji (bo na padoku nie było trawy)

"No ciotka nie patrz się"

"No i zobacz Gilu, teraz Mama się dowie co wyprawiam na padoku"

😎
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
30 kwietnia 2011 19:40
Słowa uznania należą się Juliadnie! 😀 Ja tylko pożyczyłam konia do zdjęć
Woda jest bardzo blisko, spacerkiem jakieś 15-20minut 😀 Wrzucam jeszcze jedno.


wątek zamknięty
Drogi Kąciku Rekreanta, nie nadążam z czytaniem! Fakt, mało czasu ostatnio mam, ale Wy też produkujecie taką ilość postów, że aż strach...  😁

My z Muskatem coś tam działamy, 2 tyg do zawodów, to jeszcze w trybie luzackim 😉
Może nawet zdjęcia jakieś się przypałętają, mam nadzieję.

Pozdrawiam wszystkich - udanej majówki!
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
30 kwietnia 2011 20:20
Puchnę z dumy,wreszcie Staruszek załapał lotne zmiany nogi  🏇 !!!
Poza tym przeleciał się dzisiaj 25 km ze średnią 17km/h i po zdjęciu siodła miał tętno 40  😍 😅 😍.
Więc tak sobie dzisiaj chodzę i nucę "you're unbeliveable"  😁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
30 kwietnia 2011 20:21
MoniaaA, Cobrinha, Madźź,incognito, Magdzior-bardzo, bardzo dziekuje w imieniu rudego pana  🙂 :kwiatek:
Forta- :kwiatek: a Agr jest przeobłędny  💘 Ukradnę w drodze z Aro  😉
ewuś-super wieści
Siss-swietne fotki i bardzo fajne konisko  🙂
kodusiowata-no niezła gimnastyka  😀
polonez, lov-dziś moga być wasze najlepsze...mój rozrabiał na jeździe i chwilowo go nie lubię  😎
mtl-nie moge sie napatrzeć na Twojego siwka 🙂
kujka, amnestria-ja coś chyba poprawiam a  Rudy świni marchewkową ślina  🤔 owijki
amnestria-a cóz to za doły? macie czas, oboje, Ducho wydobrzeje, wróci do roboty i formy a Ty teraz szukaj czegos pod tyłek  😉(zresztą kujkos zaoferowła Ci pewnego gniadosza do jazdy  😉)

a tu ,,moje" drugie rude szczescie  🙂 (foto fantazja  :kwiatek🙂


wątek zamknięty
Raven, tak chyba mogę powiedzieć, że tak, już lekko robotamy regularnie 🙂 ale powrót do formy zajmie jeszcze kawał czasu. Szkoda bo zaraz są towarzyskie zawody u Kseni w Huzarze, ale nijak nie dam rady się załapać. Może na kolejne jeśli się odbędą.

incognito, widać to zbawienny wpływ 'wakacji' 🙂

Magdzior, cudnie ona wygląda, ale nie doczyścić po jeździe- wstydź się...!

milusia, ależ on się pięknie umięśnia 🙂
wątek zamknięty
Burza ciężka sprawa z nią, po jeździe się spociła, tyle co się dało to wyczyściłam, ale jak sierść mokra to średnio więc wyprałam ogon i grzywę i poszłyśmy na trawę, a po powrocie jak już wyschła zaklejki zostały rozczyszczone😉 zdjęcia w sumie przy okazji wyszły, następnym razem się poprawimy🙂
wątek zamknięty
Forta, ale śliczne focisze, a model jaki przystojny! Tylko pozazdrościć takiego rudzielca.  💘
mtl, Siwy jak kosmita. 😁
Magdzior, Reszka na wypasie, super wygląda. 🙂 Szykujecie się na jakieś zawody?
Siss, ale śliczne! Masz coś więcej z jazdy?

