Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 kwietnia 2011 20:47
jakby ktoś miał ochotę to zapraszam Na Zieloną do pensjonatu, jest kilka wolnych miejsc, bo udało się znaleźć szczęśliwe domy dla kilku emerytów i nie wykluczone że raz w tyg będzie do nas przyjeżdżał Trener skokowy, szczegóły na pw 🙂
Bielany to raczej średnio, bo właśnie dostaliśmy wypowiedzenia i do 31 lipca wszystkie konie muszą się wyprowadzić  🙁


Jest fajna, nowa stajnia w okolicy Czernichowa, "U gniadego". Blisko las,jeziorko.Można poszukać kontaktu w ogłoszeniach.Właściciel chyba nazywa się Partyka.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
30 kwietnia 2011 15:58
Stajnia fajna, ale niestety z rekreacją, a my bielańskie bestie jesteśmy rozwydrzone 🏇
Stajnia naprawde bardzo fajna rekreacji prawie nie ma zajecia są raz w tygodniu a tam jest gdzie jeździc tereny naprawde piękne i wlaściciel tez w porządku.
No  i dobrze zarażą się szybciej sportem, a nawet chcą robić sport pensjonatowym, rekreacje maja na swoich koniach .powodzenia. 🤣 👿
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
30 kwietnia 2011 18:12
Może i fajna ta stajnia, już o niej słyszałam jakis czas temu, ale po pierwsze nie moja strona Krakowa a po drugie teren z lekka zalewowy. Wole sobie oszczedzić stresu w porze deszczowej i ewentalnej ewakuacji konia. 😉
Ale ta stajnie nie jest w tej "zalewowej" części Czernichowa. Właściwej to już bardziej Przeginia niż Czernichów.
Stajnia znajduje się dokladnie w Przegini Narodowe to nie jest teren zalewowy
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 kwietnia 2011 20:03
...był ktos dzisiaj z aparatem może w KKJK?  👀
uśmiechnęłabym sie o zdjęcia 🙇
U mnie dzisiaj też ktoś był na pastuchu jak się młody pasł to może ktoś z re-voltowiczów ?  👀
żaczkowa   gone with the wind
30 kwietnia 2011 20:15
duunia, idziosława zapewne była. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
01 maja 2011 19:50
duunia a na kim startowałaś??
żaczkowa   gone with the wind
01 maja 2011 20:17
duunia, byli panowie fotografowie. 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 20:20
Możecie polecić mi jakiś w miare tani pensjonat koło krakowa warty polecenia
i co powiecie o stajni hucuł w myślenicach  warto tam koonia postawić i jaka cena pensjonatu?
horka   black horse <3
01 maja 2011 20:37
Hucuł to mały klubik, mają małą stajnie i jakąś ujeżdżalnie,ogółowo rekreacja, obok drogi jakieś gnijące siano i słoma, dla mnie nie zafajny klub  😉
wie ktoś coś na temat stajni w Kobylanach? czy już przyjmują konie do tej drugiej części stajni?
i czy ta druga stajnia w Kobylanach (p.Kural) prowadzi pensjonat? i czy jest tam hala?
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 20:43
Hucuł to mały klubik, mają małą stajnie i jakąś ujeżdżalnie,ogółowo rekreacja, obok drogi jakieś gnijące siano i słoma, dla mnie nie zafajny klub  😉
to dziwne co piszesz bo byłam tam raz i było bardzo fajnie
Tani, tzn jaki zakres cenowy ;> ?
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 20:56
no maksymalnie 600zł
horka   black horse <3
01 maja 2011 21:00
To po się pytasz skoro wiesz jak tam jest? 🙄 dla mnie klub nie zrobił dobrego wrażenia, mogę wstawić jakieś foto, wkażdym razie nie postawiłabym tam konia..
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 maja 2011 21:15
duunia a na kim startowałaś??

gratulowałaś mi dwa razy dając flooo 😉
w 70 towarzyskich i LL-kach
kary Desperado 😉

edit: http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=212640462099114&set=a.178488728847621.44853.100000594842848&type=1&pid=757122&id=100000594842848

zdjęcia od Panów Fotografów 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 21:18
to wstaw będe wdzięczna a pytam się bobyłm tam raz a ktoś się może lepiej orjętuje
horka   black horse <3
01 maja 2011 21:20
Tylko muszę poszukać  😉 Słuchajcie, a gdzie jest jakaś stajnia do której jest dobry dojazd z mogiły?? A wie ktos może o Czekaj Landzie? I prawda, że niepołomice się rozsypują?
żaczkowa   gone with the wind
01 maja 2011 21:44
horka, chodzą słuchy, że tak... Jeszcze w zeszłym roku przyjeżdżali w mocnym składzie, teraz p. Badalov zaczął ostro eNki jeździć i parę osób LL-P. Raczej to nie jest nawet pół starego składu...
Kami   kasztan z gwiazdką
02 maja 2011 07:09
wie ktoś coś na temat stajni w Kobylanach? czy już przyjmują konie do tej drugiej części stajni?
i czy ta druga stajnia w Kobylanach (p.Kural) prowadzi pensjonat? i czy jest tam hala?


Goha u Marcina z tego co wiem pensjonat jest, hali napewno brak - ale więcej powinna wiedzieć Doma bo z nim trenowała  🙂
horka odnośnie CL poszło odemnie PW 😉
ja trzymalam konia w Myslenicach, Kastorkowa zaraz poleci pw.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
02 maja 2011 20:43
a duunia to już wiem już wiem 🙂 Bardzo fajny koń ! jedziecie do Swoszowic?? widzę że reprezentujemy te same barwy  😉

Goha u Marcina z tego co miałam ostatnie wieści to chyba jeden boks jest wolny, hali nie ma, jest tylko w planach, ale stajnia nieziemsko urokliwa, na pewno warto się umówić i zaglądnąć jak to wygląda🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 maja 2011 11:08
niestety nie, ale za to od nas p. Bernard pojedzie z Paragwajem 😉 dziękuję w imieniu Dudusia :kwiatek:
Gdzie w Krakowie lub okolicach mogę kupić worek jęczmienia? Rybitwy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się