Młode Konie

Sankaritarina, możemy się wymienić, moja bardziej tendencje do tycia z powietrza.  🙄
aaa to aż tak głęboko w oczyska do się popatrzeć?  😂
O to mój młodziak  😀
Bay Młody brzydzi się wszystkim co jest mokre. Niestety pogoda nie dopisała więc póki co umyliśmy najważniejsze miejsca gąbką
Sankaritarina Zaczął znowu wychodzić z jednym wałachem no i złapał jakiegoś syfa, teraz ma to już i ten Grzyb i Młody i jego "synek" i Rudy. Sierść mu zlazła na grzbiecie (widać na zdjęciu - już po 2dniach kuracji), przerzedziła się na łokciach i pośladkach, wygląda jakby miał łysienie plackowate. Nacieramy się roztworem z drzewa herbacianego i wydaje mi się że już powoli opanowujemy sytuację bo skóra wygląda już normalnie i sierść zaczyna odrastać.

Rośnie Gnojek, zaczynam wierzyć że dorośnie do tych 165 🙂







krysiex213, ładny ten Twój Gnojek, ile a lat?
Caira dziękuję przekażę mu 🙂 za 1,5miesiąca będzie miał 3lata
krysiex213 rośnie i pięknieje w oczach 😉 czekaj no, niech ja zdam tą maturę, to w końcu wpadnę z odwiedzinami, dobrze?  😎
Break masz zaproszenie już od 1,5roku i coś się wybrać nie możesz  😀iabeł:

nie mogę się opanować...zmieniłam tapetę po ponad roku  😍


krysiex213, Obłędny! I to spojrzenie!  🍴
ja sie dorzuce z ślaskim 3latkiem xD


sasqach mrrr 😍
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 maja 2011 17:55
Sasquash, świetnie brat się prezentuje 😉

Jego siostra z niedzieli 😉


o kurcze ale Wy juz fajnie śmigacie xD oni te urode mają rodzinną xD
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 maja 2011 19:44
Dziękujemy 😉 Aczkolwiek jeszcze dużo roboty przed nami i naszymi instruktorami 😉
Jak widzę na tych zdjęciach swoją rękę, to mi się słabo robi.... 😉

Pomimo różnych maści i ojców, od razu widać po naszych dzieciakach, że są spokrewnione 🙂 fajnie brat wyrósł 🙂
krysiex213 wiem wiem, mea culpa...  😡 chyba z tonę marchewek za to przywiozę  😁 ale teraz to już mogę sobie spokojnie samochodem przyjechać, a nie się martwić o jakiś autobus czy coś w tym stylu, więc spodziewaj się, że będę się do Ciebie dobijać po 18 maja  😎
To ja też zaprezentuję wam moją małolatę, 15-go maja skończy 4-ry lata.



brzezinka, ale śliczna, jakiej jest rasy?
budynio   powrót do świata dźwięków!
03 maja 2011 20:47
piękna tylko ja bym ją jeszcze tłuszczem i mięśniami obłożyła zanim bym wsiadła.
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
03 maja 2011 20:48
Straszna chudzina z niej  😕
Caira miło mi że się podoba. Rasa to sp, z matki po PASQUINEL han od ogiera RAMSTEIN old
Wiem że chudzina ale pracujemy nad podtuczeniem. A wierzcie mi nie jest to takie proste. 🙁
Mniej jeździć, a więcej karmić 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2011 21:33
rzepka, nie więcej, a inaczej. Zrobić badania krwi, skonsultować się z weterynarzem i specjalistami od pasz. Ułożyć dietę, puszczać na pastwisko.

Odpaść zdecydowanie łatwiej niż odchudzić.
Jak widać Pacia nic nie robi sobie z powyższych rad i konia tuczy na własny sposób :


Sorka z OT ..
Pierwsze zawody młodej LL z zrzutka i na czysto  😲
Dramka - gratulacje  :kwiatek:
miło popatrzeć na Twoją młodą 😉
mam nadzieje, ze bedziesz czesciej wstawiała jej zdjęcia 😉
Też mam taka nadzieje, mamy w planach czempionaty  🤣

Jest niesamowita, odważna i taka spokojna i równa na parkurze
Makrejsza zazdroszczę placu do jazd  😍
Dramka, śliczna kobyłka, po czym?
Dramka, zmieniliście kobyłce imię?
Na listach startowych widzę tylko pierwszy człon jej imienia, chyba, że się mylę i tak się od początku nazywała... hmmm...  🤔wirek:
cieszę się, że kobyłka odważna i spokojna ... będę Wam kibicowała 🙂 przede wszystkim z sentymentu do młodej 😉
horka   black horse <3
04 maja 2011 14:25
Natalia a w DIY tak się broniła, że stępem tylko jeździ  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się