A ja w ramach wolnego od treningów (kontuzja Paris) przebudowuje swój parkur. Wczoraj przywieźliśmy nowiusieńkie drągi, a dzisiaj będzie frajda z malowania.  🤣
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
30 kwietnia 2011 23:44
mtl, Siwy jak kosmita.  😁

proszę mi się tu nie śmiać, ważne że jeszcze jej nie zgubił  😂
wątek zamknięty
Jakieś cuda mu zakładasz na łeb więc się nie dziw.  😂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
01 maja 2011 00:44
A ja mam fotki od quanty  😀  Ja i pewien obiecujący czteroletni ogier, a na potrzeby sesji zdjęciowej specjalnie zreanimowałam swoje sztylpy  😅




wątek zamknięty
Busch ale cuuuudo  💘 opowiedz coś więcej o nim. jakaś grubsza współpraca się szykuje? I co z tamtą młodą?
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
01 maja 2011 01:27
O Wosanę musisz spytać budynio bo to jej koń i ja jestem średnio wtajemniczona w jakieś dalsze plany na rudą  😉

A ten rudy to Rafaello PG, spory (nie wiem ile ma dokładnie wzrostu, ale co najmniej 175cm), czteroletni ogier. Ma od bozi bardzo dobre chody, ale na razie to dzieciak więc wszystko jeszcze do ułożenia i ogarnięcia  😉 Ostatnio dzięki uprzejmości właścicielki sobie na nim jeżdżę, co mnie niepomiernie cieszy, bo praca z Rafciem daje mi dużo cennego doświadczenia - jeżdżenie takich młodzików pod kątem wydobywania z nich jak najlepszego ruchu jest jeszcze czymś dla mnie nowym, ale bardzo, bardzo fajnym  😀 Zaczęliśmy ze sobą jeździć już jakiś czas temu od wsiadania na trzyletniego jeszcze wtedy dzikuna, świeżo po pierwszym wsiadaniu no i tak sobie razem pracujemy z przerwami od tamtego czasu  😉
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
01 maja 2011 07:49
busch faaajny!!!  😜 szczególnie na tym drugim zdjęciu faaajny!!!  😜
wątek zamknięty
Lov polonez, chciałaybś 

nie chciałabym tylko mam  😁  :kwiatek:

milusia - mój też ostatnio rozrabiał, ale za to jak skacze  😍

to drugie rude tez fajne 🙂 bo tak wogole to rude rządzą i już nie ma co gadać

bush - fajnie
wątek zamknięty
busch ale ciacho! 😜
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 12:02
To my się tak skromnie przypomnimy





Buschcudny kasztan 😍
wątek zamknięty
busch powtórzę za xxflygirlxx ale ciacho z niego🙂 😜

Caira dzięki akurat pogoda była cudna na zdjęcia, mam nadzieję, że jak schowają się żeberka i zimowa sierść całkiem zniknie to zacznie jeszcze fajniej wyglądać i może wtedy uda się Strucelkę na jakąś sesyjkę ściągnąć 😍

A co do zawodów to maj zapowiada się pracowicie, bo generalnie począwszy od 14.05 są u nas co tydzień zawody najpierw ujeżdżeniówki, które chyba odpuścimy bo w tym czasie mają być też konsultacje wkkw i treningi na krosie z forumową fabapi, tydzień później mamy wkkw, a tydzień po nich skoki.
Zobaczymy jak będzie z formą i kondycją oczywiście najbardziej nastawiamy się na wkkw mam tylko nadzieje, że uda mi się wrócić na czas z majówki młodych biomechaników, na której powinnam w tym czasie być w Wiśle, ale liczę na to, że uda mi się wyrwać i wystartować w wkkw znowu na dwóch karusiach na Reszcze i Aragornie.
wątek zamknięty
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
01 maja 2011 12:20
To ja się wstawiam z ogierosem zimnokrwistym, który od niedawna zaczął prace pod siodłem🙁wiecej zdjęć w watku konie zimnokrwiste)


Jeszcze w piatek było tak pięknie słonecznie 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.